Doporučení endokrinologové s Oborová zdravotní pojišťovna Most

• Endokrinolog, Internista, Di… abetolog Více

„Děkujeme panu doktorovi za svědomitý a lidský přístup k naší babičce, kéž by bylo takových doktorů více.

Ruská 406, Litvínov Mapa

SlaM-centrum služeb s.r.o.

• Endokrinolog, Pediatr

„Je to skvělá lékařka a se sestřičkou tvoří dokonalou profesionální dvojici.Jsem ráda,že k nim chodíme.

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Nemocnice Chomutov

• „Naprostá spokojenost s paní doktorkou. Kvalitní vysvětlení léčby a vše okolo. Naprosto spokojená s paní doktorkou.

5. května 259, Teplice Mapa

Endokrinologická ambulance

• „Paní Mudr.Vyhnálková je nejpečlivější a nejserioznější lékař a člověk,jakého jsem kdy poznala.Věnuje se pacientům naplno a poradí a vyšetří,co často není ani její povinností.Nejspíš proto si nevděčné pacientky stěžují na dlouhé čekání.Já osobně se domnívám,že pokud někomu záleží na svém zdraví a má šanci se nechat léčit tak výbornou lékařkou,měl by si pár hodin na to "čekání" vyšetřit. Co se týče práce sestry,myslím,že zvládá své povinnosti výborně a pokud by s její prací nebyla lékařka spokojená,určitě by tam nepracovala. Napsat ,že je arogantní je sprosté a vlastně ubohé a ten,kdo to napsal,by se měl podepsat. Navštěvuji tuto ordinaci už mnoho let a pokud sestra zvýší hlas a nebo si v čekárně počkám o trochu déle,nehroutím se z toho. Více

U nemocnice 3064, Teplice Mapa

• Endokrinolog, Pediatr

„K panu MUDr. Eichlovi jsem chodil jako k dorostovému lekaři koncem 80. let, nyní k panu doktorovi chodím se synem a můžu říct, že je to nejlepší dětský lékař v Teplicích. Vždy nám pomohl, vše vysvětlil. Kéž by takových lékařů bylo více. Více

U nemocnice 3065, Teplice Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Jsem s panem doktorem velice spokojená,všechno mi trpělivě vysvětluje i úsměv přidá. Po prasáckém chování doktorky Rychlé je pan doktor Matějovský můj anděl strážný. Více

J. E. Purkyně 270, Most Mapa

Nemocnice Most