Igor Michalec, gynekolog Opava

MUDr. Igor Michalec

Gynekolog Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sušilova 1751/1, Opava
Practic Medical s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi spokojena s profesionálním přístupem pana doktora a celkově i s sestřička je velmi milá a ochotná.


A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Hysteroskopie s Entonoxem

K panu doktorovi Michalcovi, jsem byla odeslána svým ošetřujícím lékařem k ošetření s Entonoxem během výkonu hysteroskopie. Pan doktor se byl osobně představit ještě před samotným ošetřením mě i memu doprovodu což velmi pomohlo k odlehčení nervozity před zákrokm a považuji to za velice milé a profesionální gesto. Zákrok byl nejen díky Entonoxu, ale zejména díky skvělé spolupráci sestřičky s lékařem rychlý, takřka bezbolestný a i přes počáteční ostych, že jdu k novému lékaři než na kterého jsem zvyklá, jsem dokázala panu doktorovi i sestřičce důvěřovat, že se nacházím v nejlepších rukou. Kdyby jsem si hledala nového lékaře, či měla nového lékaře doporučit, neváhala bych a zvolila právě pana doktora. Jediný kdo byl zklamaný byl můj přítel a to z toho důvodu, že pan doktor nemůže ošetřovat i jeho ????. Děkuji a doporučuji!!


K
Ověřeny pacient

Přišla jsem do FN v Ostravě se zanedbanou težkou formou preeklampsie ve 26.týdnu těhotenství, miminko se bohužel pro jeho nedostatečný vývin nepodařilo zachránit, ale pan doktor Michalec mi byl po všechny nekonečné čtyři dny, kdy mi vyvolávali porod, který nakonec museli ukončit císařským řezem hroznou oporou, velice lidský přístup, všechno mi vysvětlil a chodil mě kontrolovat po císaři i na JIP opravdu velice dobrý doktor i člověk, moc Vám děkuji a doufám, že se příště serkáme za lepších podmínek než byly tyto


A
Ověřeny pacient

Andrea W.
Rodila jsem u pana doktora Michalce v prosinci 2012. Také mne přijímal do rizikové poradny pro těhotné, kde mne předala má gynekoložka s dvojčátky dále na sledování až do porodu kvůli neurologické diagnózy. Byla jsem velmi spokojená s jeho péčí a přístupem, moc hodný a lidský. Rodila jsem císařským řezem. V noci se mi objevilo krvácení, tak mne pan doktor, který měl službu musel operovat, tak tomuto panu doktorovi taky moc děkuji, ale nevím už jméno. Poležela jsem si na jipce. Jak pan doktor Michalec, tak i druhý pan doktor se o můj zdravotní stav stále zajímali, a vše kontrolovali poctivě. I ostatní lékaři a sestry a ošetřovatelky byli milí a pečliví a o pacienta se zajímali. Dvojčátka chlapečci řádí jak čertíci, jsou zdraví. Narodili se mi tenkrát ve 37. týdnu těhotenství. Příští měsíc jim budou dva roky. Jsem z Ostravy - Poruby, tak mám Fakultní nemocnici kousek.


K
Ověřeny pacient

Jsem moc spokojená, sympatický, ochotný, a strašně hodný :-) profesionální a lidsky přistup.Pana doktora můžu jen doporučit


M
Ověřeny pacient

V Březnu letošního roku jsem musela akutně v 27tt rodit a díky panu doktorovi Michalcovi jsme já i mu7ůj syn naživu. nedala bych na něj dopustit,je to užasný lékař a člověk na správném místě...


R
Ověřeny pacient

Je špičkový. Nemůžu si stěžovat. A doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Prohlídky u pana doktora jsou opravdu příjemné, je velmi sympatický. Při porodu mě surově nastřihnul a poté tak špatně sešil, že mi nenávratně poškodil nejen hráz, ale také svaly pánevního dna. Bylo mi opakovaně řečeno, že to byla chyba lékaře, že se to stává nezkušeným nebo špatným porodníkům, a že už nikdy nebudu moci mít pohlavní styk. Také by to tak zůstalo, nebýt operativního zásahu zkušeného plastického chirurga. Do smrti ale budu trpět bolestmi. Měla jsem na MUDr. Michalce podat za toto zmrzačení žalobu? Bylo by to k něčemu? Nejsem první takto postižená pacientka. Už jednu žalobu týkající se špatně provedené epizotomie pan doktor bez újmy ustál. Údajně z důvodu podjatosti lékaře, který psal posudek.
U MUDr. Igora Michalce bohužel převažují ambice nad lékařskými znalostmi a dovednostmi. Zdá se, že bude moci, a zřejmě také bude, mrzačit pacientky i nadále.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor Michalec byl před 9 lety u mého porodu dvojčat a nemůžu si jeho péči jak předporodní,porodní i poporodní vynachválit.To jsem rodila ještě v Opavě a když jsem zjistila,že je i ve FN v Porubě,tak jsem se rozhodla,že ho budu opět kontaktovat,nebo si ho určitě znovu vyhledám a budu velice ráda,kdybych mohla být opět v jeho péči a byl třeba i u mého dalšího porodu.Možná to nebude možné,jak bych si představovala,ale za pokus to stojí.......


Pan doktor je podle mě velmi dobrý lékař gynekolog/perinatolog. Jako zdravotník z oboru to snad můžu posoudit. Vytvořil si už docela dobrý ohlas. Pracuje na Sušilové ul. v Opavě. A díky němu mám krásnou, zdravou neteř narozenou s jeho pomocí ve FN a děkuji tímto za péči o mou sestru při porodu! Až budu rodit, tak asi taky sáhnu po FN, pokud tam ještě bude, i holky z porodnice jsou tam hodně šikovné. Je vidět, že některým lidem pan primář vyloženě vadí (ale to nemá nic společného s jeho prací, je to jen závist!). Mimochodem, ženy hodnotí pana Dr.Michalce, nikoho jiného kdo pro něj pracuje, věřím, že umí číst!!! (což mimo jiné jen dokazuje, že je schopný). A co se IP adres týče, nechci to hájit, ale samozřejmě se koukám i na jiné lékaře z různých oborů a ne jednou jsem viděla, že z jedné IP adresy přišlo nejlepší hodnocení i to nejhorší. Jak je to možné chytráci? (Že by např. v práci-síť nebo známé se sejdou a píšou z jednoho PC-taky praktikuju, internetová kavárna,... možností je hodně....). Držím Vám palce pane doktore! :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti