Fyzioterapeut Benátky nad Jizerou

• „velice jemně a šetrně pomůže rozhýbat záda i krk při jakémkoli zatuhnutí. zprovoznila mě i během těhotenství, když jsem měla skřípnutý nerv a kulhala na jednu nohu.velice doporučuji. navíc velice příjemná a milá paní doktorka. Více

Nymburk, Nymburk Mapa

Fyzioterapie - rehabilitace

• Fyzioterapeut, Psychiatr, Os… tatní Více

„Tento doktor moc dobrý. Pomohl mě v těžké chvíle. Doporučuji všem kdo má vopravdů problémy.

J.Wolkera 603, poliklinika, Brandýs nad Labem Mapa

MUDr.Zdeněk Fűzék - Ordinace psychiatrie, psychoterapie a AT

Cvičení

90 Kč

• Fyzioterapeut

„Vřele všem doporučuji, hned po první rehabilitační proceduře pana Tučky jsem se cítil jak znovuzrozený. Výhodné objednací lhůty a ochota vyhovět s termínem. Vždy bez čekání. Rodinná a klidná atmosféra. Těším se na další rehabilitaci ;-) Více

JIzerní Vtelno 86, Mladá Boleslav Mapa

Jizerní Vtelno 86

• Fyzioterapeut

„K paní Novákové jsem chodila s oběma dcerami (nyní 5 a 7 let). Vojtovu metodu jsme začaly cvičit ihned po šestinedělí. Se starší dcerou trvalo cvičení 1 rok, s mladší jsme docházely 3 roky (od 1 roku skolioza páteře 18° dle Cobba). S přístupem paní Novákové jsem byla vždy velice spokojená! Naopak dost špatnou zkušenost máme z ortopedie v Motole, kde nám pan doktor sdělil, že pobyt v lázních ani hipoterapii nám nedoporučuje - jediné řešení na vše je korzet. Nyní má dcera nález pod 6°dle Cobba, cvičíme nadále a věřím, že nebýt paní Novákové, byla by situace mnohem horší. Jana M. Více

Dukelská 673, Mladá Boleslav Mapa

Hana Nováková Fyzioterapie s.r.o.

• „3 roky problémů s krční páteří, 4 x rehabilitace, 1x lázně Toušeň.Problémy přetrvávají. 3 návštěvy v ordinaci Phdr Špringrové a přesně vím co mám cvičit, moje bolesti ustupují podle popisu v brožuře.Do dvou měsíců jsem bez problému. Není co dodat.Můžu jen doporučit. Více

v Zátiší 546/18, Čelákovice Mapa

Fyzioterapie

• Fyzioterapeut, Internista

„Paní doktorka je vynikající lékařka a hlavně umí léčit i člověka pochopit,,,doporučuji všem...takových lékařů je už málo,,,,, Více

Nemocnice Nymburk

• Fyzioterapeut, Anesteziolog,…  Chirurg, Diabetolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Ostatní, Plastický chirurg, Plicní lékař, Revmatolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

• Fyzioterapeut

„Nikam jinám bych už ani nešla. Naposledy jsem chodila k paní Kamile, moc mi pomohla s rukou po zlomenině a s páteří po operaci-velký dík a jen a jen chvála........... všem ostatním také velký dík Zusková Zdena Více

Havlíčkova 71, Mladá Boleslav Mapa

Fyzioterapie PaedDr. Eva Kumstátová s.r.o.

• Fyzioterapeut

„Sestřičků Bretovou navštěvuji od narození,protože jsem postižena dyaknozou DMO.Sesrřička se zabýva především dětmi s různým postižením.Je velice hodná ,milá a laskavá s velkym srdcem pomáha všem pacientům ,ale hlavně dětem.Mě osobně paní Bretová velice moc pomohla nejen pohybové strance,ale i psychycky.Jsem už dospěla,ale jsem ráda,že mohu být Vaší pacientkou.Jak mi setřička pořad pomáha takovou jsem v láních nikdy nepotkala.Paní Bretováje nejlepší rehablitační¨sestřička v Mlade Boleslavi,kterou znám. Za všechno co pro mě děláte. Vám Moc Děkuju. Více

Václavkova 950, Mladá Boleslav Mapa

Rehabilitační středisko

• Fyzioterapeut

„Nevim z ktere strany zacit.Pri vstupu do ordinace citite ze tam jsou jen pro nas nemocne.Vlidnost a soucit je na miste.Neberou Vas jako z mnoha .Intenzivne se Vam venujou celou hodinu rehabilitace.Konkretne p. LUSTIGOVA .Jiz po tydnu citim zlepseni v ohybu kolene.Vsem nemocnym doporucuji tuto ordinaci. Více

Kollárova 208, Čelákovice Mapa

Rehabilitace , Lustigová

1 názor

„Super fyzioterapeutka, chodím k ní již cca 10 let a jen díky ní jsem bez operace, rozcvičí a pomůže, je vstřícná, ochotná, opravdu má léčivé tlapičky !! Více

Wolkerova 603, Brandýs nad Labem Mapa

Rehabilitace - Meisnerová

1 názor

„je to super jak přístup k pacientům tak i podávana terapie opravdu vřele doporučuji to k rehabilitačním sestrám a i p. doktoru maximalní spokojenost děkuji Vam p.svobodova p. urbanová V.Černy Praha Více

Zámek 50, Benátky nad Jizerou Mapa

Rehabilitační středisko

• „Velmi zkušená rehabilitační sestra,která odborně dělá masáže s velkými výsledky

Stankovského 1643, Čelákovice Mapa

Rehabilitace , Špačková

• „Nejlepší fyzioterapeutka na okrese ne-li v republice, velmi milá a vstřícná. Z vlasní zkušenosti mohu říct, že kdyby nebylo jí, nemůžu se ani pohnout.... Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

Soukromé rehabilitační oddělení

• „Paní doktorka mi vždy pomohla od bolesti zad.

Sportovní 1802, Nymburk Mapa

Soukromá ordinace rehabilitace

• Fyzioterapeut, Internista

1 názor

„Vynikající odborník s velkým přehledem. Patří k nejlepším rehabilitačním lékařům, které jsem poznal.

Lázně Toušeň Mapa

• „Velmi ochotná, příjemná a znalá paní. Mohu za ty roky jen a jen doporučit.

T. G. Masaryka 29, Všetaty Mapa

Rehabilitace

1 názor

„Vyborna fyzioterapeutka, vzdy pomuze. Zabyva se clovekem komplexne, ovlada mnoho technik. Prijemne, osobni prostredi. Více

Boleslavská 199,Kosmonosy, Kosmonosy Mapa

FYZIOTERAPIE-REFLEXOLOGIE-KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

Sladkovského 918, Nymburk Mapa

FyzioNymburk

• „Vše naprosto výborné. Od přístupu pana Krajíčka až po výsledek díky rehabilitaci. Jednoznačně jeho postupy jsou vždy individuálně navrženy a aplikovány dle potřeb pacienta. Více