Ilja Žukov, psychiatr Praha

MUDr. Ilja Žukov

Psychiatr

21 názorů

Uložit


Adresy (2)

Ke Karlovu 11, Praha
Psychiatrická klinika 1. LF UK

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
21 názorů

J
Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den všem.Pan doktor Žukov je nesporně pravý muž na svém místě.Odborně nesmírně fundovaný s pozoruhodným všeobecným rozhledem.Návštěva v jeho ordinaci byla pro mně pohlazením na duši.Mohu pana Doktora všem doporučit.Málo je takových fajn lidí.


Ověřeny pacient

Byla jsem u Dr.Žukova,měla jsem z jeho jednání absolutně zklamaná, kouří v ordinaci,neupravený,jeho jednání povýšené,absolutně bez epmatie, nic jiného nenavrhne,nežli hospitalizaci, když jsem ji odmítla,řekl, že to nebude řešit a poslal mě ke jiné lékařce na klinice, absolutně bez zájmu! Dosud jsem nepoznala tak nezdvořilého lékaře,mám s ním nejhorší zkušenosti. Dávejte si na něho pozor,raději si vyberte jiného lékaře,nedoporučuji !!! Jana Ofenboecková

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Jmenuji se Patrik Lébl. Budu stručný a výstižný. Nikdy v životě jsem ještě nepotkal tak příjemného, chytrého a slušného člověka, jakým je psychiatr MUDr. Ilja Žukov. Měl jsem dopravní nehodu a díky němu jsem našel sílu a chuť opět žít normálním způsobem života. Musím říci jenom samé nej, nej., nej. .......


I
Ověřeny pacient

Před lety byla moje sestra hospitalizována na oddělení pana doktora ve fakultní nemocnici na Karovém nám. Bohužel sestra měla nádor na nadledvině a byla negativně ovlivněna její nervová soustava. Po pobytu na oddělení u pana doktora byla propuštěna bez leku, které měla s sebou při nástupu, bez doporučení a receptu. A málem to skončilo sebevraždou. Hrůza. Jednali ze sestrou hůř než z dobytkem. Dnes je to pryč. Byl odstraněn nádor, stabilizovala se psychika. Sestra vystudovala již třetí vysokou školu v oboru psychologii. Dejte si pozor na pana doktora Žukova a, pokud ještě u něj působí , pak i na pana doktora Páva. Hrůza. Vzpomínáme na něj celá rodina a je nám zle.Nedej bůh nikomu videt to co jsme viděli my na odděleni pana doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Již 15 let se léčím s manio-depresemi,od svych 23 let. MUDr. Žukov je mý druhým ambulantním psychiatrem. Mohu srovnávat. K léčbě přistupuje racionálně,nebojí se hlavně vyměnit lékové kombinace. Umí dobře zareagovat na změnu psychiky pacienta. Rád vyslechne i nejbližší příbuzne!!Mám při svých problémech i jednoho sedmiletého potomka zdravého a optimistického.
Souhlasím s ostatními názory,že ten pacient do si chce hodně popovídat a rozebírat své pcity,ted musí napsychoanalýzu.Jsem se svým lékařem spokojená. Mohuho vřele doporučit.

MaPa.


M
Ověřeny pacient

jsem pacientem Psych. kliniky Ke Karlovu 11. Již od roku 1995. Ještě za paní doktorky Šmídové.
S panem doktorem jsem přišla do kontaktu jako pacientka v roce 2005 na oddělení u pana doktora Žukova ihned po porodu mého dítěte. MUDr. Žukov se nebál mě nasadit mojí původní léčbu antidepresivy jako před těhotenstvím.
Vyslechl i v krátkosti moje nejbližší příbuzné.Což je podle mého názoru moc důležité!!!Je to možnost jak se lékař - psychiatr doví o pacientovi něco z druhé strany.
Doktor je dobry na lékový odhad. Pacient co si chce popovídat a rozebírat život musí k psychologovi na psychoanalýzu.
S lékařem jsem již 5. let spokojená:)


je to sice řízek ,ale moc dobře rozumí tomu co dělá


Vyléčen,není potřeba víc dodávat.


Ověřeny pacient

vždy mi pomohl!!!!! uznávám, že někdy je jeho chování poněkud nestandardní. přesto si ho jako lékaře velmi vážím. s některými názory tu nemohu souhlasit, zejména s těmi, které se o něm vyjadřují, že je "práškař". pakliže někdo potřebuje spíše psychoterapii, měl by se obrátit na terapeuta a ne na lékaře, který až na výjimky léčí převážně těžce nemocné pacienty. navíc změnit lékaře během hospitalizace je právo každého pacienta a věřím, že by proti tomu neměl sebemenších námitek.
doktor house je také svérázný, přesto však nejlepší. :-)


K panu doktorovi docházím už hodně dlouho a nemůžu si stěžovat. Je vstřícný, empatický a má profesionální přístup. Rozhodně bych ho neměnila za jiného lékaře. Jeho chování nikdy nemělo sexuální podtext.Pokud někdo nemá k němu důvěru, má možnost změnit lékaře a nemusí tady urážet a psát nějaké nepravdy, které nemá podložené. Pana doktora doporučuji i ostatním a nikdo si nestěžoval, naopak ho chválí za lidský přístup a že se jim konečně změnil život k lepšímu.

MK


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti