Jabloňová 22, Brno

Jako průběžně sportující (někde na hranici rekreačního a výkonnostního) člověk jsem s panem doktorem velmi spokojen - i jako s praktickým lékařem, i se sportovními konzultacemi. Nepředepisuje zbytečně ATB a snaží se fungovat tak, aby do člověka nesypal hromady prášků ("místo vitamínu C v tabletách si raději kupte pomelo, kiwi a papriku"). Preventivní prohlídky mi dělal komplexní, včetně všech krevních rozborů. Se sportovními úrazy i chronickými problémy si ví taky dobře rady. Plánujeme k němu přejít celá rodina - ale je pravda, že všichni sportujeme a problémy s nadváhou řešit nemusíme :-).

ještě že si můžeme vybrat lékaře

Zajímá jej pouze byznys, tzv.,,doplňkové služby,, pokud je od něj člověk nekupuje, prakticky neexistuje léčba. Preventivní prohlídka je omezaná na změření tlaku, konstatování že má člověk zhubnout a že naříkám nad svými,,domělými,, zdrav. problémy zbytečně(žaludeční vředy v padesáti jsou naprosto běžné, léky ani další vyšetření netřeba)

Velmi dobrý a erudovaný lékař,má velké zkušenosti se sportovní medicínou,pěkné prostředí a krátké čekací doby.Můžu doporučit.