Adresa

Mochovská 38/535, Praha
Privátní oční ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní oční ordinace zánět spojivek

Paní doktorka mě přijala na očním, i když jsem jevil známky,nakažlivé respirační choroby (sestře se moc nechtělo). I přes značné riziko přenosu choroby mě p. doktora kvalitně vyšetřila, navrhla správnou léčbu očního problému a navrhla dodatečné vyšetření na ORL v Hloubětíně s mým respiračním problémem, kde mi objevili jinou diagnozu i léčbu, což mi zřejmě zachránilo řadu velkých problémů.


L
Ověřeny pacient

Byla jsem zde velice spokojená, po přestěhování jsem si ale našla očaře, kterého mám blíž. Doporučuji


Byla jsem velice mila překvapena, že jsem byla ošetřena bez objednání a téměř okamžitě. Příjemná sestřička a velmi milá paní doktorka. Doporučuji všem.


Sestřička velmi milá a ochotná, paní doktorka standardní přístup. K dětem by to chtělo vřelejší vztah a aktivnější přístup. Ne jen vyšetřit a další....


Ověřeny pacient

Sympatická, profesionální. Slušný standard. Bez problémů doporučuji.


Sestřička velmi příjemná, empatická, přístup paní doktorky k dítěti chladný a připadala jsem si, že ji zdržujeme. Možná jen neměla svůj den, ale dítě holt není dospělý a nedělá hned vše na povel. My jsme tedy nadšení nebyli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pani doktorka i sestr ajsou milé, to nepopírám, ale že se dá u dětí řešit tupozrakost asi pani doktorka neví, skryté šilhání také neřeší. To ani nemluvím o tom, že správné dioptrie, na které přečtu i ceduli když jsem za volantem nemám naměřené od ní. Škoda, že přístup nejde ruku v ruce s odborností, kterou do rukou lékařů vkládáme. Bohužel, oči máme jenom jedny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Chodím k paní doktorce s dcerkou.Profesionální přístup, velice milé chování sestričky,do ordinace vcházíme ve stanovený čas.....co dodat, kdyby to tak fungovalo všude..:o)


P

Navštěvuji již řadu let a jsem maximálně spokojený. Krátké čekací doby, příjemná sestra i paní doktorka a vždy vyřešila problém, s nímž jsem přišel.


E
Ověřeny pacient

Paní doktorku všem doporučuji.Čekací doba na objednání minimální,nebo vezme hned,bez objednání.Ve stanovený čas se otevřou dveře a jste sestrou pozváni k vyšetření,které je rychlé a profesionální.Moc se mi líbí propojení očního optika s ordinací.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti