Fyzioterapeut Bílovec

• Fyzioterapeut

„Prima paní. Perfektní přístup. Pomůže, poradí. Prostě paráda. Teď vážně - po nešťastném pádu a po letitých vleklých problémech s vyhřezlou ploténkou a zkušenostech s různými "rehabilitacemi" jsem stejně skončil na operaci. Bylo by to na dlouhé povídání ale ve zkratce: Přístup k rehabilitaci byl všude stejný - téměř všude rutina "bahno-masáž-elektroléčba-cvičení". Bylo vidět, že nikdo nechtěl nad mým problémem moc přemýšlet. Cvičil jsem poctivě SM-systém a zkoušel i jiné terapie (Mc-Kenzie apod.) - bohužel bez úspěchu. Problémy po rádoby rehabilitacích se spíše stupňovaly. Před operací jsem už ani nemohl pořádně chodit. Operace pomohla prakticky okamžitě, nicméně při rekonvalescenci (opět rehabilitace, lázně apod.) jsem pravděpodobně díky přetrvávajícím svalovým dysbalancím a spasmům měl sice mnohem menší, ale stále podobné problémy. Proč to vše zmiňuji? Jednoduše - celou dobu jsem byl pouze léčen, takže ideální pacient. S paní Jůzovou to byl jiný level. Prakticky jsem při první schůzce nic nemusel říkat. Diagnostika byla rychlá, perfektní a výstižná. Terapie spočívala v odstranění bolestivých spasmů, kompenzačních cvicích atd . Po několika sezeních jsem se mohl normálně pohybovat. Kdybych ji poznal hned na začátku, věřím, že bych se operaci vyhnul. Řeči ostatních diskutérů na téma "vysokých hodinových sazeb" neřešte. Je to totiž relativní. Co jiným fyzioterapeutům trvá týdny-měsíce paní Jůzová vyřeší skoro na počkání. PS: Nejsem žádný příbuzný ani placený recenzent - pouze vděčný pacient. Operace mne vrátila do života. Paní Jůzová mi vrátila chuť k životu. Tímto ji zdravím... Více

Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, Ostrava Mapa

Fyzioterapie Lenka Jůzová

• „Více než 18 let jsem byl profesionální sportovec. Ve své kariéře jsem poznal mnoho fyzioterapeutů včetně týmů lidí kolem Doc. Koláře. Mgr. Zdeněk Guřan je opravdový odborník. Pavel Šebesta Více

Nám. V. Vacka 1668/15, Ostrava Mapa

Fyzioterapie Mgr. Zdeněk Guřan, Ostrava

• „Skvělý fyzioterapeut, který se věnuje pacientovi velice poctivě, svědomitě a obětavě. Začala jsem k němu chodit po operaci (přetržení Achillovy šlachy) a dnes jsem hlavně jemu vděčná za pokroky, které jsem udělala. Oceňuji na něm nejenom jeho zodpovědný přístup k léčbě, ale také to, že na sobě neustále pracuje, což se dá poznat podle toho, že uplatňuje neotřelé rehabilitační postupy a cviky. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava Mapa

Fyzioterapie Mgr. Daniel Pejčoch, nestátní zdravotnické zařízení

• Fyzioterapeut

„Člověk, který mi zatím jako jediný pomohl s problémy s páteři. Vždy se dalo na všem domluvit, individuální přístup skvělý. Doporučuji! Více

Ostrožná 27, Opava, Opava Mapa

Rehabilitace OASA Ostrožná

• „Skvělý odborník - po ní jsem už nenašla tak dobrou rehabilitaci. Škoda, že jsem se stěhovala :-(

B. Martinů 812, Ostrava Mapa

Rehabilitace

• „Jsem z oboru, u Dr. Dobeše mám absolvované kurzy a díky jemu i své dvě děti. Svěřila jsem se mu do rukou, protože jsem chtěla děti a měla přes 30, byla jsem u něj celkově 3x, samozřejmě byla i mobilizace kostrče, byla jsem ráda, že není přítomna třetí osoba, Dr. Dobeš byl velice diskrétní a při tom se snažil humorem zlehčit situaci, která není 2x příjemná. Nechápu pisatelku níže - na gynekologickém vyš. (u Dr. mužů) také nebývá přítomna zdr. sestra. Pokud jdu za někým s problémem, tak řeším problém a nevymýšlím další blbosti - osobně mě nenapadlo přemýšlet o nějakém sexuálním zneužití. Dr. Dobeši - díky za své dva syny, vážím si Vás a obdivuji...M Více

stadion SSK Vítkovice Závodní 1411, Ostrava Mapa

Centrum fyzioterap. a léč rehabilitace

• Fyzioterapeut

„Pak Křížek je velmi dobrý až nejlepší, bzl jsem u něj před pár léty a byl jsem veli spokojen a to jak s přístupem, tak s výsledkem. Děkuji Více

stadion SSK Vítkovice Závodní 1411, Ostrava Mapa

Rehabilitace

• „Doporučuji všem. Jsem po operaci vyhřezlé meziobratlové ploténky. Paní Jana mne zachránila před operací č. 2 a věřím, že potkat ji dříve nemusel bych být operován vůbec. Tímto jí velmi děkuji. Více

Blanická 187/1068, Ostrava Mapa

Rehabilitace, fyzioterapie

• „Všem mohu dopručit rehabilitace v tomto studiu. Po třech letech intenzivních bolestí mi na magnetické rezonanci zjistili zůžený páteřní kanál, bál jsem se případné operace páteře ale děvčata ze Studia Zuzana mně doslova postavily na nohy. Chtěl bych tímto poděkovat ne jen za naprosto profesionální přístup ale i za příjemné doslova domácké prostředí, za usměvavé milé terapeutky, osobní přístup atd. Moc vám děkuju děvčata. Váš vděčný pacient Tomáš Repčík Více

Plzeňská 10/2619, Ostrava Mapa

Studio Zuzana, s.r.o., fyzioterapie

• „Paní Schillerová je velmi vzdělaná, zkušená, pečlivá a příjemná terapeutka. Pracuje s kraniosakrální terapií, spirální dynamikou a dalšími metodami. Už po první návštěvě jsem se cítil podstatně lépe a s každým dalším sezením se stav výrazně zlepšoval. Velmi doporučuji. Více

Na Jízdárně 18, Ostrava Mapa

„Doporučuji všem.

Raduň, Poštovní 239, Opava Mapa

Rehabilitace OASA Raduň

• „Paní Kutálkovou mohu jen a jen doporučit .Profesionál . Celé mojí rodině vždy hned ,ochotně pomohla. Milá ,laskavá ,empatická .příjemná a hlavně veliká odbornice ve svém oboru ,už nikam jinam .Děkujeme Více

č.d. 3/211, Hrabyně Mapa

Rehamed - rehabilitace, domácí péče

• Fyzioterapeut, Internista

„paní primářka je lékař na správném místě s dětmi to umí můj syn je autista a ona si k němu našla cestu syna cvičí terapeut radek vjačka vřele doporučuji je to kamarád dětí ví jak na ně děti,které se jinak obtížněji spřátelí s ním hned během cvičení našli stejnou vlnu jak se říká opravdu sem moc ráda a všem maminkám postižených dětí ale i zdravých doporučuji tento tým v ostravě zábřehu na zámečku mne se synem před rokem odmítli že namají čas se s autisty zdržovat že na to nejsou zařízeni a do vítkovic ted jsme přišli po roce a supr děkuji paní primářce Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• Fyzioterapeut, Praktický lék… ař Více

„Všichni víme a pociťujeme, jak propastný rozdíl je mezi chováním a tedy i oblíbeností lékařů. Sama jsem se o tom přesvědčila právě nedávno. Mé blízké známé, 83let staré paní, byla diagnostikována zhoubná nemoc. Od své obvodní lékařky se to však dověděla až s tříletým zpožděním.Pro svůj vysoký věk už asi touto lékařkou nebyla brána vážně. Ve svém věku už sice má známá nechtěla podstupovat ozařování a operace, nicméně měla zájem o další pomoc a péči, co se týká mírnění bolesti, zkrátka, dočkat se důstojného konce. Zoufale jsme tedy potřebovali rychle najít hodného, ochotného doktora. Při svém hledání jsem zažila i situaci, kdy za dveřmi z ordinace slyšíte hlasy i vyzvánění vašeho telefonu, nikdo vám ale neotevře, ani telefon nezvedne. Pomoc nám poskytla přes svou pracovní i mimopracovní vytíženost až paní Mudr.Šarišská. Původní obvodní lékařka dělala problémy i s předáním zdravotní dokumentace ("vždyť se přece jedná o onkologickou pacientku, která umírá už několik let, tak nač ten spěch?") Paní doktorka Šarišská má krásně zařízenou čekárnu s televizí, kde to dýchá pohodou a pacienti se zde cítí jako u sebe doma v obýváku. Dveře mezi čekárnou a ordinací zůstávají otevřeny, okamžitě se vás proto mohou ujmout milé sestry a přicházející pacient přijímá signál "tady jsi vítán". Není tedy divu, že paní doktorka již má v péči registrováno přes 4000 pacientů, zatímco jiní obvodní lékaři jen asi slabou polovinu. Jelikož přes veškerou vytíženost má paní doktorka i široké srdce, lásku ke svému povolání-poslání a hlubokou lidskost, podařilo se mi ji uprosit, aby ještě " jednoho pacienta vzala". Hned další den odpoledne po svých ordinačních hodinách zašla paní doktorka Šarišská svou novou pacientku navštívit, vyslechla její stesky, předepsala recept na potřebné léky a masti a zdravotní pomůcky, potěšila a povzbudila milých slovem.. Jak moc taková návštěva soucitného chápajícího lékaře, ochotného pomoci, pro trpící pacientku i její příbuzné znamená, snad není třeba popisovat.. Vždyť pacientka sama jako bývalá zdravotnice ve svém profesním životě dříve obětavě pomáhala jiným! V dalších dnech přicházely sestřičky píchat injekce a infůze a paní doktorka se telefonicky zajímala, jak se pacientce daří. Když se dověděla, že péči už takřka nezvládáme, doporučila Hospic sv.Lukáše, což jsme s povděkem přijali. I s péčí a přístupem personálu tohoto Hospice jsme byli velmi spokojeni, a naše milá tam v pokoji a míru v hezkém prostředí po několika dnech skonala.. Smutek a bolest provázející konce stáří se musí vytrpět, nedají se přeskočit ani obejít (a už vůbec by je nikdo neměl bagatelizovat!). Když ale máte ku pomoci doktora s "5 pé", který je člověkem na svém místě, jako paní Mudr.Šarišská, vše se snáší líp. Umírajícím se o něco lehčeji umírá a příbuzným a blízkým pozůstalým nakonec, přes veškerou prožitou hrůzu, zbude smířlivý pocit, že se pro jejich blízkého udělalo vše, co se udělat dalo. Mockrát Vám tedy za všechno děkujeme, paní doktorko Šarišská! Více

Horni 54, Ostrava Hrabuvka, Ostrava Mapa

Hotelovy dum Hlubina

• „Paní doktorku a její rehabilitační personál v ordinaci na ul. Nádražní mohu jen doporučit! Byla vždy příjemná, profesionální, rehabilitace probíhají na vysoké úrovni. Jsem jim velice vděčná za citlivý a trpělivý přístup k mým obtížím, se kterým mi předali "metodické návody" jak cvičit, za jejich ochotu a vstřícnost. Děkuji! Martina Juhaňáková Více

Alejnikova 6, Ostrava Mapa

Odborný lékař rehabilitace

• Fyzioterapeut, Alergolog, Ch… irurg, Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Dětský psycholog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Genetik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• Fyzioterapeut, Alergolog, Ga… stroenterolog, Internista, Revmatolog Více

Třebovická 106/5114, Ostrava Mapa

ARTROSCAN s.r.o., interní,gastro,revma

• Fyzioterapeut, Alergolog, An… esteziolog, Chirurg, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Praktický lékař, Psycholog, Zubař Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Chirurg, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ostatní, Plicní lékař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• Fyzioterapeut, Neurolog

„Pan doktor Sobotka patří mezi špičky ve svém oboru, bez něj bych tady už nebyla. K čemu by mi byl lékař, který všechno probere, ale nepomůže mi?! Doporučil taková vyšetření a takový druh léčby, že jsem si ani neuvědomila, jak vážné by to mohlo být, pokud by se nezasáhlo včas. Více

Čs. armády 6a/1402, Hlučín Mapa

Odborný lékař neurologie, rehabilitace