MUDr.

Eva Pročková

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• F

Je to nejlepší doktorka, kterou lze na Jižním městě najít...trpělivá, milá, vstřícná, velice profesionální, optimistická.Děkuji.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• F

• Tuto paní doktorku musím doporučit. Vždy mi pomohla naprosto přesnou diagnózou a předpisem správných léků. Pokaždé na mě měla dost času a při stanovení diagnózy bylo vidět, že se snaží nic nepodcenit. Má také velmi lidský přístup a vypadá to, že opravdu s vámi soucítí, když vidí, jak trpíte. To je u doktorů opravdu vzácná vlastnost. Pokud ji navštívíte, tak si můžete být jisti, že vám pomůže.

• H

paní doktorka pročkova je užasná, s dětmi to umí a sestřička je milá opravdu doporučuji. chodí tam moje 2 dreri tam chodí tam moc rády

• R

K lékařce chodíme již několik let s dcerou, která často trpí bolestmi uši. Vždy jen doufáme, aby to nebylo o víkendu, kdy jsme nuceni jet na pohotovost a tam ji to vždy jen píchnou. U paní doktorky k propíchnutí dochází jen opravdu výjimečně. Má skvělý přístup k dětem a vždy dokáže pomoci. Dcera se k ní vůbec nebojí a to tam jsme opravdu velmi často. Nedáme na ni dopustit, jedna z nejlepších lékařek. Přejeme ji hlavně pevné zdraví.

• P

Paní doktorku můžeme jen DOPORUČIT. Má opravdu perfektní přístup i k malým dětem a dokáže pomoci.
      Moc děkujeme.

• U paní doktorky oceňují její vstřícný a příjemný přístup k pacientům. Během zákroku je věcná, seznámí pacienta s jeho problémem a nabídne řešení.Již po první návštěvě se mi výrazně ulevilo
      a má tedy mojí velikou důvěru.

Pavel Myslín

• Paní Doktorka Pročková je nejlepší ve svém oboru. Vždy nám její léčba zabrala a vše probíhalo přesně taka jak řekla. A že někomu vvadí čekání?? Na výborného lékaře si ráda počkám. Paní Doktorko velké díky

• Tahle paní doktorka opravdu léčí a pomáhá! Bezvadný lidský přístup.Léčbu "ušije na míru",zabírá téměř okamžitě! Paní doktorka je skvělá DĚKUJI!

• Naprosto nejlepší paní doktorka - již přes 20 let k paní doktorce chodím s oběma syny i já osobně. Vždy velmi trpělivě vyšetřila děti i mne a do podrobna vysvětlila co klukům je a jak co nejlíp léčbu zvládnout.
      Se sestřičkou jsou výborně sehraný tým. Přeji oběma pevné zdraví a pohody. Děkujeme Škramlíková

• Zatím nejlepší paní doktorka co jsem kdy měla. Je příjemná, vše vysvětlí a vždy mi její předepsané prášky pomohli, byla jsem u ní už i se závažnějšími problémy a diagnóza byla vždy naprosto správná.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní