Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Vynikající a zkušená paní lékařka! Věcná, inteligentní, na úrovni, absolutní profesionál. Nepatří k egoistickým lékařům, kteří dávají rady a ultimáta, snaží se efektivně dostat k jádru věci a pacientovi opravdu pomoci. Pokorná a otevřená ke svému oboru, kterému opravdu rozumí. Navíc velmi pěkné prostředí v čekárně i ordinaci. Rozhodně mohu doporučit.

Od pani doktorky jsem musela prejit, protoze jeji zpusob lecby byl naprosto nevyhovujici. Kontrolni vysetreni trvaly maximalne 5 minut, nenechala mne domluvit a vylozene mne "praskovala." 5 let jsem pod jejim vedenim uzivala Lexaurin, ktery se vsak nesmi uzivat dlouhodobe! Take me hned zkraje spatne diagnostikovala a tim padem si spatne lecila - nijak se evidentne nenamahala s psychotesty, ktere mi nechala vyhotovit az asi po 5 letech a najednou jsem dostala uplne jine modely leku. Opravdu nemuzu doporucit - vecne nema cas a nevyslechne.

Opakovala bych se, když bych znovu hodnotila práci pani doktorky Fišerové. Je to odborník na svém místě:-)

Po prodělané a vyléčené rakovině , mi pani doktorka pomohla najít nový smysl života. Je to lékařka, která Vám naslouchá, přesně ví co je pro Vás nejlepší, je milá a empatická. Moc jí za vše, co pro mne udělala děkuji.

souhlasím se všemi, kteří hodnotili přede mnou

Velmi dobrá doktorka.

Velmi empatická a příjemná paní doktorka! Vystřídal jsem několik psychiatrů, ale až ona ve mně dokázala vzbudit důvěru a skutečně pomoci. MK

vyborna pani doktorka, vstricna, nasloucha pacientovi, hodne premysli o vhodne lecbe a medikaci.

Mela jsem predtim jiz cca 4 psychiatry, ale ona je nejlepsi.

Kdyz jsem potrebovala leky a jako prioritu uvedla, ze po nich nesmim pribirat, nebot mi to prohlubuje psych. problemy, tento pozadavek zohlednila a ji naordinovana medikace byla perfektni - dokonce jsem i neco zhubla a pritom se dala psychicky do poradku.

Doporucuji vrele!!!!

vyborna lekarka

Příjemná, naslouchá, mám s ní velmi dobré zkušenosti.
Eliška