Psychiatrická klinika 1. LF UK
Ke Karlovu 11, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická klinika 1. LF UK Jiný

V roce 2013 jsem potreboval akutne pomoct s uzkostnou poruchou. Na pana doktora jsem slysel chvalu a pres lekarku, ktera pana doktora znala jsem se dozvdedel ze by mel byt v konkretni cas ve sve ordinaci. Kdyz jsem v dany cas zaklepal a vstoupil v mistnosti byli studenti a pan doktor. Pochopil ze jsem prisel nevhod.Rekl jsem kdo jsem a kdo me poslal. Pan doktor se mnou jednal arogantne a pred studenty me sproste vyhodil. Nakonec jsem rad ze jsem nebyl v jeho peci. Velike zklamani.

Umístění: Psychiatrická klinika 1. LF UK Jiný

Doktor s obrovskym egem. Nesmite si dovolit chtit revers, okamzite vas da k soudu a domu v zadnem pripade nepusti. Zustanete na psychiatrii proti vasi vuli. Ptz jste ho tim urazili, jak nechcele jeho lecbu. A tak vas posle do horsich podminek, kde se vas stav jeste zhorsi. Chran pan Buh pred takovym doktorem.

Umístění: Psychiatrická klinika 1. LF UK Jiný

člověk na svém místě. Nesmírně mi pomohl po tragédii v rodině. Chodím pravidelně a vždy si najde čas. Můžu jen doporučit.

Dobrý den všem.Pan doktor Žukov je nesporně pravý muž na svém místě.Odborně nesmírně fundovaný s pozoruhodným všeobecným rozhledem.Návštěva v jeho ordinaci byla pro mně pohlazením na duši.Mohu pana Doktora všem doporučit.Málo je takových fajn lidí.

Byla jsem u Dr.Žukova,měla jsem z jeho jednání absolutně zklamaná, kouří v ordinaci,neupravený,jeho jednání povýšené,absolutně bez epmatie, nic jiného nenavrhne,nežli hospitalizaci, když jsem ji odmítla,řekl, že to nebude řešit a poslal mě ke jiné lékařce na klinice, absolutně bez zájmu! Dosud jsem nepoznala tak nezdvořilého lékaře,mám s ním nejhorší zkušenosti. Dávejte si na něho pozor,raději si vyberte jiného lékaře,nedoporučuji !!! Jana Ofenboecková

Jmenuji se Patrik Lébl. Budu stručný a výstižný. Nikdy v životě jsem ještě nepotkal tak příjemného, chytrého a slušného člověka, jakým je psychiatr MUDr. Ilja Žukov. Měl jsem dopravní nehodu a díky němu jsem našel sílu a chuť opět žít normálním způsobem života. Musím říci jenom samé nej, nej., nej. .......

Před lety byla moje sestra hospitalizována na oddělení pana doktora ve fakultní nemocnici na Karovém nám. Bohužel sestra měla nádor na nadledvině a byla negativně ovlivněna její nervová soustava. Po pobytu na oddělení u pana doktora byla propuštěna bez leku, které měla s sebou při nástupu, bez doporučení a receptu. A málem to skončilo sebevraždou. Hrůza. Jednali ze sestrou hůř než z dobytkem. Dnes je to pryč. Byl odstraněn nádor, stabilizovala se psychika. Sestra vystudovala již třetí vysokou školu v oboru psychologii. Dejte si pozor na pana doktora Žukova a, pokud ještě u něj působí , pak i na pana doktora Páva. Hrůza. Vzpomínáme na něj celá rodina a je nám zle.Nedej bůh nikomu videt to co jsme viděli my na odděleni pana doktora.

Již 15 let se léčím s manio-depresemi,od svych 23 let. MUDr. Žukov je mý druhým ambulantním psychiatrem. Mohu srovnávat. K léčbě přistupuje racionálně,nebojí se hlavně vyměnit lékové kombinace. Umí dobře zareagovat na změnu psychiky pacienta. Rád vyslechne i nejbližší příbuzne!!Mám při svých problémech i jednoho sedmiletého potomka zdravého a optimistického.
Souhlasím s ostatními názory,že ten pacient do si chce hodně popovídat a rozebírat své pcity,ted musí napsychoanalýzu.Jsem se svým lékařem spokojená. Mohuho vřele doporučit.

MaPa.

jsem pacientem Psych. kliniky Ke Karlovu 11. Již od roku 1995. Ještě za paní doktorky Šmídové.
S panem doktorem jsem přišla do kontaktu jako pacientka v roce 2005 na oddělení u pana doktora Žukova ihned po porodu mého dítěte. MUDr. Žukov se nebál mě nasadit mojí původní léčbu antidepresivy jako před těhotenstvím.
Vyslechl i v krátkosti moje nejbližší příbuzné.Což je podle mého názoru moc důležité!!!Je to možnost jak se lékař - psychiatr doví o pacientovi něco z druhé strany.
Doktor je dobry na lékový odhad. Pacient co si chce popovídat a rozebírat život musí k psychologovi na psychoanalýzu.
S lékařem jsem již 5. let spokojená:)

je to sice řízek ,ale moc dobře rozumí tomu co dělá