Gynekolog Horní Slavkov

• Gynekolog, Sexuolog

„Dříve byla čekací doba v čekárně i přes dvě hodiny... za tu dobu, co chodím k této dr.se vystřídala spousta sestřiček až nyní je ta dosavadní nejlepší! Obě moc příjemné, milé a lidské. Dr.vnímá, naslouchá, zodpovídá jakékoli dotazy. Prostředí čisté, útulné a vždy hraje Evropa 2???? vyšetření na úrovni, moderně vybavena ordinace. Dr.nemá problém přijmout pacienta v urgentních případech i po pracovní době. Za mě velká spokojenost!! Více

J. K. Tyla 361, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „K panu doktorovi chodím poté, co umřela MUDr. Cabalková. Nejdřív trochu ostych, ale pak to přešlo. Jsem za něj moc ráda. Kultivovaná osobnost, empatie, vysoká odbornost, pečlivost, zdvořilost. Nikdy jsem nezažila, aby neměl "náladičku", ba naopak. Pokaždé je příjemný, důsledný. No a sestřička? Je to ta nejmilejší a nejhodnější sestřička, jakou jsem kdy potkala. Hotový anděl. Této týmové dvojici přeji jen to nejlepší. Více

Nám.Dr.Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „Pan Poustka je člověk na správném místě . Vše umí vysvětlit, uklidní , pomůže ,vždy s úsměvem . Děkuji

Bulharská 5, Karlovy Vary Mapa

Gynekologická ordinace

• „Paní doktorka je velmi důsledná, ochotná a perfekcionalistka. Pracovní doba pro ní není na prvním místě, tam je vždy zdraví pacientky. Jsem s ní jako s lékařkou i jako s člověkem velice spokojená a vřele ji všem doporučuji. Více

Bezručova 1098/10, Karlovy Vary Mapa

GYN-KV, s. r. o.

• „Pan doktor je velice zlatý člověk. Možná se vždy nesměje, občas trochu ,,nepříjemný,, ale na to máme snad každý právo, nemá jít kvuli tomu snad do práce? Aby jste si našli další možnost konverzace. Podle mne se i zachová tak, jak daná pacientka k němu. A navíc dámy, chodíte si k lékaři pokecat nebo vás zajímá výsledek o vás. Komunikativnost a odbornost podle mne na jedničku. Jsem VÍCE než SPOKOJENÁ Více

J. K. Tyla 461, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• „Nejen dobrý lékař, ale i velmi hodný člověk. Určitě vřele doporučuji :)

nám. Jiřího z Poděbrad 103, Toužim Mapa

Gynekologická ordinace

• „Milý profesionální přístup. Mě osobně změnil názor na lékaře. Jsem šťastná, že jsem v jeho péči. Nemám, co vytknout. Sestra také velice milá. Vždy se tam těším Více

Rumunská 1, Karlovy Vary Mapa

PRONATAL Medical Group

• „Doktorka velmi příjemná milá vstřícná, ochotná pomoci. Vždy mi pomohla a těhotenství jsem díky paní doktorce taky zvládla. Nikdy jsem si na ni nemohla stěžovat. Kdysi měla děsnou sestru ale konečně ji taky vyměnila za opravdu úžasnou veselou a upovídanou sestřičku. Člověk se tam cítí opravdu dobře a interiér taky moc pěkný ☺️ Více

nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov Mapa

Gynekologická ambulance

• Gynekolog, Anesteziolog, Uro… log Více

Rumunská 1, Karlovy Vary Mapa

PRONATAL Medical Group

• „Všechny komentáře na pana doktora Malimanka jsou pravdive milý,ochotný přístup k pacientkám vynikajíci takových doktoru by mělo být víc Více

Na Zelené 422, Bečov nad Teplou Mapa

Gynekologická ordinace

• „U pana doktora jsem byla velice spokojená. Vždy když jsem se na něco zeptala, odvětil, to nebude problém nemějte strach a nebo tak něco podobného optimistického :-) Po registraci k jinému lékaři jsem chtěla vyšetřit od pana Klikara a neměl vůbec žádný problém. Vše mi vždy vysvětlil, proč takhle jedná a proč to co jsem se někde dočetla není zrovna ta správná volba atp.. Kdybych měla všechny gyn. lékaře, které jsem doposud navštívila na jednom místě, tak si opět vyberu pana doktora Klikara. Více

Gynekologická praxe

• „Pan doktor je opravdu profesionál v oboru. Nehledě na to, že když k němu jdete, narozdíl od jiných prohlídek, se sem těšíte. Vtipálek, ulehčuje trapné situace a dá se s ním řešit cokoliv. Neměnila bych! Více

Sadová 21, Karlovy Vary Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan doktor byl na mé první návštěvě u něj velmi hodný a ochotný, vše mi zodpověděl, byl usměvavý, a vyšetření bylo pro mě nestresující. Určitě k němu budu chodit i nadále. Bylo určitě fajn ho poznat =)) Více

Okružní 226, Březová Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Pan MUDr. Trubač byl porodníkem mé mamky když jsem se drala na svět já, po 16ti letech jsem k němu coby pacientka nastoupila i já. Provedl mne dvěma těhotenstvíma naprosto s přehledem. Prodělala jsem i amniocentezu v Plzni. Vše dopadlo dobře. Jsem panu doktorovi vděčná za jeho velmi příjemný a vstřícný přístup. Nyní hledám nového gynekologa a stále nevím kterého si zvolit. Více

Gynekologická ordinace

• „Přešla jsem k panu doktorovi v 9.měsíci těhotenství, když mě moje bývalá lékařka celou dobu těhotenství cpala praskama. Pan doktor mě odrodil cisarem, chodim k nemu uz nekolik let (dojizdim 40km do Touzimi). Je citlivý, vše vysvětlí, dělá pomaleji, ale pořádně. Více

Bezručova 19, Karlovy Vary Mapa

Sídliště 429, Toužim Mapa

Gynekologická ambulance

• „Spokojenost, nemohu nic vytknout. A ruku na srdce každý jsme jen člověk. Můžeme mít jakýkoliv názor či zkušenost,ale u mě za dobu 5 let co ordinaci navštěvují je vše v pořádku Více

Ord. gynekologie, cytologické centrum