Erbenova 1 Brno 60200, Brno-sever, Brno

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Bankovní převod

Konzultace online • 1 500 Kč

Osobní konzultace • 1 500 Kč

bankovním převodem /předem/ na bankovní účet Monety *********/**** (do poznámky napište vaše jméno a datum konzultace)
nebo
hotově na místě

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Nejčastěji hledané služby

Online consultations

Online consultations

Od 3 000 Kč

Dozvědět se více

Dozvědět se více

PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ /Czech/English/ Osobně/on-line
* Až budete na adrese Erbenova 1 Brno, prosím zavolejte na mobil 736679000 (nefunguje ...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita
  • Palackého univerzita

Ceny ZnamyLekar.cz

• rodinná terapie

Stáže

• Hendikepovaní - nezisková organizace. Poradenství pro VŠ studenty. OSPOD. Psychologie reklamy.
  • Dětská klientela

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Publikace a články

Publikace (2)

Umístění: Psychika-poradenství Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní psycholožka byla velice hodná, nikdy jsem u psychologa nebyla a měla jsem z toho vždy strach. První sezení a citím se líp více myslím nad vším co jsme si řekli a to jsem nevěřila že by to mohlo pomoct:) moc děkuju a ráda se sem určitě vrátím

Umístění: Psychika-poradenství Individuální psychoterapie (50 minut)

Skvely pristup pani doktorky :) budu se tesit na dalsi navstevu

Umístění: Psychika-poradenství Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Wagnerová je ochotná, naslouchající, vstřícná, respektující, strávený čas s ní mi přišel užitečný.

děkuji moc

Umístění: Psychika-poradenství Individuální psychoterapie (50 minut)

Dlouho jsem váhala, zdali se se svým problémem obrátit na psychologa a mohu říci, že návštěva předčila mé očekávání. Díky pani psycholožce jsem získala větší nadhled a odvahu věci řešit. Pani psycholožka je velice příjemná, lidská a schopná, dokázala mi klást otázky, které mi pomohly podívat se na situaci z jiného úhlu a zjistit jak postupovat a na co se ve svém životě více zaměřit.
Návštěvu u této psycholožky rozhodně doporučuji.

PhDr. Eva Wagnerová

Děkuji za pěknou zpětnu vazbu

Umístění: Psychika-poradenství Individuální psychoterapie (50 minut)

K paní Wágnerové chodím už delší dobu a jsem s ní velmi spokojený. Pomohla mi překonat náročné období v mém životě a najít sílu udělat stěžejní rozhodnutí. Jako psycholog je paní Wágnerová velmi profesionální, komunikace s ní je velmi příjemná a zároveň velmi produktivní. Již během pár sezení mě, pomocí různých metod, dokázala navést k jádru mých problémů a k způsobu jak je řešit. Před paní Wágnerovou jsem byl u několika jiných psychologů, ale žádný mi zatím nepomohl jak právě paní Wágnerová. Cena za její služby je dle mého názoru více než adekvátní a i když není hrazená pojišťovnou, tak za to návštěva stojí. Velmi oceňuji také možnost objednat se jak online, tak i jako dlouhodobí klient telefonicky a to i mimo volné termíny co jsou vypsány na internetu. Možnost platit hotově i bankovním převodem také považuji za plus. Celkově vzato mohu paní Wágnerovou jen doporučit.

Děkuji, ať se daří

Umístění: Psychika-poradenství partnerská psychoterapie

Zatiaľ iba prvé sedenie, ale aj s partnerkou máme z toho dobrý pocit, že to pomáha

Umístění: Psychika-poradenství Individuální psychoterapie (50 minut)

Velice milá a empatická paní, prostor otevřený a příjemný. Mé první sezení předčilo očekávání.

Umístění: Psychika-poradenství Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní mě přivítala s úsměvem, hrozně sympatická a příjemná paní.
50 minut uteklo docela rychle a já odcházela s lepším pocitem. Určitě doporučuji.

Děkuji za milý komentář.