Eva Bělíková, pediatr Ústí nad Labem

MUDr. Eva Bělíková

Uložit

Pediatr Více

31 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykova 318A, Ústí nad Labem
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost obvodní lékařka dětí a dříve i moje.

super usměvavá,ochotná,trpělivá paní doktorka doufám,že tu bude ještě hodně dlouho.Moc děkuji já i mé děti.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Podle mého názoru nejlepší dětská lékařka vůbec. Nejen v Ústí nad Labem. Krom úžasných lidských vlastností - vždy v dobré náladě, nad věcí, milá, lidská- je také neskutečně moc odborně na výši. Její schopnosti a profesionalita vyniknou obzvláště při léčbě dětských pacientů s vážnějšími zdravotními problémy. Myslím, že nepřekonatelná je především v diagnostice. Dcera trpí velmi vážnou a vzácnou formou revmatologie. Paní doktorka to na ní poznala "od pohledu", dřív než se nemoc projevila a okamžitě jí přeposlala na specializované pracoviště, kde její diagnózu "od oka" potvrdili. Díky tomu naše dcera dostala potřebnou léčbu v ranné fázi nemoci a unikli jsme kolečku po odborných lékařích, kteří by zkoumali co dceři vlastně je. Vím, že to zní trochu jako scifi, ale opravdu věřím, že paní doktorka Bělíková má schopnosti na hraně nadpřirozena... A nemůžu nedodat, že jsem k ní sám chodil jako dítě a vždy mi pomohla a byla na mě extrémně hodná. Když se mi narodily děti, než jsem pro ně začal hledat lékaře, první jsem se podíval, jestli stále ordinuje, protože jsem věděl, že lepšího lékaře nenajdu. Paní doktorka je jedním z několika lidí, které nechám, aby mi tykali a zpátky jim vykám.

Miroslav z Ústí


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naším andělem strážným.......ošetřovala již mě jako dítě a v současnosti i mé dvě děti. Nikdy nic nepodcenila, nezanedbala, vždy s pochopením každému naslouchala. Nikdy jsem jí nezažila se špatnou náladou, nadřazenou nebo arogantní (jak se často u jiných doktorů stává) a nikdy jsem neměla pocit, že bych jí nějakým dotazem obtěžovala. Jeden z mála lékařů u kterých mám pocit, že je jejich profese zároveň jejich celoživotní láskou. Děkujeme paní doktorko Kopáčovi


D
Ověřeny pacient

Nejúžasnější lékařka, úžasný člověk. Někteří lidé vám prozáří den a to je případ paní doktorky. K ní se snad člověk těší, i když jde na vyšetření s nemocným dítětem. Pozitivní přístup by ale nestačil bez ohromné erudice. Paní doktorka nikdy nic nezanedbala, je velmi důkladná a pečlivá, skvělý diagnostik.Jsem ráda, že mi "vypiplala" obě děti. A pochválit musím i sestřičky. Děkujeme za všechnu péči a laskavost. D. Henzlová


J
Ověřeny pacient

Úžasná paní doktorka ! Vždy milá, s úsměvem na tváři pro každého, ochotná a vždy pomůže. Velmi si jí vážíme !


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá, nedám na ní dopustit. Vždy velice příjemná a ochotná. Sestřičky nejsou jiné, též velmi hodné.


Tahle paní doktorka je naprostá jednička, je velice milá, laskavá a pečlivá. I přes její dlouholetou praxi mám pocit že ji práce stále baví, s dětmi to opravdu umí, pokaždé když chci něco vědět mi vše v klidu a do podrobna vysvětlí. Mám v ní opravdu 100% důvěru a doufám že bude ordinovat ještě hooodně dlouho.


Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka co znám! Příjemná, rozumná, pečlivá a hlavně lidská!


Ověřeny pacient

Tak to je ta nejlepsi detska lekarka, s jakou jsem se kdy setkala. Uz ja k ni jako dite chodila a ted k ni chodi i moje dcerka. Je to vazne uzasne, jak uz nas jen vidi a vita usmevem a hned vi o koho jde a na vse se pta! Takovy by podle me meli byt vsichni lekari! Pritom ta doktorka naproti ni je silena! Kdyz radeji chripky tak u Belikovy je plna cekarna a u te druhe nikdo, proc asi? Mala mela minule horecky, tak jsem musela pres cely mesto za doktorkou, jenze bohuzel mela Belikova volno, tak jsem sla k te druhe, malou svlikam a jen co jsem videla ten jeji hned zrana nastvany vyraz, tak jsem malou zase oblikla a sla nez si kazit cely den! Akorat teda minule me Belikova trochu nastvala, sla jsem s malou na normalni prohlidku a ona po peti minutach, ze ji da teda i ockovani, a sestricka uz to pripravovala, nemela jsem ani sanci rict, ze ho nechci a uz ji ho pichala... To me docela nastvalo, prisla jsem na prohlidku a odesla s ockovanim... to je jedine, jinak vse super!!!


Nejlepší dětská lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti