ORL ambulance
Tusarova 36, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Doktorka je sice veselá kopa, ale bohužel když zjistí problém, nekomunikuje, nedá zpětnou vazbu. Její sestra je na první pohled zpruzelá, práce jí asi moc nebaví.

Dlouho jsem nebyla u paní doktory, která je tak milá a slušná. Cítím se u ní opravdu v bezpečí. Vše zkontroluje, udělá testy, není jí nic zatěžko. Řekla bych až nadstandartní péče v dnešní době. Opravdu musím pochválit! I její sestřička je velice ochotná, milá, slušná. Ikdyž se člověk necítí dobře kvůli nemoci, v ordinaci si i tak zvedne náladu! Děkuji!

Paní doktorka je velmi sympatická a usměvavá. Udělala mi kompletní prohlídku, poslala na rentgen a dala léky. Teď jen doufat, aby zabraly. Každopádně mám z této návštěvy skvělej pocit... Musím také zmínit velmi milou sestru, která mi v čekárně řekla, ať příště zaklepu( kdo zná čekání v ordinaci ví, že jakmile zaklepete na dveře, dostanete maximálně pěkně po uších :) Tady naopak. Jsem rád, že ještě existují lékaři a sestry, kteří mají očividně svou práci rádi. Děkuji

Umístění: ORL ambulance Jiný

Velmi příjemná a vstřícna paní doktorka Eliška Probstová a její sestřička. Přišla sem s problémy v krku a páni doktorka zjistila podle odběru krve ještě další problémy, díky čemu,o kteréch teď vím a řeším. Je to moc důležité- když člověk vidí a cítí že doktorka chce a snaží se pomoc. Velmi doporučuji a moc krat děkuji! Omlouvám se za chyby,jsem cizinka!

Celkově velmi vstřícný přístup - tak důkladné vyšetření vč. rychlého zajištění CRP jsem ještě u ORL nezažil. Sestra i lékařka jsou navíc velmi milé a sympatické.

Ma uzasny pristup, ona i sestricka, nikdy dlouho necekame, hodna na deti, snazi se pomoci jak muze.

V pohodě, je sní i docela sranda ale chronickou rýmu mám úspěšně asi 10 let a pořád né a né přijít na to co mi jí způsobuje. Ale nic proti paní doktorce zlého nemám. A má hezkou sestřičku ! :-)