Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
36 názorů

M
Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o. Jiný

Paní doktorka Švaříčková je jednou z nejlepších obvodních lékařek, které znám. Takhle by se měla dělat medicína...
Klobouk dolů, jste mým vzorem!


M
Ověřeny pacient

Pacient musí svému lékači bezpodmínečně důvěřovat a to paní doktor u moji osoby splňuje. Vstřícná, příjemná, ono i to slovo léčí. Pakliže mě moje okolí považuje v 77 letech za mimořádně zdravého, potom je to zejména její zásluha.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moji ošetřující lékařkou bezmála čtvrtstoletí. Z toho je snad vidět, že nemám nejmenší výhrady a její odborné znalosti jsou obdivuhodné.


M

S hodnocením p. doktorky mám skutečný problém. Na jednu stranu si jí velice vážím jako odborníka, lékaře, také je mi sympatický její lidský a neformální přístup. Z tohoto pohledu bych jí nemohl vytknout vůbec nic. Na druhou stranu, se mi několikrát stalo, že jsem přišel do ordinace kolem 8. hodiny, odcházel jsem okolo poledne.... Přičemž přede mnou pár lidí... Realitou je okolo půl hodiny na pacienta, někdy se fronta klidně na hodinu zadrhne a "nic se neděje".


H
Ověřeny pacient

Doktorka je kvalitní a pečlivá. Vyslechne všechny Vaše příznaky. Jenže všichni její pacienti v čekárně se vždy shodují, že čekací doba je příliš dlouhá, ale že na kvalitního doktora počkají. Co pacient, to hodina i více. Proto já to řeším tak, že když jsou tři lidi v čekárně předemnou, zkusím přijít jiný den - někdy třeba jen kvůli doporučení, bez kterého mě jinde nevezmou. Když ale musíte čekat, třeba ve špatném stavu, je to nepříjemné. Jako pracující člověk nelze strávit půl dne jen v čekárně. Kdyby se odebíraly lístky a stav pořadí by šel vidět na internetu (popř. tam rovnou objednat), asi by to mé hodnocení zlepšilo (vidím to zároveň jako jediné řešení). Brzy půjdu zkusit štěstí, držte mi palce.


M
Ověřeny pacient

Poctivá ,pracovitá a velice ochotná i nimo pracovní dobu.Díky důkladnému vyšetření přijde i na nemoci o kterých pacient nevěděl


Paní doktorku mám velmi rád, je to příjemná a milá osoba, resp. v porovnání s některými jinými lékaři normální člověk v tom nejlepším slova smyslu. Vyšetření neodbývá, je vždy ochotná, zjevně ví o čem mluví a pomůže. Na druhou stranu je pravda, že pokud je v čekárně před vámi 5 lidí, máte téměř jistotu, že se nedostanete na řadu dříve než za 2 hodiny... Vypozoroval jsem, že jeden pacient = půl hodiny. To bohužel pokud člověku, kterému je zrovna ouvej moc nepřidá. Pro paní doktorku bych měl radu - aby si s pacienty tolik nepovídala :), nejsem lékař, ale řekl bych, že průměrně 15 minut na pacienta by snad mohlo stačit...


S láskou vzpomínám na dobu, kdy jsem chodila k paní doktorce jako pacientka. Pak jsem ale vážněji onemocněla a z bydliště do zdravotního střediska, kde paní doktorka ordinuje, je to doslova přes celé město. Od té doby jsem vystřídala hodně praktických lékařů, ale spokojena jsem teprve s tím posledním. Vzpomínám na paní doktorku jako na usměvavou, vstřícnou a erudovanou lékařku.


Je velice dobrá.Doporučují.Kul


Velmi spolehlivá a chápající důsledná lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti