MUDr. Hana Kalíková

Pediatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

19 názor

Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Hluboká 33, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

K této paní doktorce chodily moji synové a dnes k ní vodím své vnučky. Mému prostřednímu synovi zachránila život ,když jiná lékařka zlehčovala jeho potíže. Nejstaršímu synovi je dnes skoro čtyřicet .Je to velmi dobrá lékařka.

N
Ověřený profil
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Náladová sestra s paní doktorkou... rozhodně nedoporučuji (ironické poznámky mluví za vše) jinak péče standartní, za což si ve své podstatě platíme. V případě dotazu k diagnóze popř. způsobu léčení, jsou odpovědi stručné a přístup je arogantní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil

Na péči lékařky si nemohu stěžovat, prozatím jsme cca za 10 let péče neměli žádný vážný problém. Ale bývá náladová, arogantní a občas mám pocit, že ji svými dotazy obtěžuji. V čekárně se čeká jako všude jinde - dle lidí, ale většinou jich tam moc nebývá. Sestřička často vychází z ordinace, je skvělá a vždy velmi ochotná, usměvavá.


V
Ověřený profil

Arpgantní,nepříjemná a náladová.Raději doporučuji vyhledat jiného lékaře,navíc přehlíží nemoci které pak najdou u jiného lekáře den po prohlíce u ní..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

bohužel mám špatnou zkušenost, nechce se mi to tady ani psát, nebýt mé duchapřítomnosti a syna nechal odvézt na pohotovost už tady nemusel být či mohl zůstat postižený, ještě teď je mi z toho nanic.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je náladová, občas k dětem arogantní, nepříjemná. Málokdy skutečně pomůže, pokud je jiná pomoc je lepší nechodit. Nechápu jak se svojí povahou může léčit děti!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je moc hodná a přijemná,jsme spokojený.Spozdravem Wahedi


Mudr.Hana Kalíková je nej nej lékařka.Chodila jsem k ní od dětství i manžel a teď jsme k ní šli i s malou.Nikdy jsem u ní nečekala dlouho vždy jsem šla na řadu.Nic nezanedbává.Je skvělá a sestřička???SUPER...


Ověřený profil

tak já mám s paní doktorkou velice špatnou zkušenost. Paní doktorka mi nejdříve řekla že jsem nachlazená a pak nakonec že mám angínu.ale nakonec bylo vše úplně jinak měla jsem zápal plic byla jsem měsíc v nemocnici a ze to vděčím Kalíkový. takže ji moc nedoporučuju .když ji nebaví ordinovat tak radši řekne :To je jen nachlazení,napíšu ti paralen a vylež se z toho.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem ráda, že k ní už chodit nemusim... Když jsem byla asi ve třetí třídě šla jsem k ní s bolestmi břicha, s tím jsem u ní byla několikrát,neudělala žádná vyšetření jen mi pokaždé řekla že to mám ze školy a že jsem moc citlivá a poslala mě k psychologovi, za dva roky se ukázalo že mám zánět slepáku kterej trval nejmín dva roky, doktoři jen kroutili hlavou,kdybych si tenkrát s mamkou nezavolala okamžitě sanitku tak už tu dnes nejsem:) Takže jí rozhodně nedoporučuju...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu