Nejlepší lékař..empatie,pochopení,precizní,lidský,upimny..ze 100bodu dávám 1000000000..to co jsem zažila dnes byla nad výkon všeho.

MUDr. Igor Michalec

Děkuji :-)

Mudr. Michalec je skutečný odborník ve svém oboru. Jeho profesionální přístup, konzultace, bezbolestné vyšetření a přístrojové vybavení je srovnatelné se západem. Prožila jsem totiž značnou část života v Německu. Žádné známky nervozity, žádný stres. Vše v klidu. Mohu jej pouze doporučit.

MUDr. Igor Michalec

To je od Vás milé :-)

Velmi spokojena s profesionálním přístupem pana doktora a celkově i s sestřička je velmi milá a ochotná.

Umístění: jiné místo Hysteroskopie s Entonoxem

K panu doktorovi Michalcovi, jsem byla odeslána svým ošetřujícím lékařem k ošetření s Entonoxem během výkonu hysteroskopie. Pan doktor se byl osobně představit ještě před samotným ošetřením mě i memu doprovodu což velmi pomohlo k odlehčení nervozity před zákrokm a považuji to za velice milé a profesionální gesto. Zákrok byl nejen díky Entonoxu, ale zejména díky skvělé spolupráci sestřičky s lékařem rychlý, takřka bezbolestný a i přes počáteční ostych, že jdu k novému lékaři než na kterého jsem zvyklá, jsem dokázala panu doktorovi i sestřičce důvěřovat, že se nacházím v nejlepších rukou. Kdyby jsem si hledala nového lékaře, či měla nového lékaře doporučit, neváhala bych a zvolila právě pana doktora. Jediný kdo byl zklamaný byl můj přítel a to z toho důvodu, že pan doktor nemůže ošetřovat i jeho ????. Děkuji a doporučuji!!

Přišla jsem do FN v Ostravě se zanedbanou težkou formou preeklampsie ve 26.týdnu těhotenství, miminko se bohužel pro jeho nedostatečný vývin nepodařilo zachránit, ale pan doktor Michalec mi byl po všechny nekonečné čtyři dny, kdy mi vyvolávali porod, který nakonec museli ukončit císařským řezem hroznou oporou, velice lidský přístup, všechno mi vysvětlil a chodil mě kontrolovat po císaři i na JIP opravdu velice dobrý doktor i člověk, moc Vám děkuji a doufám, že se příště serkáme za lepších podmínek než byly tyto

Andrea W.
Rodila jsem u pana doktora Michalce v prosinci 2012. Také mne přijímal do rizikové poradny pro těhotné, kde mne předala má gynekoložka s dvojčátky dále na sledování až do porodu kvůli neurologické diagnózy. Byla jsem velmi spokojená s jeho péčí a přístupem, moc hodný a lidský. Rodila jsem císařským řezem. V noci se mi objevilo krvácení, tak mne pan doktor, který měl službu musel operovat, tak tomuto panu doktorovi taky moc děkuji, ale nevím už jméno. Poležela jsem si na jipce. Jak pan doktor Michalec, tak i druhý pan doktor se o můj zdravotní stav stále zajímali, a vše kontrolovali poctivě. I ostatní lékaři a sestry a ošetřovatelky byli milí a pečliví a o pacienta se zajímali. Dvojčátka chlapečci řádí jak čertíci, jsou zdraví. Narodili se mi tenkrát ve 37. týdnu těhotenství. Příští měsíc jim budou dva roky. Jsem z Ostravy - Poruby, tak mám Fakultní nemocnici kousek.

Jsem moc spokojená, sympatický, ochotný, a strašně hodný :-) profesionální a lidsky přistup.Pana doktora můžu jen doporučit

V Březnu letošního roku jsem musela akutně v 27tt rodit a díky panu doktorovi Michalcovi jsme já i mu7ůj syn naživu. nedala bych na něj dopustit,je to užasný lékař a člověk na správném místě...

Je špičkový. Nemůžu si stěžovat. A doporučuji.

Prohlídky u pana doktora jsou opravdu příjemné, je velmi sympatický. Při porodu mě surově nastřihnul a poté tak špatně sešil, že mi nenávratně poškodil nejen hráz, ale také svaly pánevního dna. Bylo mi opakovaně řečeno, že to byla chyba lékaře, že se to stává nezkušeným nebo špatným porodníkům, a že už nikdy nebudu moci mít pohlavní styk. Také by to tak zůstalo, nebýt operativního zásahu zkušeného plastického chirurga. Do smrti ale budu trpět bolestmi. Měla jsem na MUDr. Michalce podat za toto zmrzačení žalobu? Bylo by to k něčemu? Nejsem první takto postižená pacientka. Už jednu žalobu týkající se špatně provedené epizotomie pan doktor bez újmy ustál. Údajně z důvodu podjatosti lékaře, který psal posudek.
U MUDr. Igora Michalce bohužel převažují ambice nad lékařskými znalostmi a dovednostmi. Zdá se, že bude moci, a zřejmě také bude, mrzačit pacientky i nadále.