Velká 17/3051, Ostrava

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

Velká 17/3051, Ostrava

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

MUDR. IGOR JANÍK, PH.D.
Držitel titulu Ph.D. v oboru chirurgie hlavy a krku
Chirurg, specialista na laserovou léčbu, estetickou a žilní ...

Léčené nemoci

• Lasaerové operace očních víček
  • Laserové operace genitálií - labioplastika
  • Operace převislého břicha - abdominoplastika
Zobrazit všechny léčené nemoci

• chirurgie
  • plastická chirurgie
  • cévní chirurgie

Dobrý den, ráda bych zde přidala také hodnocení na doktora Janíka. Sama nevím, co si o těchto hodnoceních mám myslet. Na jednu stranu jej vychvalují a na druhou haní. Proto jsem se rozhodla přidat svůj osobní názor na paní Janíka jako na lékaře: Jsou to asi 2 měsíce co jsem hledala vhodného lékaře pro svou operaci-horní i dolní oční víčka. Vybrala jsem si laserové centrum s tím, že zatím půjdu pouze na konzultaci a pak uvidím. Pan doktor docílil toho,že už během konzultace jsem byla rozhodnutá, že podstoupím operaci. Vše proběhlo velmi rychle a bez problémů. Dnes mám vše krásně zahojeno a výsledek je nad mé očekávání. Musím říct, že mi to na vzhledu ubralo minimálně 5 let.
Proto chválím práci Janíka a jeho profesionální přístup k pacientovi.

Jsem pacientkou pana doktora Janíka již několik let. Podstoupila jsem už několik různých zákroků, od injekčních výplní obličeje, liposukci. Jsem velmi spokojena nejen s profesionálním přístupem pana doktora, ale i přístupem zdravotního personálu, který na klinice LLC pracuje. Přístup pana doktora je nejen profesionální, ale hlavně lidský. Dokáže pacientce poradit a včas rozmluvit přání pacientky, které je spíše ženským rozmarem. Dle toho soudím, že pro pana doktora je na prvním místě , aby zákrok vypadal na pacientce přirozeně a pěkně. Přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů, jako jsem já.

Dlouho jsem se obávala jakéhokoliv zásahu do obličeje.
Podstoupila jsem zákrok u pana doktora Janíka na klinice
LLC v Ostravě. Jednalo se o estetickou úpravu vrásek pomocí
výplní. S výsledkem jsem velmi spokojena. Můj obličej působí
přirozeně.Domnívám se,že i na tak nepatrnou úpravu musí mít
lékař vynikající estetické cítění, aby výsledek nepůsobil
vyumělkovaně.Moc děkuji.

Podstoupila jsem na klinice LLc v Ostravě plastickou operaci horních víček laserem.Měla jsem z tohoto operačního zákroku obavy, ale zcela zbytečné. Výsledek operace je nad mé očekávání- prostě vynikající. A co se týče samotné operace, která byla v lokální anestezii, byla pro mě mnohem méně stresující, než ošetření u zubaře. Ikdyž my mnohé pacientky neuvěří, je to tak.Bylo to možná i díky přátelské atmosféře, která zde panovala. Zákrok se obešel bez komplikací a modřin. A cena - nevím, zdali mohu o ceně mluvit, když to srovnám s cenami za tento zákrok v Evropě. Jsem spokojena. Velmi doporučuji.

Tak to jsme se asi setkaly každá s jiným Janíkem. Zájem o problém minimální , rychle stanovená značně vysoká cena, oheň na tváři cca 2x3 cm cena kolem 18 000 Kč. Až si našetřím,tak prý mám dojít. Ted chodím v Ostravě jinam a cena cca třetinová. Přístup uplně jiný. Nedoporučuji.

Pana doktora Janika vsem doporucuji. Jeho pristup k pacientum je mily a hlavne lidsky. Pred zakrokem vam ochotne vysvetli, jak a proc bude dale postupovat. Odbornik na svem miste. Me velmi pomohl a behem par chvil napravil chyby jinych lekaru, kteri si rikaji odbornici.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den pane doktore,
přemýšlím o modelaci prsou, ale potřebuji poradit. Nyní mám košíčky tak D až E a prsa hodně povislá, ale ne v důsledku kojení ale už od puberty. Byla jsem už na jedné konzultaci v Opavě a tam mi doktor řekl, že doporučuje až po kojení. Bohužel s kojením to bylo horší, protože mám navíc i ploché bradavky takže dlouho trvalo než se malá přisála. Nemohla jsem kojit třeba v leže a navíc mám i takový psychický blok. Ale jelikož bychom chtěli ještě jedno miminko, tak jsem se chtěla zeptat jestli by modelace třeba nepomohla se miminku lépe přisát a i po psychické stránce nebo doporučujete opravdu až po dětech?
Děkuji a přeji hezký den, Iveta R.

Dobrý den paní Iveto. Já osobně se plastickým operacím prsou na naší klinice nevěnuji. Tyto operace provádějí naši specialisté Prim.Dr.Vřeský a Dr.Rozprým. K nim je třeba se objednat ke konzultaci . Obecně mohu ovšem zdělit , že modelace prsou se provádějí až po ukončení laktace a to ještě s několikaměsíčním odstupem od posledního kojení . Neupadejte však na mysli. Operace je možná a oba naši specialisté mají nádherné pooperační výsledky

S pozdravem Igor Janík

Prim. MUDr. Igor Janík

Můžete mi, prosím, doporučit, kde a u koho bych mohla podstoupit vyhlazení obličeje? Je mně 64 let, zhubla jsem, a tak se objevily na obličeji vrásky. Jsem z Ostravska.Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás , váš problém by mělo být možné vyřešit s velmi dobrým efektem a to buďto operační technikou nadzvednutí obličeje - Facelift nebo laserovým vybroušením - vyhlazením vrásek v obličeji . Rozhodnutí pro tu či onu metodou doporučuji až po konzultaci u nás na klinice LLC v Ostravě. Směle se objednejte a probereme všechny možnosti

Zdraví Igor Janík

Prim. MUDr. Igor Janík