Adresa

Ordinace
Jabloňová 22, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Jako průběžně sportující (někde na hranici rekreačního a výkonnostního) člověk jsem s panem doktorem velmi spokojen - i jako s praktickým lékařem, i se sportovními konzultacemi. Nepředepisuje zbytečně ATB a snaží se fungovat tak, aby do člověka nesypal hromady prášků ("místo vitamínu C v tabletách si raději kupte pomelo, kiwi a papriku"). Preventivní prohlídky mi dělal komplexní, včetně všech krevních rozborů. Se sportovními úrazy i chronickými problémy si ví taky dobře rady. Plánujeme k němu přejít celá rodina - ale je pravda, že všichni sportujeme a problémy s nadváhou řešit nemusíme :-).

ještě že si můžeme vybrat lékaře

Zajímá jej pouze byznys, tzv.,,doplňkové služby,, pokud je od něj člověk nekupuje, prakticky neexistuje léčba. Preventivní prohlídka je omezaná na změření tlaku, konstatování že má člověk zhubnout a že naříkám nad svými,,domělými,, zdrav. problémy zbytečně(žaludeční vředy v padesáti jsou naprosto běžné, léky ani další vyšetření netřeba)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi dobrý a erudovaný lékař,má velké zkušenosti se sportovní medicínou,pěkné prostředí a krátké čekací doby.Můžu doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu