Mendlovo nám. 907/1a, Brno
Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost, MediClinic a.s.

K paní doktorce jsem v létě přešla po nespokojenosti s lékařkou dcery (8měsíců). MUDr. Řezáčová je naprosto úžasná. Vždy všechno vysvětlí s trpělivostí, nic nenutí. Je k dispozici i mimo pracovní dobu - řekla bych až nadčasový servis, což zrovna u dětí mi přijde dost důležité. Naprosto jí důvěřuji a velmi si cením jejího zájmu. Sestřička je velmi milá, s dětmi to perfektně obě umí.
Objednávkový systém je také super, nemusím s dcerkou trávit hodiny v čekárně, vždy vím, kdy přijdeme na řadu a tím pádem i kdy budeme zhruba odcházet a podle toho si vše plánovat. S parkováním ani mhd není problém, ordinace je výborně dostupná.

Za mě rozhodně doporučuji, jsem velmi spokojená. Jediné, čeho lituji, že jsem se k výměně lékařky neodhodlala dříve a s dcerou k ní nechodila již od narození.

Hana Krejzková

Pani doktorka je uzasna, usmevava, ochotna a ve sve praci velmi pecliva. Mame s ni jen dobre zkusenoati, vrele doporucuji.

S paní doktorkou Řezáčovou jsme maximálně spokojení, neváhá být pro pacienty dostupná i mimo ordinační hodiny (mobil a fb), což je v dnešní době obdivuhodné a zejména v případě novorozeňat a nemocných dětí častokrát neocenitelné. Nedáme dopustit ani na objednávkový systém, kdy nemusíme zbytečně čekat s nemocnými v čekárně (což však mrzí mého dvouletého syna, který je z hezky vybavené čekárny nadšený a kolikrát se mu ani nechce odejít). Paní doktorka i sestřička mají skvělý přístup k dětem a s námi rodiči mají trpělivost, vše vysvětlí a vždy dobře poradí.

K paní doktorce Řezáčové chodíme s nyní půlročním synkem a už teď můžu říci, že bychom těžko hledali lepší pediatrii. Když byl malý nemocný, byla potřeba mu vzít krev ze žíly. Kolikrát se to nepodaří napoprvé u dospělého člověka, natož u miminka. Paní doktorka to zvládla bravurně, bez mrknutí oka. Je to odborník na svém místě. Na telefonu je vždy, kdykoliv potřebujete poradit, ať už je večer, či víkend, což opravdu obdivuji. Neznám doktora, který by byl tak ochotný i ve svém volném čase. Mimo to úžasně manipuluje s miminkem. Vřele doporučuji paní doktorku Řezáčovou i její sestřičku. Obě jsou velmi sympatické a nepochybně ví, co a jak mají dělat.
Jen tak dál, dámy :-) :-) Jste skvělé.

Pani doktorka Rezacova je velmi mila, vstricna a vse pekne dokaze vysvetlit. K detem ma klidny pristup a nas Otik u ni nikdy neplace kdyz nepocitam injekce:).
Ordinace je na peknem a dostupnem miste.

Velmi milá, ochotná, profesionální, mladá paní doktorka, která mi poradí a pomůže i mimo pracovní dobu. Pro mě jako prvorodičku je vše nové a je pro mě velmi důležité, že se paní doktorky nebojím zeptat i na maličkosti, když se mi něco nezdá. Spolu se sestřičkou tvoří perfektní dvojku, kterou dokresluje příjemné prostředí ordinace a čekárny. Velmi doporučuji.

K paní doktorce Řezáčové chodíme zatím jen krátce, ale obrovská spokojenost. Doporučila mi ji kamarádka a jsem velice ráda, že jsem ji poslechla. Paní doktorka je milá, děti ji mají rady a vždy i mimo ordinační hodiny ráda poradí, což mi naprosto vyhovuje. Ne vždy mají děti potíže zrovna když jsou ordinační hodiny. Sestřička je také milá. Nedovedu si představit pro své dvě děti lepší péči než u paní doktorky Řezáčové.

Pani doktorku Rezacovou muzu vsem doporucit. Prijemny a profesionalni pristup a vyborna organizace objednani.
Pani doktorka i sestricka jsou laskavé, vstřícné, milé a ochotné.
Radost mít dítě v tech správných rukou! :)

Za nás spokojenost - nedám dopustit na objednávkový systém, kdy přijdete na smluvený termín a nečekáte. Paní doktorka i sestřička působí mile, syn je na prohlídkách uvolněný a v klídku. Dokonce i parkování je oproti očekávání slušné. Můžu doporučit

K paní doktorce Řezáčové zatím chodíme jen krátce, ale už teď můžu říci, že je pečlivá, příjemná, ochotná a milá na děti. A také mi vyhovuje systém objednávání, díky kterému v čekárně vůbec nečekáme.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

s manželem čekáme miminko, které by se mělo narodit začátkem srpna tohoto roku, a proto se začínáme zajímat o dětského lékaře. Velice nás zaujaly nejen informace o Vaší ordinaci, ale i recenze na Vás.
    Rádi bychom se zeptali, zda stále nabíráte nové pacienty a popř. jak dlouho dopředu je potřeba se u Vás před plánovaným narozením dítěte registrovat.

S pozdravem

Dobrý den, ano, pacienty přijímáme. Zavolejte do ordinace na domluvu. S pozdravem Řezáčová

MUDr. Ester Řezáčová

• Hello. I am looking for a general practitioner who can speak English.
    Details about me: girl, 25 yo, with insurance.
    Thank you in advance,
    Viktroriia

Hello, only Czech speaking. Thanx.

MUDr. Ester Řezáčová