Golfová 910/10 Praha 10-Hostivař, Praha
Privátní oční ordinace (mapa)

Jsem velice spokojena. Paní doktorka řádně vyšetří a dokáže poradit, léčím se s vážnějším onemocněním, které ovlivňuje i oči, paní doktorka mi podala veškeré potřebné informace. Lékařka i sestra jsou příjemné a lidské.
Dáša, Praha 15

Výborná a skvělá lékařka. Chodím k ní moc ráda, protože vím, že jsem ve velmi dobré péči. Pracuji ve Vinohradské nemocnici, kde bych se mohla také léčit, ale raději chodím k této lékařce, i kdybych měla čekat v čekárně dlouho. Zatím se mi to však nikdy nestalo. Lékař však má právo sám určit pořadí pacientů v případě, že k němu někdo přijde s akutním případem. Paní doktorka je nejen velmi pečlivá. ale i velmi milá a vstřícná. A taková je i její setřička.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, čekací doby mi nevadí. Není možné u každého určit, jakou dobu bude potřebovat na vyšetření, takže chápu, že se někdy čeká déle. Zvláště, když přijdou nečekané akutní případy. Chodím k ní už dlouho a vím z vlastní zkušenosti, že paní doktorka je ve svém oboru odbornice a mnozí by si z ní měli vzít příklad. Její přístup k pacientům je milý a přátelský. Má opravdu zájem o zdraví našich očí. Doporučuji!

G

Velmi spolehlivá a seriózní doktorka, která své práci rozumí a s pacienty jedná přesně tak, jak by měl každý lékář. Nemohu si stěžovat.

Špičkový lékař. Velmi profesionální, příjemná a ochotná paní doktorka, vše jasně vysvětlí, dobře poradí. Vřele doporučuji!

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé,jsem velmi spokojená,je ochotná,vše vysvětlí,přístup k pacientovi vstřícný,neměla jsem pocit,že jsem u lékaře,paní dotorka působí zklidňujícím dojmem,sestřička též příjemná.
Doporučuji,dříve jsem byla pacientkou v Petrovicích,pan doktor skoro nemluvil,nevysvětlil a připadala jsem si,že obtěžuju.Dnes jsem ráda,že paní doktorka ordinuje blízko mého bydliště a,že jsem udělala dobře,že jsem k ní přešla.

Paní doktorku jsem navštívila loni v září se svým těžce nemocným manželem poté,co nás odmítl ,,taky lékař,,z Petrovic,přestože jsme byli řádně objednáni.Asi se zalekl manželovy choroby.Bylo to od něj velice neetické,protože jsme nutně potřebovali konzultaci na onkologii a neurologii,která se konala za tři dny.Paní doktorka nás objednala hned na druhý den,přestože má termíny plné tři měsíce dopředu,nabourali jsme jí denní harmonogram a manžel není jejím pacientem!U této lékařky budu čekat klidně celý den a v případě potřeby si vezmu i dovolenou,ale budu mít záruku,že jsem byla dobře a kvalitně ošetřena.Chápu maminky s malými dětmi,je to pro ně dlouhé a nudné,ale nemyslím si,že k očnímu chodíme zase tak často,aby se to nedalo vydržet.Jestli chcete vidět doktora hrůzu,navštivte oční v Petrovicích.Krátké objednací termíny a venku z ordinace budete dříve,než tam stačíte vejít.

Nic moc, po tom co jsem vyslechla hádku pí doktorky s pacientkou, která by byla ráda ošetřená, jsem čekala s malými dětmi hodinu. Než sestřička vypíše se mnou anamnézu, potom jsem byla paní doktorkou odeslána do ordinace a čekala s dětmi další půl hodiny než konečně dítěti rozkapala oči a potom se čeká další hodinu (to už je daný) aby bylo možné vyšetřit oční pozadí. V čekárně panoval absolutní chaos, byli jsme objednaní a přitom čekáte tak dlouho. Vzhledem, k tomu, že jsme byly objednaní 1/2roku dopředu a přesně na hodinu, bych očekávala jiný přístup. Ne každý si může vzít na vyšetření dovolenou. Jinak děti normálně objednává až za 3měsíce...Ordinaci má sice vybavenou přístroji, ale po rozkapání očí, se už přece neměří zrak?! Zvláště, když vás paní doktorka upozorní, že bude celý den špatně vidět. Moc nedoporučuji, ledaže by jste si chtěli udělat výlet k lékaři a nemáte co dělat.

Vynikající doktorka, dokáže poradit a pomůže. Prodělal jsem operaci šedého zákalu, pro kterou mi doporučilo výboronou kliniku s krátkými čekacími dobami na operace. Pooperační péče na velmi vysoké úrovni.

Skvělá odbornice.