Adresa

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
11 názorů

J
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorku vůbec nedoporučuji. Otřesné chování, ani neodpověděla na pozdrav při příchodu do ordinace, celkově byla velmi nepříjemná, k malému dítěti neempatická. K následné domácí léčbě nám nedala žádné instrukce!!! , pouze napsala recept. Na mé dotazy reagovala arogantně, stylem, že už to jednou říkala, s plačícím dítětem u sebe, které jsem se snažila uklidnit, jsem to bohužel nezaznamenala. Sestra bohužel to samé v bledě modrém, až neetické jednání. Má zkušenost je velmi negativní, nikomu bych nepodoručila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dobrý den, s paní doktorkou jsem nesmírně spokojená. Má zájem o člověka, snaží se dopátrat příčiny obtíží. Nikdy tam dlouho nečekám. Myslím, že je odbornice na slovo vzatá. Obešla jsem několik lékařů a nikdo se mými obtížemi hlouběji nezaobíral, až tato paní doktorka. Přeji ji ať ji to nadšení do práce dlouho vydrží a mohu jen a jen doporučit. Sestřička taky super. Jen tak dál. Děkuji Jana Wagnerová


Ověřeny pacient

Na paní doktorku jsem narazil v podstatě náhodou při návštěvě s polykacími problémy po zkušenostech z jiných ORL, kde mě kvůli specifickým problémům nebylo možno vyšetřit. Citlivý a profesionální přístup, jedna z mála ordinací, která umí dělat vyšetření krku nosem (zní to hrozně, ale pokud se nejde podívat ústy...). Zcela aktuálně po selhání primářky kladenského ORL můžu mluvit o záchraně života okamžitým odesláním do vojenské nemocnice s hospitalizací na JIP. Pokud hledáte ORL, těžko najdete lepší. Děkuji!


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a ochotná, určitě doporučuji. Oceňuji také profesionální přístup a ochotu vyřešit každý problém.


T
Ověřeny pacient

Skvělá a milá paní doktorka, moc mi pomohla, vyléčila mé dlouhodobé vleklé problémy, když mě na jiných ORL nebyly schopni pomoci a mé problémy neřešily.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorku Veselou mohu s klidem doporučit, znám ji léta, je svědomitá a často přijde na věci, které by jiní lékaři neodhalili. Je důkladná a o pacientovi přemýšlí komplexně a snaží se skutečně odhalit příčinu nemoci a pomoct. Ne jen nasadit léky a poslat pacietna pryč. Moje dcera byla u ní vícekrát a z toho 2x na čištění uší a vše proběhlo velice citlivě a příjemně. Čtu zde různé názory a nesouhlasím, že jde o arogantní lékařku. Naopak.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nevychovaná, arogantní a má nelidský přístup. Dceři udělala zbytečný zákrok, kvůli kterému víc jak půl hodiny trpěla. NEDOPORUČUJI !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka Veselá nám byla doporučena a jsem za to moc ráda. Synovi po mini vyšetření chtěl jiný MUDr. odstranit nosní mandle a s pomocí paní doktorky Veselé nebyl tento traumatický zákrok nutný. Paní doktorka syna řádně vyšetřila, vše mi vysvětlila a doporučila nás dále na související vyšetření. Velice oceňuji individuální přístup, flexibilitu a líbí se mi komplexní řešení problému. Jeden z mála doktorů ke kterému chodíme rádi. Sestřička je též velmi empatická a sympatická.


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce Veselé chodím s dětmi již tři roky a jsem spokojená. Cením si na ní hlavně profesionálního a citlivého přístupu k dětem a zároveň ochoty při vysvětlování diagnózy. Paní doktorce plně důvěřuji.


S
Ověřeny pacient

K paní doktorce docházíme pravidelně již několik let, je velmi vstřícná a milá, má profesionální přístup a vždy se snaží každičký problém (nemoc) řešit do úplných detailů. Jsem s paní doktorkou moc spokojená ,jen kdyby takových TOP lékařů bylo v ambulancích více. Paní doktorce patří velký dík.
Soňa Ř.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti