Mochovská 38/535, Praha
Privátní oční ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Privátní oční ordinace zánět spojivek

Paní doktorka mě přijala na očním, i když jsem jevil známky,nakažlivé respirační choroby (sestře se moc nechtělo). I přes značné riziko přenosu choroby mě p. doktora kvalitně vyšetřila, navrhla správnou léčbu očního problému a navrhla dodatečné vyšetření na ORL v Hloubětíně s mým respiračním problémem, kde mi objevili jinou diagnozu i léčbu, což mi zřejmě zachránilo řadu velkých problémů.

Byla jsem zde velice spokojená, po přestěhování jsem si ale našla očaře, kterého mám blíž. Doporučuji

Byla jsem velice mila překvapena, že jsem byla ošetřena bez objednání a téměř okamžitě. Příjemná sestřička a velmi milá paní doktorka. Doporučuji všem.

Sestřička velmi milá a ochotná, paní doktorka standardní přístup. K dětem by to chtělo vřelejší vztah a aktivnější přístup. Ne jen vyšetřit a další....

Sympatická, profesionální. Slušný standard. Bez problémů doporučuji.

Sestřička velmi příjemná, empatická, přístup paní doktorky k dítěti chladný a připadala jsem si, že ji zdržujeme. Možná jen neměla svůj den, ale dítě holt není dospělý a nedělá hned vše na povel. My jsme tedy nadšení nebyli.

Pani doktorka i sestr ajsou milé, to nepopírám, ale že se dá u dětí řešit tupozrakost asi pani doktorka neví, skryté šilhání také neřeší. To ani nemluvím o tom, že správné dioptrie, na které přečtu i ceduli když jsem za volantem nemám naměřené od ní. Škoda, že přístup nejde ruku v ruce s odborností, kterou do rukou lékařů vkládáme. Bohužel, oči máme jenom jedny.

Chodím k paní doktorce s dcerkou.Profesionální přístup, velice milé chování sestričky,do ordinace vcházíme ve stanovený čas.....co dodat, kdyby to tak fungovalo všude..:o)

Navštěvuji již řadu let a jsem maximálně spokojený. Krátké čekací doby, příjemná sestra i paní doktorka a vždy vyřešila problém, s nímž jsem přišel.

Paní doktorku všem doporučuji.Čekací doba na objednání minimální,nebo vezme hned,bez objednání.Ve stanovený čas se otevřou dveře a jste sestrou pozváni k vyšetření,které je rychlé a profesionální.Moc se mi líbí propojení očního optika s ordinací.

Umístění: Privátní oční ordinace zánět spojivek

Sympatická, profesionální. Slušný standard. Bez problémů doporučuji.