MUDr.

Eva Pročková

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

Umístění: ORL a akupunktura

Mudr Eva Pročková nejlepší lékařka u které jsem byl já i syn,milá vstřícná,vše vysvětlí a profesionální přístup k potřebné lečbě,Děkuji Miloš

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L
      Umístění: ORL a akupunkturaSlužby: Zanet stredniho ucha

Spatny vztah k lidem. Nedoporucuji.

Prisli jsme dostat druhy nazor na zanet stredniho ucha.
      Doktorka okamzite presla v utok. Ani mi nedala moc vysvetlit co potrebujeme nebo poklast nejake otazky. Proc jsme jeli tak daleko? Proc jsme jeste nezacali predpisanou lecbu? (byli jsme u lekare vecer pred tim, cekali jsme hodinu u pediatre, pak jeste 2 hodiny na ORL v nemocnici. Pak uz nemocnicni lekarna na karlaku byla zavrena, v druhe, u bulovky, byla dlouha fronta, ja jsem tehotna s nemocnim ditem, 9 vecer, rozhodla jsem ze proste mam dostat domu a dite dat do posteli. Ale doktorka me rozhodla neverit- lekarna na karlaku pri je vzdy otevrena!) Proc dite nema plne pojisteni (jsme cizinci a pojisteni urcite ma, jinak by nedostal tady povoleni k pobytu, navic za neho platime hodne penez).
      Nezeptala na historii ditete, ni na historii konkretneho stavu. Rychle ho vysetrila, pritom dostatecne hrube- na neho vubec nemluvila a dite, ktere obvykle skvele spolupracuje, se leklo.
      Mluvila na nas jako na kriminaly- dite je zanedbane, doktory neposluchate, jste spatne rodice a jsem nepatrite- bezte a uz ne vratte!
      Pred tim stihla Nam dat nosni kapki na rymu kterou dite nema, ani neodpovedela co te kapky vlastne delaji- jakim spusobem funguji. Pak jsem zjistila ze jsou antibioticke, coz neni potreba, protoze dostal taky celostnou antibiotiku.
      Takze nikdo, kdo by probral vse moznosti lecby a jake vedlejsi ucinky kazda ma, odpovedel na otazky a tak. A navic proste bez priciny dostali jsme vypoved misto pomoci.
      Takze jestli potrebujete prijemneho lekare ktery by vam vyslechl, respektoval vas a vase dite, a dal rozumnou radu- to neni misto pro vas.

Umístění: ORL a akupunktura

• F

Je to nejlepší doktorka, kterou lze na Jižním městě najít...trpělivá, milá, vstřícná, velice profesionální, optimistická.Děkuji.

• Tuto paní doktorku musím doporučit. Vždy mi pomohla naprosto přesnou diagnózou a předpisem správných léků. Pokaždé na mě měla dost času a při stanovení diagnózy bylo vidět, že se snaží nic nepodcenit. Má také velmi lidský přístup a vypadá to, že opravdu s vámi soucítí, když vidí, jak trpíte. To je u doktorů opravdu vzácná vlastnost. Pokud ji navštívíte, tak si můžete být jisti, že vám pomůže.

• H

paní doktorka pročkova je užasná, s dětmi to umí a sestřička je milá opravdu doporučuji. chodí tam moje 2 dreri tam chodí tam moc rády

• R

K lékařce chodíme již několik let s dcerou, která často trpí bolestmi uši. Vždy jen doufáme, aby to nebylo o víkendu, kdy jsme nuceni jet na pohotovost a tam ji to vždy jen píchnou. U paní doktorky k propíchnutí dochází jen opravdu výjimečně. Má skvělý přístup k dětem a vždy dokáže pomoci. Dcera se k ní vůbec nebojí a to tam jsme opravdu velmi často. Nedáme na ni dopustit, jedna z nejlepších lékařek. Přejeme ji hlavně pevné zdraví.

• P

Paní doktorku můžeme jen DOPORUČIT. Má opravdu perfektní přístup i k malým dětem a dokáže pomoci.
      Moc děkujeme.

• P

U paní doktorky oceňují její vstřícný a příjemný přístup k pacientům. Během zákroku je věcná, seznámí pacienta s jeho problémem a nabídne řešení.Již po první návštěvě se mi výrazně ulevilo
      a má tedy mojí velikou důvěru.

Pavel Myslín

• I

Paní Doktorka Pročková je nejlepší ve svém oboru. Vždy nám její léčba zabrala a vše probíhalo přesně taka jak řekla. A že někomu vvadí čekání?? Na výborného lékaře si ráda počkám. Paní Doktorko velké díky

• B

Tahle paní doktorka opravdu léčí a pomáhá! Bezvadný lidský přístup.Léčbu "ušije na míru",zabírá téměř okamžitě! Paní doktorka je skvělá DĚKUJI!