Doporučení diabetologové s Oborová zdravotní pojišťovna Most

• „Paní doktorka je opravdová odbornice, navíc je milá a ochotná - jak už tu bylo psáno. O pacienty má opravdový zájem, poslouchá jejich problémy a opravdu se snaží pomoc, i nad rámec svých povinností. Sestřička je také moc milá a v porovnání s ostatními sestrami umí opravdu dobře odběry - nemám nikdy ani modřinu ani to nebolí (jako často jinde). Opravdu doporučuji! Více

Rybalkova 1400, Louny Mapa

• Diabetolog, Kardiolog

„U pana doktora Staňka jsem byl na vyšetření vůbec poprvé. Jeho jednání a profesionalita mě velice mile překvapila. Má lidský a naprosto profesionální přístup. Jeho chování se dá přirovnat ke špičkovým lékařům na špičkových pracovištích (tím samozřejmě Ordinace pro choroby srdce s.r.o. je). Podrobně popisoval vše, co zrovna dělá a proč to dělá. Pana doktora Staňka doporučuji! Více

Viléma Blodka 5683, Chomutov Mapa

IČO:47287322

• Diabetolog, Internista, Endo… krinolog Více

„Děkujeme panu doktorovi za svědomitý a lidský přístup k naší babičce, kéž by bylo takových doktorů více.

Ruská 406, Litvínov Mapa

SlaM-centrum služeb s.r.o.

• „Skvělá doktorka! V Chomutově je to jedna z mála příjemných doktorek. Z mé zkušenosti, milá, příjemná, vstřícná, trpělivá a hlavně se zájmem o pacienta. Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty - diabetologie

• „pečlivá a starostlivá lékařka, její zprávy z vyšetření pacienta jsou nejlépe napsané. V adrese lékařky někdo udělal chybu, má tam být Děčín 1 Více

Pohraniční stráže 1/1288, Červené Janovice Mapa

Interní a diabetologická ordinace

• „Nejlepší diabetik, kterého jsem kdy poznal. Měl jsem uvolněné místo na pražské diabetické klinice na Karlovo Náměstí, kam není snadné se dostat a zůstal jsem u pana doktora Konvalinky, Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty - diabetologie

• „K paní doktorce jsem zavítala na základě zjištění těhotenské cukrovky. Nejprve jsem se bála, co mě čeká, šla jsem tam s velikou nejistotou. Neměla tam sestru, z jakého důvodu netuším, takže ve dveřích působila trošku nedostupným dojmem, unaveným. Jakmile jsem ale vešla dovnitř do ordinace, najednou zcela jiný člověk. Velmi příjemné jednání, milý hlas. Vysvětlila mi, co to pro mě znamená, dostala jsem domů nějaké brožury, abych si mohla také počíst. Poučila mě, jak se chovat, jak se doma měřit. Vše s milým, přátelským a vstřícným přístupem. Následně po kontrole jsem odcházela se stejně dobrým pocitem, je to jediná lékařka, u které nemám vysoký tlak a necítím se nervózní. Odpoví na dotaz, je lidská, snaží se vysvětlit vše tak, aby to člověk pochopil. Jsem velice spokojena. Více

Moskevská 508, Most Mapa

• Diabetolog, Praktický lékař,…  Internista Více