MUDr. Hana Kalíková

Pediatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Hluboká 33, Ústí nad Labem

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

K této paní doktorce chodily moji synové a dnes k ní vodím své vnučky. Mému prostřednímu synovi zachránila život ,když jiná lékařka zlehčovala jeho potíže. Nejstaršímu synovi je dnes skoro čtyřicet .Je to velmi dobrá lékařka.

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Náladová sestra s paní doktorkou... rozhodně nedoporučuji (ironické poznámky mluví za vše) jinak péče standartní, za což si ve své podstatě platíme. V případě dotazu k diagnóze popř. způsobu léčení, jsou odpovědi stručné a přístup je arogantní.

Na péči lékařky si nemohu stěžovat, prozatím jsme cca za 10 let péče neměli žádný vážný problém. Ale bývá náladová, arogantní a občas mám pocit, že ji svými dotazy obtěžuji. V čekárně se čeká jako všude jinde - dle lidí, ale většinou jich tam moc nebývá. Sestřička často vychází z ordinace, je skvělá a vždy velmi ochotná, usměvavá.

Arpgantní,nepříjemná a náladová.Raději doporučuji vyhledat jiného lékaře,navíc přehlíží nemoci které pak najdou u jiného lekáře den po prohlíce u ní..

bohužel mám špatnou zkušenost, nechce se mi to tady ani psát, nebýt mé duchapřítomnosti a syna nechal odvézt na pohotovost už tady nemusel být či mohl zůstat postižený, ještě teď je mi z toho nanic.

Paní doktorka je náladová, občas k dětem arogantní, nepříjemná. Málokdy skutečně pomůže, pokud je jiná pomoc je lepší nechodit. Nechápu jak se svojí povahou může léčit děti!!!!

Paní doktorka je moc hodná a přijemná,jsme spokojený.Spozdravem Wahedi

Mudr.Hana Kalíková je nej nej lékařka.Chodila jsem k ní od dětství i manžel a teď jsme k ní šli i s malou.Nikdy jsem u ní nečekala dlouho vždy jsem šla na řadu.Nic nezanedbává.Je skvělá a sestřička???SUPER...

tak já mám s paní doktorkou velice špatnou zkušenost. Paní doktorka mi nejdříve řekla že jsem nachlazená a pak nakonec že mám angínu.ale nakonec bylo vše úplně jinak měla jsem zápal plic byla jsem měsíc v nemocnici a ze to vděčím Kalíkový. takže ji moc nedoporučuju .když ji nebaví ordinovat tak radši řekne :To je jen nachlazení,napíšu ti paralen a vylež se z toho.

Jsem ráda, že k ní už chodit nemusim... Když jsem byla asi ve třetí třídě šla jsem k ní s bolestmi břicha, s tím jsem u ní byla několikrát,neudělala žádná vyšetření jen mi pokaždé řekla že to mám ze školy a že jsem moc citlivá a poslala mě k psychologovi, za dva roky se ukázalo že mám zánět slepáku kterej trval nejmín dva roky, doktoři jen kroutili hlavou,kdybych si tenkrát s mamkou nezavolala okamžitě sanitku tak už tu dnes nejsem:) Takže jí rozhodně nedoporučuju...