Sam. ordinace PL - stomatologa
Arnošta z Pardubic 2082, Pardubice

K paní doktorce jsem chodila od mala, chodila k ní celá moje rodina.Postupem času většina přešla k jiným lékařům ale já si trvala na svém že paní doktorka je nejlepší. Pak mě moje mamka přesvědčila abych přešla k ní k jinému zubaři. Když jsem přišla k novému zubaři na preventivní prohlídku udělal mi automaticky rentgen všech zubů (což u paní doktorky Faltové nebylo samozřejmostí) a zjistil že mám 8 mezizubních kazů které jsou vidět pouze na RTG a řekl mi že jsem přišla za 5 minut 12 jinak by ty kazy postupně začaly bolet a všechny zuby by s největší pravděpodobností musely ven...podotýkám že je mi 30 a mám velkou kazivost zubů i přes používání všech možných přeparátu proti zubním kazům. Takže paní doktorku neporučuji

Dříve jsem byl s paní doktorkou velice spokojen. Postupem času však moje spokojenost přešla v pravý opak. Nedá se k ní dovolat, když už se mi podařilo dovolat, sestra mě nebyla schopná objednat a kolotoč dovolání a objednání začal znovu. Navíc preventivní prohlídka trvá minutu a další zbytek času má paní doktorka na družný hovor s pacientem o čemkoli jiném jen ne o zubech. Když jsem se shodou okolností dostal na prohlídku k jinému lékaři, nevěřil mi, že chodím na prevence, jak mám zanedbané zuby. Sháním nového zubaře a s paní doktorkou se rychle rozloučím. Je mi líto, ale v poslední době nejsem s jejím přístupem absolutně spokojen. jak zde již někdo uváděl dříve - nic jsem neplatil a žil v domnění, že mám zuby v pořádku a teď se asi nedoplatím, až mi zanedbané zuby budou spravovat jinde :((( K.B.

Paní doktorku bohužel Nedoporučuji! Skoro nikdy jsem nic nezaplatila a podle toho mé zuby dnes vypadají. Rozpadlé stoličky a o předních zubech ani nemluvím. Stoličky mi léčila dvě a každou přibližně rok, mezitím se mi samožřejmě rozpadly. O zbytku nebudu ani mluvit. Přešla jsem k jinému lékaři, který se bohužel nestačil divit. Skoro pod všema plombama kazy. Když odkryl amalgánovou plombu ze zbytku mé bolavé stoličky musel další část odvrtat, protože byl pod plombou kaz. Stolička má čtyři kanálky, já měla ošetřené pouze dva :-((( Proto mě zub průběžně bolel více jak rok. Dnes jsem 14 dní po ošetření u jiného zubaře a stolička je v klidu. Je mi líto, že jsem s rozhodnutím odejít od paní doktorky váhala tak dlouho, protože si dávám zuby do pořádku a stálo mě to tisíce a to jsem ještě neskončila:-(((

K paní doktorce chodím 12 let a na její péči si nemohu v nejmenším stěžovat.Její péče o mé zuby je prvotřídní.Je pravda,že objednací lhůty jsou delší, ale v čekárně jsem nikdy nečekala déle než deset minut.Paní doktorka i sestřička mají úžasný lidský přístup a respekt ke každému svému pacientovi.Jsem vděčná své známé,přes kterou jsem se k paní doktorce dostala.Už před dvanácti lety totiž měla plno.Její nabitý diář pacienty mluví sám za sebe.Neměnila bych.

nedoporučuji

Některé aspekty osobnosti paní doktorky mi také nevyhovují, nicméně jako odborníka ji mohu doporučit - i složitější zákroky provedla velmi profesionálně, nebo doporučila vhodného odborníka (v mém případě chirurga).
Za zvláštní zmínku stojí i její sestra - Marta Hanušová, která je také profesionál každým coulem.
Zdržela-li by se paní doktorka svých osobních glos (které někdy skutečně nepůsobí příliš profesionálně), hodnotil bych jako "nejlepší", za současného stavu hodnotím jen "velmi dobře".

Paní doktorku jsem musela bohužel opustit. V čekárně si sice posedíte poměrně dlouho. Prohlídku ovšem zvládne za pár vteřin. Všechny plomby, které mi paní doktorka dělala mi musel nový stomatolog předělat. Pod všema jsem měla nechané kazy. Vybavení ordinace není na tuhle dobu také nic moc. A přístup paní doktorky je taky docela otřesný.

Paní doktorka SUPER !!! Je velmi příjemná,jemná absolutně vynikající.Jezdím za ní do Pardubic už několik let z Hradce Králové a to i celá rodina.Pracuje svědomitě a vše mi vysvětlí.Než vytrhne zub,zkusí to deseti způsoby vyléčit a pak teprve trhá.Jsem s ní velice spokojená.Neumím si představit chodit někam jinám.Také se už nebojím usednout do křesla.Pěkné prostředí s velmi příjemnou a usměvavou sestřičkou,kterou paní doktorka nemění.Paní doktorko děkuji,jste jednička.Doporučila bych,ale mají plno.

Paní doktorka je vynikající stomatolog, který zuby nejen trhá, ale především léčí. Její péče o pacienty je až dojemná, neboť kromně dokonalé odbornosti má i lidský přístup k pacientům. To, co jsem zažil u jiných stomatologů, je v její ordinaci nepředstavitelné. Děkuji moc za její péči a přeji si, aby to s námi pacienty ještě dlouho vydržela.

Až na dlouhé čekací doby je vše bezvadné. Nejen šikovná paní doktorka, ale i příjemná sestřička