PL gynekolog
Ruská 100, Praha

Umístění: PL gynekolog Jiný

chodila jsem k doktorce skoro 20 let, ale co předvedla katastrofa, byla jsem donucena kvůli antikoncepci jít na preventivní prohlídku, ok, ale pak jsem přišla a šel tam někdo jiny, na dveřích bez upozornění, samo že mám v kartě k tomu že jsem byla problém já, vyhodila mě sestra, doktorka mě ještě chtěla vzít ale sestra tomu tam šéfuje, jinak se vždy s ní dalo dohodnout, měla jsem stavy kdy jsem omdlívala a nikdy dokud jsem si o antikoncepci neřekla mi jí sama na upravení nenabídla. Tohle byla poslední tečka za dobu co jsem s ní byla tolerantní. Měla by jít do důchodu a přenechat ordinaci někomu jinému.

Umístění: PL gynekolog Jiný

Otřesný, necitlivý přístup, bylo to mé první gyn. vyšetření, které díky ní nikdy nezapomenu. A bolelo to. Už je to mnoho let, tenkrát chvíli trvalo, než jsem mohla přejít jinam. Shodou okolností jsem zjistila, že stále pracuje na stejném místě a vyhledala jsem si na ní recenze. Všechny negativní názory naprosto odpovídají mé zkušenosti.

Umístění: PL gynekolog Jiný

Paní doktorka je nepříjemná, obtěžujete jí už jen tím, že vkročíte do čekárny. Ordinace je dost špatně vybavena. Necítila jsem se v její péči dobře, naštěstí jsem s ní žádně vážnější problémy řešit nemusela, ale důvěru ve mně nevzbuzovala. Jednala se mnou vždy velmi spatra, nezřídka jsem dostala i vynadáno za naprosto běžné věci. Že si jdu pro recept, jak diktuji tu emailovou adresu, že sedím moc vysoko atd. Dříve bývala svérázná, ale poměrně laskavá, v posledních letech je zřejmě již velmi unavena. Odcházím jinam.

Umístění: PL gynekolog potíže

Paní doktorku jsem navštívila poté, co se mi na stydkém pysku udělaly bradavice/kožní výrůstky. Paní doktorka se mým obavám pohrdavě vysmála, že prý to nic není, jen podráždění od holení. Nevím, jaké paní doktorka používá vybavení, ale při provádění vnitřního vyšetření jsem jí musela držet madlo od zrcadla, které zaváděla dovnitř. Po provedení stěrů mi tou vatovou špejlí mávala před obličejem a ukazovala mi, jakou má barvu.
No a vyšetřovací křeslo umístěné přímo naproti dveřím do čekárny už jen dokresluje celkovou úroveň této ordinace. Velmi znevažující a neprofesionální přístup.
S názorem paní doktorky jsem se naštěstí nespokojila a šla jsem pro jistotu na kožní. Zde mi hned diagnostikovali HPV virus.
Možná se za studijních let paní doktorky o tomto viru ještě nepsalo, každopádně vám doporučuji se téhle ordinaci vyhýbat obloukem.

Umístění: jiné místo Těhotenství

Jedním slovem HRŮZA!!!!!! Nepříjemná, vulgární, mluví jen o sobě a neptá se pacientů na jejich trápení. Nejhorší volba, kdo nezažil,ten neuvěří. Měla jsem hodně komplikované těhotenství na začátku a ne zajímala se o mě. Dokonce mi řekla,že jako co si představují, aby se mnou dělala. Nepoznala,že mám hematom,ani dilataci ledviny. Je to za hořká a zlá paní,která svoji práci nenávidí a už by dávno mela být v penzi. Zde člověk vzorové vidí,jak vypadá syndrom vyhoření.

Umístění: PL gynekolog péče o těhotné

NEDOPORUCUJI!!! Prosim nechodte tam! Pani doktorka nejak zapomela rict, ze jeji sonograf nefunguje, kdyz jsem jsem poprve objednavala na zacatku tehotentsvi. Prej cekala na opravu, ale tu jsem za par mesicu nevidela. NIKDY se me nezeptala jak se citim, vysetrovala jenom rucne. Misto toho ja jsem se dozvedela jak ma hodne prace, jak nema cas sama zajit za doktorem a vubec jak ma tezky zivot. Naposled do konce zvysila na me hlas. Na moje otazky ohledne meho stavu odpovidala vetsinou jen jednim slovem. Uz jen cekam az budu moct zmenit gynekologa.

Umístění: PL gynekolog

Nejhorší volba, kterou může žena při hledání gynekologa udělat je právě jít sem. Nemluvě o nepříjemné sestřiče, paní doktorka Vás se vším pošle na testy všude, kromě její ordinace, protože tam v podstatě nic nemá. Několik let jsem za nic chodila se stejným problémem, vždy mi řekla, že mi nic není a mně už bylo blbé za ní chodit, protože mi něco bylo a je a dávala mi jasně najevo, že otravuji. Vše řeší prášky a s ničím nepomůže, nebo to nebere vážně a nehledá příčinu problemu. Dnes jsem byla u nového gynekologa, mám cystu na vaječníku a dost možná budu muset na operaci, přestala mi menstruace a kdybych teď chtěla, nemohu mít dítě. Přála bych si, aby doktorka přestala ordinovat a už k ní nikdo nechodil. Přemýšlím o žalobě či alespoň stížnosti..

Umístění: PL gynekolog Těhotenství

Chodila jsem k do tehotenske poradny.. To, že vedle lehátka má ultrazvuk a přesto ho neděla a kontroluje Vás ručně.. Já šla ve 30tt na ult do nemocnice, a až tam mi bylo řečeno, že mám málo plodové vody, a miminko je menší než má byt. A za tím otazka, vy to nevíte? To mě dostalo nejvíc.. Odpoveděla jsem, že ne. Že moje doktorka pokaždé říká že je vše v poradku. Nehledě na to, že jsem jí cele těhotenství říkala že nekolikrat denně zvracim, a takhle jseem zvrcela až do 6mesice.. Podle ni to bylo v pohodě, nebyla jsem nijak ohrožena ani miminko. Po zkušenostech pani, co tu píšou že kvůli ni přišli o vaječník, dnešní preventivní prohlídku rusim a objednam se už navždy jinam!! 1000% NEDOPORUČUJI!!!!! Navíc jsem v životě neviděla víc nepříjemnou sestru!

Umístění: PL gynekolog Těhotenská poradna

Vybavení jako i přístup zastaralý. Paní doktorka i sestřička jsou velice nepříjemné až drzé osoby. Od začátku jsem na rizikovém těhotenství a práceneschopence o čem samozřejmě paní doktorka neví nakolik nečte lékařské zprávy z nemocnice které jí předkládám, těhotenská poradna probíhá systémem, že paní doktorka z hlavy vypíše těhotenskou průkazku s tím že pacient nemá otoky a vše je negativní aniž by se vůbec zeptala. Ultrazvuk byl dělán pouze jednou na začátku v 11 týdnu na kontrolu ozev srdíčka mezitím ani jednou, pouze "ruční" vyšetření ze kterého asi těžko určí termín porodu, váhu a vývoj dítěte. Tuhle lékařku určitě nedoporučuji a zvažuji podání stížnosti!

Umístění: PL gynekolog Těhotenství

Vzhledem ke změnám bydliště a době otěhotnění, kdy bylo opravdu mnoho žen těhotných (v době porodu byly porodnice přeplněné, v Brodě, kde jsem rodila, byly maminky s mimískama i na jiných odděleních, jelikož prostě nebylo místo), tak jsem docela dlouhou dobu v Praze a blízkém okolí nemohla sehnat gynekologa. Paní Zaoralová mě přijala, za což jsem jí byla moc vděčná. První návštěvy byly v pořádku, paní doktorka toho má ale asi moc, už ráno vypadala ohromně unaveně nebo byla mírně otrávená z dalšího pracovního dne. Což jsem ale, vzhledem k teplu a jejímu věku, chápala.
Nicméně dále už jsem příliš spokojená nebyla. Při prvním těhotenství mě doktor neustále informoval, sám si dělal podrobná vyšetření, sledoval miminko.. apod. Paní doktorka mě vždy jen prohmatala a párkrát poslechla srdíčko. Kvůli podrobnějším vyšetřením jsem musela běhat jinam, což mi velmi nevyhovovalo, i přesto, že klinika byla příjemná. Co jsem ale vnímala jako velké mínus bylo, že za první těhotenství ze mě nikdo nepáčil peníze, při druhém, právě kvůli běhání po screeningách jinam jsem zaplatila několik tisíc "navíc". Ano, samozřejmě to byly dobře investované peníze a nikdy bych neřekla, že ne, ale docela by mě zajímalo, jak je možné, že jiný doktor je byl schopen udělat za zlomek této částky..
Další velké mínus byl nezájem o mě, coby nastávající maminku, nebo větší zájem o očekávané dítě. Poslední kapka byla, když mi paní doktorka oznámila, že mě rozhodně nebude hlídat do porodu, ať už přejdu jinam. Rodila jsem mimo Prahu, jak už jsem výše psala, takže jsem nemusela být v nemocnici předem registrována nebo tam docházet dříve, než pár týdnů před porodem. Nakonec jsem se s "porodnicí" stejně domluvila a raději na kontroly jezdila 120 km, než se znovu vrátit k pí. Zaoralové. Takže za mě bohužel nedoporučuji.