Ervin Široký, psycholog Brno

Mgr. Ervin Široký

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Kounicova 26, Brno
Ordinace klinické psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

První hodina s panem Širokým byla seznamovací. Druhou hodinu se ke mě choval útočným způsobem a naznačil chorobu, jež bych mohl trpět. Kompletně mě tím rozhodil. Když jsem přišel na třetí hodinu s tím, že bych chtěl danou diagnózu potvrdit profesionálním testem. Naznačil mi, že on to nedělá, že si to mám zařídit sám a že ho to ani nezajímá, zda to mám. Pana Širokého rozhodně nemůžu doporučit.

Svyma otazkama mi pomohl zmenit pohled, pomohlo mi to.. stacily mi tri sezeni, abych si srovnala hlavu..

Nedokážu ho popsat hlouběji, protože jsem u něj byla jen na psychologickém vyšetření. Nicméně je velmi naslouchavý, VELMI všímavý, příjemný, na druhou stranu možná příliš vážný. Diagnózu mi sděloval s kamenným výrazem na tváři, za celou dobu se neusmál, podle mého trochu přeháněl.. ale on je to možná spíš problém mojí lehkovážnosti. Určitě to je dobrý psycholog.

Pomohl najít v životě směr a hodnoty na kterých se mi dobře staví. Pracoval velmi efektivně, nehodnotil, ale pouze vedl moje sebeuzdravování.

good

Pan doktor Široký mi bez nadsázky zachránil život.
Nedám na něj dopustit, všem můžu jen doporučit, je to člověk na svým místě.

Dr. Široký je příjemný člověk. Naše spolupráce je nenásilná, ale efektivní.
Rozhodně doporučuji.