Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Sokolov

• Gynekolog, Sexuolog

„Dříve byla čekací doba v čekárně i přes dvě hodiny... za tu dobu, co chodím k této dr.se vystřídala spousta sestřiček až nyní je ta dosavadní nejlepší! Obě moc příjemné, milé a lidské. Dr.vnímá, naslouchá, zodpovídá jakékoli dotazy. Prostředí čisté, útulné a vždy hraje Evropa 2???? vyšetření na úrovni, moderně vybavena ordinace. Dr.nemá problém přijmout pacienta v urgentních případech i po pracovní době. Za mě velká spokojenost!! Více

J. K. Tyla 361, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „K panu doktorovi chodím poté, co umřela MUDr. Cabalková. Nejdřív trochu ostych, ale pak to přešlo. Jsem za něj moc ráda. Kultivovaná osobnost, empatie, vysoká odbornost, pečlivost, zdvořilost. Nikdy jsem nezažila, aby neměl "náladičku", ba naopak. Pokaždé je příjemný, důsledný. No a sestřička? Je to ta nejmilejší a nejhodnější sestřička, jakou jsem kdy potkala. Hotový anděl. Této týmové dvojici přeji jen to nejlepší. Více

Nám.Dr.Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „Pan doktor je velice zlatý člověk. Možná se vždy nesměje, občas trochu ,,nepříjemný,, ale na to máme snad každý právo, nemá jít kvuli tomu snad do práce? Aby jste si našli další možnost konverzace. Podle mne se i zachová tak, jak daná pacientka k němu. A navíc dámy, chodíte si k lékaři pokecat nebo vás zajímá výsledek o vás. Komunikativnost a odbornost podle mne na jedničku. Jsem VÍCE než SPOKOJENÁ Více

J. K. Tyla 461, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Paní doktorka i sestřička jsou velice milé, sympatické a hlavně profesionální. Vyšetření bezbolestné, prostředí příjemné. V čekárně jsem nečekala snad ani minutu, hned jsem šla na řadu. Opravdu mohu jen doporučit. Více

nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov Mapa

• „já osobně jsem s paní doktorkou spokojená,nemám s ní nejmenší problém,ale chtěla jsem zaregistrovat i svou dceru a po sdělení( jinak moc fajn )sestřičky,že registrační poplatek činí 500kč,bohužel hledám pro dceru jinou doktorku.škoda. Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov