Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mochovská 38/535, Praha
Privátní oční ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní oční ordinace zánět spojivek

Paní doktorka mě přijala na očním, i když jsem jevil známky,nakažlivé respirační choroby (sestře se moc nechtělo). I přes značné riziko přenosu choroby mě p. doktora kvalitně vyšetřila, navrhla správnou léčbu očního problému a navrhla dodatečné vyšetření na ORL v Hloubětíně s mým respiračním problémem, kde mi objevili jinou diagnozu i léčbu, což mi zřejmě zachránilo řadu velkých problémů.


L
Ověřeny pacient

Byla jsem zde velice spokojená, po přestěhování jsem si ale našla očaře, kterého mám blíž. Doporučuji


Byla jsem velice mila překvapena, že jsem byla ošetřena bez objednání a téměř okamžitě. Příjemná sestřička a velmi milá paní doktorka. Doporučuji všem.


Sestřička velmi milá a ochotná, paní doktorka standardní přístup. K dětem by to chtělo vřelejší vztah a aktivnější přístup. Ne jen vyšetřit a další....


Ověřeny pacient

Sympatická, profesionální. Slušný standard. Bez problémů doporučuji.


Sestřička velmi příjemná, empatická, přístup paní doktorky k dítěti chladný a připadala jsem si, že ji zdržujeme. Možná jen neměla svůj den, ale dítě holt není dospělý a nedělá hned vše na povel. My jsme tedy nadšení nebyli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pani doktorka i sestr ajsou milé, to nepopírám, ale že se dá u dětí řešit tupozrakost asi pani doktorka neví, skryté šilhání také neřeší. To ani nemluvím o tom, že správné dioptrie, na které přečtu i ceduli když jsem za volantem nemám naměřené od ní. Škoda, že přístup nejde ruku v ruce s odborností, kterou do rukou lékařů vkládáme. Bohužel, oči máme jenom jedny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Chodím k paní doktorce s dcerkou.Profesionální přístup, velice milé chování sestričky,do ordinace vcházíme ve stanovený čas.....co dodat, kdyby to tak fungovalo všude..:o)


P

Navštěvuji již řadu let a jsem maximálně spokojený. Krátké čekací doby, příjemná sestra i paní doktorka a vždy vyřešila problém, s nímž jsem přišel.


E
Ověřeny pacient

Paní doktorku všem doporučuji.Čekací doba na objednání minimální,nebo vezme hned,bez objednání.Ve stanovený čas se otevřou dveře a jste sestrou pozváni k vyšetření,které je rychlé a profesionální.Moc se mi líbí propojení očního optika s ordinací.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti