Praktický lékař pro děti a dorost
Oderská 333, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší pediatr.
Jako dítě jsem k němu chodila, nyní k němu chodí moji dva synové.
Perfektní péče.
Pán doktor i paní sestřička jsou lidi na svém místě.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Naprosto perfektní pediatr. Vždy vše vysvětlí, vždy je příjemný.
Naprosto rozumím tomu, že na maminky, které jejich děti léčí google je nepříjemný :)

Pan doktor vypadal ze začátku jako milý muž, se kterým se dá dobře domluvit. I přes jeho některé vtípky, které můžou někoho urazit jsem ho respektovala, sestřička velice milá jen pokud je v ordinaci, jakmile je mimo nebo s ní telefonujete tak je to jako by jste volali s někým úplně jiným :-( Při řešení problému už je to horší, jakmile dojdou argumenty přejdou oba na vyhrožování ledasčím a diskuze není možná. Z toho důvodu jsem se rozhodla odejít k jinému pediatrovi kde bude vztah mezi mnou a lékařem rovnocenný. Věřím, že má pan doktor spoustu spokojených maminek a miminek takže určitě je to o zkušenosti každého....

Byla jsem u pana doktora dvakrát a už tam nikdy nevkročím!!!!!!! Katastrofa! Poprvé dceři řekl že ji nic není.absolutní neochota cokoliv řešit.jela jsem na bulovku a hned atb,zánět močových cest.podruhé absolutně špatná diagnóza,jen si namazal kapsu za zbytečný streptest. Také řekl ze ji nic není. To "nic" chytil syn za týden...

Pan doktor vždy vše podrobně vysvětlí, je pečlivý a mohu ho doporučit. Sestřička je velmi milá, laskavá a zbavuje děti strachu svým přístupem.

K panu doktorovi jsem chodila od svých 4let,nyní k němu docházím s dcerkou a bezmezně mu věřím.
Neznám lepšího doktora pro děti,vše vysvětlí,odpoví a doporučí =)

K panu Doktorovi jsem docházela již od útlého dětství. Jeho profesionalitu však umím ohodnotit až dnes,kdy k němu docházím se svým synem. Pan Doktor Kovařík rozhodně nepodcení žádnou situaci, rozesílá na podrobnější vyšetření, je ochotný a určitě odborníkem své profese. Sestřička též, velmi příjemná, ochotná, s dětmi to umí. Přesto,že jsme se nedávno přestěhovali, dětského lékaře rozhodně nemíním měnit ...

S Mudr. Kovaříkem jsem opravdu spokojená a neměnila bych. Chodila jsem k němu se starším synem a nyní s dcerou. Vždy se chová jako odborník a profesionál, nikdy jsem nezažila, že by mě odbyl, vždy naopak vyjde vstříc. Také sestřička je příjemná, nemám jedinou výhradu.

jen a jen doporucuji.odbornik na svem miste.nej lekar pro me deti.nemohu vytknout jedinou vec.sic se tvari prisne,ale je fajn.

K panu doktorovi Kovaříkovi jsem chodil celé dětství. Pokaždé mi ochotně poradil, problematiku vysvětlil, nasadil mi vhodnou léčbu. Nedovedu si představit, že bych v budoucnu se svými dětmi chodil někam jinam. Snad bude ještě přijímat. Rozhodně doporučuji!