Ester Řezáčová s.r.o
Mendlovo nám. 1, Brno-střed, Brno

Umístění: Ester Řezáčová s.r.o Jiný

Paní doktorka Řezáčová je velmi příjemná a kdykoliv má dcera nějaké zdravotní komplikace ochotně poradí (nejdříve po telefonu a když se stav dítěte nezlepší i osobně). Popíše nám vždy podrobně co dělat v určitých nežádoucích situacích (očkování, horečky, angíny,...). Jsem jí velmi vděčná, že i když malá jako kojenec moc nepřibírala, nenutila mě, abych přešla na UM. Je rozumná, praktická a říká věci tak jak jsou. Líbí se mi, že nikdy v čekárně nečekáme, systém objednávání jí funguje a tak se tam nepotkáváme s davy pacientů. Doporučuji!

Umístění: Ester Řezáčová s.r.o Jiný

Paní doktorku Řezáčovou bohužel nemohu nikomu doporučit, a to hned z několika důvodů. Tuto pediatričku jsme navštěvovali od narození dcery do jejích osmi měsíců. S paní doktorkou jsme si bohužel neporozuměly lidsky ani mi nebyl blízký její přístup k pacientům. Téměř při každé návštěvě jsme měly neshody. Nastíním některé z nich:
Když jsem paní doktorce oznámila přechod dcery na kozí UM, obrátila oči vsloup a řekla mi, že "ona by něco takového svému dítěti nikdy nedala". Aniž by znala složení či nějaké bližší informace o UM, které dcera konzumuje. Očekávala bych větší informovanost v této oblasti u pediatričky, jejíž zdravotní sestra je zároveň i laktační poradkyní.
Dále se mi nelíbil přístup paní doktorky k očkování miminek. Nejsem žádný konspirátor ani anti-vaxer, ale člověk, který má kritické myšlení, umí si v dnešní době vyhledat relevantní informace a následně je vyhodnotit. Paní doktorka na nás naléhala s očkováním hexavakcíny i přes důrazné doporučení, které jsem dostala od fyzioterapeuta, že s očkováním máme minimálně do půl roku věku dítěte počkat a to z důvodu neurologického vývoje. Paní doktorka Řezáčová mi řekla, že "moc čtu na internetu a mám se rozmyslet, jestli budu věřit jí nebo fyzioterapeutovi". Následně jsem podepsala revers, že očkování dcery odložím a dále si budu termíny hlídat sama.
Celkový přístup k očkování obecně na mě působil tak, že je potřeba pacienta co nejvíce vystrašit, aby podstoupil všechna i nepovinná očkování. Mohu se jen domnívat, zda z důvodu obchodních zájmů či jiných...
O konečném rozhodnutí změnit pediatra mě paní doktorka přesvědčila ve chvíli, kdy jsem jí telefonovala z důvodu zjištění Státního veterinárního ústavu ohledně přítomnosti bakterie Cronobacter spp. v kojenecké stravě, které dcera zkonzumovala 11 balení. Paní doktorku jsem poprosila o informace ohledně zmíněné bakterie a požádala o případnou možnost provedení krevních testů na přítomnost dané bakterie. Paní doktorka mi nebyla schopna říct ani inkubační dobu přežití bakterie v lidském organismu a odbyla mě, že testy se žádné udělat nedají, že tělo je plné bakterií a že to moc řeším.
Ano, řeším, jelikož se jednalo o moji tehdy pětiměsíční dceru a považuji za povinnost ošetřujícího lékaře provést raději i preventivní úkony, které by vedly k vyloučení daných rizik. Chápu, že paní doktorka nemůže mít veškeré informace o každé bakterii, ale ocenila bych, pokud by alespoň projevila zájem a o dané bakterii si něco zjistila než mě bude ujišťovat o tom, že se "pravděpodobně" nic nestane a že "až bude mít dcera zápal plic, bude léčit zápal plic"....že nyní nemá co léčit...
Závěrem bych ráda dodala, že mě celkový přístup paní doktorky zklamal a jako člověk, který hradí zdravotní pojištění bych si alespoň základní zdravotní služby pro své dítě představovala jinak.

Umístění: Ester Řezáčová s.r.o Jiný

K paní doktorce chodíme už rok a půl a jsme nadmíru spokojeni. Je moc milá, vstřícná, vyslechne. Člověk nemá pocit, že někoho otravuje. Nikam nespěchá, nic nepodceňuje.
Sestřička je také skvělá, vždycky dokáže dobře poradit. Ordinace je dobře dostupná, příjemně zařízená.

K paní doktorce jsem v létě přešla po nespokojenosti s lékařkou dcery (8měsíců). MUDr. Řezáčová je naprosto úžasná. Vždy všechno vysvětlí s trpělivostí, nic nenutí. Je k dispozici i mimo pracovní dobu - řekla bych až nadčasový servis, což zrovna u dětí mi přijde dost důležité. Naprosto jí důvěřuji a velmi si cením jejího zájmu. Sestřička je velmi milá, s dětmi to perfektně obě umí.
Objednávkový systém je také super, nemusím s dcerkou trávit hodiny v čekárně, vždy vím, kdy přijdeme na řadu a tím pádem i kdy budeme zhruba odcházet a podle toho si vše plánovat. S parkováním ani mhd není problém, ordinace je výborně dostupná.

Za mě rozhodně doporučuji, jsem velmi spokojená. Jediné, čeho lituji, že jsem se k výměně lékařky neodhodlala dříve a s dcerou k ní nechodila již od narození.

Hana Krejzková

Pani doktorka je uzasna, usmevava, ochotna a ve sve praci velmi pecliva. Mame s ni jen dobre zkusenoati, vrele doporucuji.

S paní doktorkou Řezáčovou jsme maximálně spokojení, neváhá být pro pacienty dostupná i mimo ordinační hodiny (mobil a fb), což je v dnešní době obdivuhodné a zejména v případě novorozeňat a nemocných dětí častokrát neocenitelné. Nedáme dopustit ani na objednávkový systém, kdy nemusíme zbytečně čekat s nemocnými v čekárně (což však mrzí mého dvouletého syna, který je z hezky vybavené čekárny nadšený a kolikrát se mu ani nechce odejít). Paní doktorka i sestřička mají skvělý přístup k dětem a s námi rodiči mají trpělivost, vše vysvětlí a vždy dobře poradí.

K paní doktorce Řezáčové chodíme s nyní půlročním synkem a už teď můžu říci, že bychom těžko hledali lepší pediatrii. Když byl malý nemocný, byla potřeba mu vzít krev ze žíly. Kolikrát se to nepodaří napoprvé u dospělého člověka, natož u miminka. Paní doktorka to zvládla bravurně, bez mrknutí oka. Je to odborník na svém místě. Na telefonu je vždy, kdykoliv potřebujete poradit, ať už je večer, či víkend, což opravdu obdivuji. Neznám doktora, který by byl tak ochotný i ve svém volném čase. Mimo to úžasně manipuluje s miminkem. Vřele doporučuji paní doktorku Řezáčovou i její sestřičku. Obě jsou velmi sympatické a nepochybně ví, co a jak mají dělat.
Jen tak dál, dámy :-) :-) Jste skvělé.

Pani doktorka Rezacova je velmi mila, vstricna a vse pekne dokaze vysvetlit. K detem ma klidny pristup a nas Otik u ni nikdy neplace kdyz nepocitam injekce:).
Ordinace je na peknem a dostupnem miste.

Velmi milá, ochotná, profesionální, mladá paní doktorka, která mi poradí a pomůže i mimo pracovní dobu. Pro mě jako prvorodičku je vše nové a je pro mě velmi důležité, že se paní doktorky nebojím zeptat i na maličkosti, když se mi něco nezdá. Spolu se sestřičkou tvoří perfektní dvojku, kterou dokresluje příjemné prostředí ordinace a čekárny. Velmi doporučuji.

K paní doktorce Řezáčové chodíme zatím jen krátce, ale obrovská spokojenost. Doporučila mi ji kamarádka a jsem velice ráda, že jsem ji poslechla. Paní doktorka je milá, děti ji mají rady a vždy i mimo ordinační hodiny ráda poradí, což mi naprosto vyhovuje. Ne vždy mají děti potíže zrovna když jsou ordinační hodiny. Sestřička je také milá. Nedovedu si představit pro své dvě děti lepší péči než u paní doktorky Řezáčové.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

s manželem čekáme miminko, které by se mělo narodit začátkem srpna tohoto roku, a proto se začínáme zajímat o dětského lékaře. Velice nás zaujaly nejen informace o Vaší ordinaci, ale i recenze na Vás.
Rádi bychom se zeptali, zda stále nabíráte nové pacienty a popř. jak dlouho dopředu je potřeba se u Vás před plánovaným narozením dítěte registrovat.

S pozdravem

Dobrý den, ano, pacienty přijímáme. Zavolejte do ordinace na domluvu. S pozdravem Řezáčová

MUDr. Ester Řezáčová

Hello. I am looking for a general practitioner who can speak English.
Details about me: girl, 25 yo, with insurance.
Thank you in advance,
Viktroriia

Hello, only Czech speaking. Thanx.

MUDr. Ester Řezáčová