Ordinace Dr. Špaňárové
Antala Staška 1670/80, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!
Měla jsem pigmentové skvrny na čele. Na podzim jsem byla na jiné klinice na laseru, který mě skvrn téměř zbavil a tak jsem na jaře chtěla jen doladit výsledný efekt pomocí IPL, aby skvrny zmizely úplně a tak jsem navštívila tuto ordinaci. Výsledek byl takový, že mi po zákroku skvrny totálně ztmavly a už tak zůstaly. Několikrát jsem kontaktovala paní Geblerovou, která mi zákrok dělala, že nejsem spokojena, že mi skvrny hrozně ztmavly a vůbec nemizí.
Pokaždé mi jen řekla, ať vydržím. Když už to bylo 4 týdny po zákroku, tak mě vzala na IPL znovu (ano bylo to na jejich náklady) ale výsledek opět naprosto nulový!!!! A já mám zničeny obličej!!!Peníze mi vrátit odmítají a chybu nechtějí uznat. Vše mám ale nafoceno.
A to jsem si u nich nechala odstranit metličkové žilky na nohou a výsledek také naprosto nulový!
Takže pokud chcete jen vyhodit peníze jako já, tak víte kam jít.

Pokud chcete hezké výsledky, tak se této kožní ordinace obloukem vyhněte!!!

K pani doktorce jsme sli se synem, ktery mel jiz rozvinute stadium impetiga. Po celem tele mel pribizne 7 mensich lozisek, ktere se s kazdym dnem mnozily. Pani doktorce jsem sdelila, ze syn jiz stejny problem mel pred dvema lety a ze nas pan kozni doktor nam hned nasadil antibiotika.( nejsme z Prahy, byli jsme tu na dovolene u prarodicu) I pres me nalehani na napsani antibiotik mi bylo sdeleno, ze jsou to pouze male mista a mast to vyresi. V dalsich dnech se impetigo rozsirilo a kdyz uz se dostalo i na genitalie, skoncili jsme na pohotovosti, kde nam pani doktorka ihned nasadila antibiotika. Vysledek, zkazene 3 tydny dovolene a nakaza dalsiho clena rodiny!