Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Štětí

• „K panu doktorovi chodím již mnoho let, jsem naprosto spokojena jak s běžnými prohlídkami, tak s maximální a pečlivou péčí během těhotenství Díky panu doktorovi a sestřičce jsme nyní s malým naprosto zdraví a v pořádku i po komplikacích, které se ke konci těhotenství projevily. Doporučuji Více

Obchodní 539, Štětí Mapa

Gynekologická ordinace Štětí

• „Za mě super lékař,syna máme umělým oplodněním a od samého začátku nám hodně pomohl,prochodila jsem k němu i celé těhotenství a rozhodně bych neměnila.Je velmi citlivý a ochotný.Ordinace vybavena ultrazvukem,velké plus pro těhotné protože jinde se musí i dojíždět do nemocnice.Možnost objednání bez čekání.Jako bonus velice milá sestřička.Naprostá spokojenost,mohu rozhodně doporučit. Více

Sídliště pionýrů 190, Úštěk Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Mým gynekologem je již několik let a neměnila bych,to mluví za vše.Je velmi pečlivý,má milý přístup k pacientkám a také poskytne i radu v osobním problému.Je to zkušený lékař a přívětivý člověk. Více

Bezručova 783, Mělník Mapa

• Gynekolog, Pediatr, Internis… ta Více

„Chodim k panu doktorovi cca 6 a pul roku a jsem s ni navysost spokojena,byla jsem u nej i behem obouch tehotenstvi

Obchodní 539, Štětí Mapa

Obchodní 686, Štětí Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K panu doktorovi chodím už téměř deset let. Vždycky bylo vše v nejlepším pořádku, ať už péče během obou dvou těhotenství, léčba zánětů, prevence či aplikace tělíska. Pan doktor byl navíc vždy velmi milý a pozitivně naladěný. Více

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pan doktor Chocholatý je kapacita! Člověk se srdíčkem na svém místě. Chtěla jsem se k němu přeregistrovat a v tu chvíli jsem zjistila, že jsem těhotná. Péče po celou dobu těhotenství byla naprosto skvělá. Sestřička v Roudnici je dokonalá. Neznám 2 usměvavější lidi, co by spolu pracovali ve zdravotnictví a svoji dobrou náladu tak předávali na pacientky, které ne vždy vchází s úsměvem do ordinace. Za sebe doporučuji 100%!!! A do Roudnice posílám veliké DÍKY!!!!! D. Habartová Více

9. května 403, Štětí Mapa

PNsP Roudnice n.L.,s.r.o.-PL gynekolog

• „Setkání s paní doktorkou mě, v prvních minutách, dost vykolejilo. Byla jsem jí přijímána k porodu, s tím že nastoupila hned, že je nutné udělat to a to - a já nesouhlasila. Navíc si přečetla mé porodní přání a téměř jej chtěla shodit ze stolu, že teda opravdu to takhle nepůjde. Nicméně, při samotném porodu, kdy se porod v půli zastavil, se snažila vyjít maximálně vstříc, hledala se různá řešení. Všechny postupy konzultovala s mou porodní asistentkou a porod doběhl do nádherného finále, bez poranění a šití. Moc jí děkuji za to, jak se u porodu zachovala, jinak bych určitě skončila na císaři. Byla ve finále dost empatická. Ve svém oboru je opravdu odborník. Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

Podřipská NsP Roudnice n.L., s.r.o.

• „U P.PRIMARE HROUDNEHO JSEM BYLA HOSPITALIZOVANA JESTE KDYZ SLOUZIL V LITOMYSLI.NA JEHO PRISTUP A JEDNANI NEMOHU ZAPOMENOUT.PERFEKTNI CLOVEK,MELA JSEM SPATNE VYSLEDKY PO OPERACI-MUSELA JSEM PODSTOUPIT ONKOLOGICKOU LECBU-TAK ME DOVEDL ODVEST ZE SPATNYCH MYSLENEK,DAL MI SPOUSTU OPTIMISMU,DNES UZ JSEM 8 ROKU PO LECBE,CITIM SE DOBRE,STALE NA NEHO I NA SESTRICKY NA GYNEKOLOGII TENKRAT V LITOMYSLI VZPOMINAM JEN V DOBREM.JESTE JEDNOU MOC A MOC DIKY. Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

Podřipská NsP Roudnice n.L., s.r.o.

• „Je to skvělý a pečlivý lékař.

Riegrova 637, Roudnice nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pana doktora můžu jen chválit, při první návštěvě u něj mi našel dermoidní cystu na vaječníku, která nebyla vidět ani ultrazvukem. Všechny pooperační kontroly prováděl pan doktor a supr.vše mi vysvětlil, doporučil nemocnici i lékaře kam mám jít na operaci. Od té doby vše důkladně hlídá, když se mi něco nezdá hned mě objedná, prohlídne . Nemůžu si na pana doktora stěžovat je precizní, vše vysvětlí. Nikdy se mi nestalo, že by ponižoval.....občas některé dámy nerady slyší pravdu... Mě řekl na vyšetření po operaci že mám z toho marodění dost ochablé svalstvo na nohou a že by s tím chtělo něco dělat....měl pravdu...přeci mi nebude říkat že jsem chudáček, který by měl ještě odpočívat....lepší je povzbudit a postrčit..... Více

Riegerova 639, Roudnice nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „K panu doktorovi Faltysovi, chodim už od svých 15ti let a nemůžu si na něj stěžovat, jsem sním velmi spokojená a se sestřičkou taky.Ikdyž k nim jezdím z dálky, vždy ke mě jsou milý a příjemný. Více

Tovární vrch 78, Doksy Mapa

Ordinace GYNET

• Karel Mika

Gynekolog

1 názor

„S panem doktorem jsem spokojená! Jen mě mrzí, že je v Byšicích jen jednou týdně a je tam vždy ta strašná fronta.

Mělnická 4, Byšice Mapa

Ordinace PL gynekologa

• „Mudr Spěváček je velice přijemný lékař,cítím se vždy dobře,vše vysvětlý.Ordinace je hezky zařízená,přímo uklidňuje,všude čisto,voňavo,dlouho se nečeká,sestra báječná.Jsem už dost stará,abych mohla doporučit!Pocházím z Prahy a na ty nespokojené pacientky bych doporučila pražské lékařky a lékaře,to byste si smlsly dámy v kritice!Moje maminka je hodně náročná pražačka a dojíždí až sem,to už něco vypovídá. Více

Jiráskova 684, Štětí Mapa

Tyršova, Terezín Mapa