Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Za nás velká spokojenost, paní doktorka se k našim dětem chová moc hezky, sestřička je k nim také empatická. Dotazy vždy velmi dobře vysvětlí. Postupy léčby se vždy ukázaly jako správné, oboru velmi dobře rozumí. Na mníšeckém ORL vím, že nikdy nepůjde o léčbu tzv. “od stolu” - zatím jsme vždy měly provedeny všechna adekvatni vyšetření. A například u nosní mandle u dětí ten postup byl podle mého skvělý, že se dala šanci i jiným možnostem léčby, než radikálně hned k výkonu na klinice. Myslím, že paní doktorka opravdu dělá svoji práci velmi dobře a jsem ráda, že ve spádovém okolí máme to štěstí mít tak kvalitní lékařku - zvlášť, když máme často nemocné děti. Děkujeme :-)

Mohu jen a jen doporučit, paní doktorka i sestřička jsou milé, laskavé, ochotné, vždy vše vysvětlí a snaží se najít příčinu obtíží. Chodíme k ní celá rodina.

Naprosto arogantní doktorka a nepříjemná a drzá sestra. S problémem nepomůžou. Ostuda.

Paní doktorku vůbec nedoporučuji. Otřesné chování, ani neodpověděla na pozdrav při příchodu do ordinace, celkově byla velmi nepříjemná, k malému dítěti neempatická. K následné domácí léčbě nám nedala žádné instrukce!!! , pouze napsala recept. Na mé dotazy reagovala arogantně, stylem, že už to jednou říkala, s plačícím dítětem u sebe, které jsem se snažila uklidnit, jsem to bohužel nezaznamenala. Sestra bohužel to samé v bledě modrém, až neetické jednání. Má zkušenost je velmi negativní, nikomu bych nepodoručila.

Dobrý den, s paní doktorkou jsem nesmírně spokojená. Má zájem o člověka, snaží se dopátrat příčiny obtíží. Nikdy tam dlouho nečekám. Myslím, že je odbornice na slovo vzatá. Obešla jsem několik lékařů a nikdo se mými obtížemi hlouběji nezaobíral, až tato paní doktorka. Přeji ji ať ji to nadšení do práce dlouho vydrží a mohu jen a jen doporučit. Sestřička taky super. Jen tak dál. Děkuji Jana Wagnerová

Na paní doktorku jsem narazil v podstatě náhodou při návštěvě s polykacími problémy po zkušenostech z jiných ORL, kde mě kvůli specifickým problémům nebylo možno vyšetřit. Citlivý a profesionální přístup, jedna z mála ordinací, která umí dělat vyšetření krku nosem (zní to hrozně, ale pokud se nejde podívat ústy...). Zcela aktuálně po selhání primářky kladenského ORL můžu mluvit o záchraně života okamžitým odesláním do vojenské nemocnice s hospitalizací na JIP. Pokud hledáte ORL, těžko najdete lepší. Děkuji!

Paní doktorka je velmi milá a ochotná, určitě doporučuji. Oceňuji také profesionální přístup a ochotu vyřešit každý problém.

Skvělá a milá paní doktorka, moc mi pomohla, vyléčila mé dlouhodobé vleklé problémy, když mě na jiných ORL nebyly schopni pomoci a mé problémy neřešily.

Paní doktorku Veselou mohu s klidem doporučit, znám ji léta, je svědomitá a často přijde na věci, které by jiní lékaři neodhalili. Je důkladná a o pacientovi přemýšlí komplexně a snaží se skutečně odhalit příčinu nemoci a pomoct. Ne jen nasadit léky a poslat pacietna pryč. Moje dcera byla u ní vícekrát a z toho 2x na čištění uší a vše proběhlo velice citlivě a příjemně. Čtu zde různé názory a nesouhlasím, že jde o arogantní lékařku. Naopak.

Paní doktorka je nevychovaná, arogantní a má nelidský přístup. Dceři udělala zbytečný zákrok, kvůli kterému víc jak půl hodiny trpěla. NEDOPORUČUJI !!!