Diagnostik Řevnice

• Diagnostik, Gynekolog

„Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla. Více

Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

P & P GynCare s. r. o.

• Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

P & P GynCare s. r. o.

• Diagnostik, Pediatr, Ostatní

„Paní doktorka je velice milá, pečlivá a o její odbornosti není pochyb. Respektuje, že děti se nevyvíjejí podle tabulek. U syna si všimla periodických horeček a díky tomu nemá každou chvíli zbytečně ATB. Synové k ní chodí rádi a návštěva je příjemná i v případě očkování. Dotazy ochotně zodpovídá a dá se s ní domluvit na vhodném postupu individuálně. Více

Všerubská 153/3, Praha 5 - Řeporyje, Praha Mapa

Dětská ordinace, pediatr, praktický lékař pro děti a dorost

• „Mudr.Danes je opravdu skvělý lékař a moc milý člověk. Opravdu se jen tak nevidí takový přístup k pacientům. Rozhodně doporučuji. Více

Pod Kaplankou 1888, Beroun Mapa

Mamodiagnostické centrum Beroun, Radiodiagnostika, s.r.o.- vyšetření prsu, mamografie, screening

• „Pan doktor je pravem povazovan za nejlepsiho diagnostika v Evrope.je naprosto uzasny,mily,obetavy,neznam zadneho lepsiho doktora Více

Herrmannova 1030, Řevnice Mapa

Diagnostická sonografie

• Diagnostik, Anesteziolog, Ch… irurg, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog Více

Profesora Veselého 493, Beroun Mapa

Rehabilitační nemocnice Beroun

• Diagnostik, Urolog

„Výborná lékařka s krásným přístupem k lidem. Moc mi pomohla. Rovněž sestřička je velmi milá. V.Hromková

Nám. 5. Května č.2, Jinočany Mapa

Sam. ord. lék. specialisty - urologa

• Diagnostik, Alergolog, Anest… eziolog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• Diagnostik, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gastroenterolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• Diagnostik, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• Diagnostik, Dermatolog, Gyne… kolog, Internista, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař Více

Žitavského 497, Praha Mapa

Poliklinika Zbraslav

• Diagnostik, Chirurg, Dermato… log, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Urolog Více

Pražská 38, Dobříš Mapa

Poliklinika Dobříš

• „Moc milý a sympatický pan doktor. Přestože jsem přišla pozdě a měla spíše takový hypochondrický problém byl strašně hodnej a uklidnil mě. Více

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• „Dnes, jsem paní doktorku navštívila poprvé,a mohu doporučit i ostatnim. Paní doktorka na mně udělala dobrý dojem ,díky své osobnostní a klidné povaze!Velmi profesionální provedla ultrazvuk! Můžu říct, že jedná se o kvalitního specialistů. Děkuji za pomoc. S pozdravem, Olha Více

Radiodiagnostické oddělení, Poliklinika Budějovická

• „Moc hodný pan doktor. Přišla jsem s podezřením na kýlu, pan doktor však odhalil, že problém se týká dělohy. Byl to trochu šok a jsem mu moc vděčná za to, že mě dokázal uklidnit a utěšit :) Více

Hostinského 1533, Praha Mapa

Radiodiagnostická ambulance

• „K paní doktorkce chodíme už cca 25 let. Vždy je velmi pečlivá, empatická, citlivá. Má krátké objednací lhůty, jinde se čeká víc než měsíc, pokud nejde o statim. Čtu názory pod jejím jménem a chci jen přidat ten náš. Několikrát jsem se setkala s tím, že pacienti požadovali něco nesplnitelného, chodili bez objednání. To, že se pacient nedostane na řadu v čas objednání, je někdy způsobeno i tím, že mnozí z nich se před vyšetřením málo napijí, vyšetření nejde zrealizovat, paní doktorka jim dá vodu, pošle je znovu do čekárny a pak je bere ještě jednou (při posledním vyšetření jsem to zažila během 40 minut u 2 pacientek). Dr. Vosmíková možná nenadělá moc zbytečných řečí, ale je to podle mě lepší přístup, než kdyby žertovala a nevyšetřovala, i takové lékaře známe. Ano, apeluje někdy na zdravou stravu, ale schválně se rozhlédněte po její čekárně - naposledy jsme tam byli všichni s nadváhou, ne-li brutální obezitou. Nezpochybňuji pocity jiných lidí, ale my na doktorku nedáme dopustit. V diagnóze se nikdy nespletla, je velmi zkušená, a hlavně ať ordinuje ještě aspoň 30 let :o)! Více

Žitavského 497, Praha Mapa

Poliklinika Zbraslav