Hotovost

Liposukce - tvarování těla odsáváním tuku • 180 000 Kč +15 Více

MIDFACE lifting Endotinem • od 30 000 kč

MINI lifting • 30 000 Kč

Modelace prsou • 35 000 Kč

Zobrazit ostatní plastických chirurgů v okolí

"Základním předpokladem pro dokonale provedenou operaci je pro mě precizní a pečlivý přístup. Proto v Precizii věnujeme maximální péči i těm nejdrobně...

• jizvy

"Bezjizvé" zvětšení prsou - augmentace

69 000 Kč

Běžný termín

Cena není uvedená

Precizia - Estetická plastická chirurgie

Liposukce - tvarování těla odsáváním tuku

180 000 Kč

od 500 kč

Operace mužského genitálu – obřízka

15 000 Kč

Precizia - Estetická plastická chirurgie

Operace mužského genitálu – prodloužení a rozšíření penisu

20 000 Kč

Rozšířený FACE a SMAS lifting obličeje

400 000 Kč

Zmenšení prsou

Precizia - Estetická plastická chirurgie

Hezký den, pan doktor je úžasný doktor a člověk!!! ON i jeho TÝM tuto práci dělají opravdu SRDCEM a s vědomím, že pořád je to medicína a jde prioritně o zdraví pacienta! Současně je to profesionál, výsledky a praxe mluví samy za sebe!
To, jak mi celkově pomohl, nejde ani popsat! Bohužel ze svých zkušeností vím, že některý doktor má x krát více pozitivních hodnocení, váhající člověk dá na tyto virtuální hvězdičky a přitom realita je věc druhá!
Pan doktor Tomášek je opravdu PAN DOKTOR a jedině takovému člověku stojí za to SVĚŘIT své tělo, zdraví, ale i duši! Nejsme přece jen materiály na úpravu, kde jedinou prioritou je dokonalejší vzhled! Děkuji a velmi doporučuji!

Dobrý den, byla jsem u pana doktora v roce 2000 na augmentaci prsou a byla jsem velice spokojena.
Letos jsem šla na výměnu implantátu a znovu jsem velice spokojená. Výborna spoluprace, perfektní
pooperační péče. Určitě pana doktora Davida Tomaška doporučuji!!! Pavlína

Vřele doporučuji Mudr.Davida Tomáška.Nejen,že je to odborník a profesionál,ale i velmi milý a skvělý člověk.Jsem naprosto spokojená s operací a pooperační péčí.
I jeho personál je perfektní.

Absolvovala jsem v dubnu 2011 u pana doktora perineoplastiku (gynekologická plastika vynucená deformacemi po porodu) a jsem velmi spokojená. Jeho přístup byl velmi taktní, citlivý a profesionální. Též velmi zodpovědný. Navíc je to i milý galantní a vtipný člověk. Prostě mohu všem maminkám vřele doporučit. A navíc to bylo bez úplaty na pojišťovnu, jelikož pan doktor zastává názor, že ženy by neměly trpět za to, že plní své poslání a rodí děti. Prostě super zkušenost.

Tak teda, to koukam, co se tady pise za hruzy. Ja mam s panem doktorem jen nejlepsi zkusenosti.

Mudr. David Tomasek mi provedl bezchynou plastickou operaci prsou.
Alena

Kdyz jsem se pripravovala na sve plasticke operace, nebrala jsem nic na lehkou vahu. Stravila jsem cely vikend psanim vsem plastickym chirurgum, ktere jsem nasla na tomto portalu a internetu. Vyjimkou byli jen doktori, kteri ordinovali dale jak 200km od Prahy, neb se mi nechtelo dojizdet.
Doktoru jsem se v e-mailu ptala na ctyri jednoduche veci. Zda-li provadeji tri konkretni plasticke operace, jakym zpusobem, kolik za ne uctuji, a jestli se daji nektere z techto operaci zkombinovat. Vsem doktorum, kteri mi odepsali, jsem poslala dalsi ujasnujici otazky, a to: zda-li maji volny urcity operacni termin, jestli nektere ze zakroku jsou hrazeny pojistovnou a za jak dlouho budu moci normalne fungovat.
Ze vsech plastickych chirurgu vysel bezpodminecne nejlepe pan Mudr. David Tomasek, ktery operuje na Chirurgicke klinice Fakultní Thomayerovy nemocnice v Krci (http://plastika.plasticka-chirurgie-praha.cz/MUDr.-David-Tomasek.wids?k=81). Narozdil od ostatnich chirurgu, kteri vetsinou poslali jen cenu a kde se objednat na konzultaci, me hned v prvnim e-mailu upozornil na urcita mozna rizika pri kombinovani operaci a operaci samotnych. Napsal zpusoby, kterym by operace sly provest. Zminil negativa pri podstupovani techto operaci pred letem a zvyraznil potrebnou pooperacni peci, vcetne doby nutne na rekonvalescenci. Omluvil se, ze mi muze poskutnout jen orientacni ceny, a nabidl pevne ceny po konzultaci. Timto me presvedcil nejen o svem profesionalnim chovani a individualnimu pristupu k pacientovi, ale take o tom, ze ma dlouholete zkusenosti nabyte provadenim techto estetickych operacnich ukonu. A na zaver, byl velmi slusny a podekoval mi, ze jsem se obratila na jeho pracoviste – a to v dobe, kdy se za operace plati znacne castky, potesi.

Velmi pečlivý lékař na svém místě

Souhlasím, je to muž na svém místě, ale ta jeho starší zdravotní sestra je vážně protivná a nepříjemná, dost mě překvapil její přístup, příště bych kůli ní volila asi jiného lékaře

Skvělý přístup k pacientovi,jsem pacientkou pana doktora již několik let,velmi citlivý přístup,bez jakékoliv arogance a nafoukanosti se kterou jsem se setkla u jiných plastických chirurgů,poskytují skvělou a velmi odbornou péči,milý a ochotný zdravotnický personál doporučuji,nikdy bych Mudr.Tomáška nevyměnila za jiného plastického chirurga.

• jizvy

• plastická chirurgie