Eva Paseková, neurolog Praha

MUDr. Eva Paseková

Uložit

Neurolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zenklova 22, Praha
NEUROLOGIE-EEG s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: NEUROLOGIE-EEG s.r.o. Jiný

Moje navstava pani doktorky uplne skvela. Rychle objednani, vstricnost sestry i pani doktorky, do ordinace jsem byl prijat presne v domluveny cas bez cekani.
Mym aktutnim obtizim se pani doktorka venovala, ptala se na doplnujici detaily, vysetreni bylo z meho pohledu dosti podrobne. Bylo mi doporuceni dalsi dovysetreni na magneticke rezonanci, coz jen doklada a podtrhuje veskerou peclivost a snahu nenechat nic nahode.


F
Ověřeny pacient
Umístění: NEUROLOGIE-EEG s.r.o.

Navštívila jsem ji s velkými bolestmi na hrudi a okolo krční páteře. Měla jsem mravenčení v rukou a pocit na omdlení. Paní doktorka působila dost arogantně a v podstatě ze mě dělala hypochondra. Což se mě hodně dotklo. Dostala jsem analgetika a doporučený klid a cviky. Obrátila jsem se na jiného specialistu. Výsledek? Akutní operace výhřezu plotýnky. Utisknutí míchy bylo velké a prý to bylo za pět minut 12, abych neskončila na vozíku. Bohužel jsem zklamaná :-(


A
Ověřeny pacient
Umístění: NEUROLOGIE-EEG s.r.o. výrazné bolesti zad

Naprostá katastrofa, doktorka se na pacienta podívá zběžně, příliš při stanovení diagnozy pacientovi nevěří. Na podobný přístup si v čekárně stěžuje víc pacientů, nejen já. Nechala mě se syndromem kaudy čekat dva měsíce na (mnou) vyžádanou magnetickou resonanci, kterou sama ani neobjednala. Narovnejte se, ohněte se...to víte, nejste nejmladší, vezměte si prášky. Kdybych nesehnala jiného lékaře, urgentní vyšetření a operaci, tak bych podle neurochirurga a jeho nálezu (veliká, podle něj největší, kterou za desítky let praxe viděl, cysta utlačující přímo v kaudě nervy) byla do jara na vozíku. Jediné, co dělala ochotně byly předpisy velmi silných analgetik, ale nic víc.


V
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo odborné vyšetření

Nevstřícná dáma bez zájmu o pacienta. Závažné fyziologické neurologické problémy řešit příliš nemůže, o psychosomatické potíže nemá zájem! Takže pošle na drahé a nepříjemné vyšetření do nemocnice a odlifruje vás k průměrnému psychologovi, co si udělá na Vás čas za půl roku. Nedoporučuji, pokud máte vážné potíže, nepomůže!!


L
Ověřeny pacient

I přes objednání jsem strávil v plné čekárně s nedýchatelným vzduchem pokaždé nejméně hodinu (byl jsem u ní celkem 4x), sestra velmi milá, paní doktorka naopak velmi nepříjemná, zběžně mě vyšetřila a pak už jen psala do počítače, na moje dotazy ohledně diagnozy nijak nereagovala a tvářila se velmi odměřeně. Za přinesenou květinu ani nepoděkovala. A co je nejdůležitější - její léčba mi vůbec nepomohla! Už nikdy víc!


C
Ověřeny pacient

doporučuji, je milá, poslouchá pacienta, sestra také,


Paní doktorka je velmi milá a vstřícná, snaží se problém pacienta řešit komplexně a využít všech možností, co medicína poskytuje. Naslouchá problémům, komunikuje, vysvětluje a hlavně POMÁHÁ! Moc jí děkuji za takový přístup, který v žádném případě není dnes pravidlem u všech lékařů. Markéta Matějková


Paní doktorka má svěží znalosti, které umí dobře používat při vyšetřování pacienta. Neurology v širokém okolí výrazně převyšuje, a to nejen znalostmi, ale i zájmem o nás. Hodnotím jako nejlepší.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Nechapu vyse negativni komentar nejakyho psychouse... Me tato neutolozka hodne pomohla, posilala na ruzne vysetreni od tunelu atd.... Zkratim to. Profesionalka ve svem oboru, dekuji


I
Ověřeny pacient

Po několika letech trápení se záchvaty bolestí hlavy a zvracení, kdy mi nikdo nevěřil, mám konečně pocit, že návštěva lékaře má nějaký smysl. Paní doktorka se mi věnovala, doporučila na další vyšetření a mám konečně léky, které opravdu pomáhají!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti