ORL - dětská ambulance, Nemocnice Motol
V Úvalu 84, Praha 5, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Take jsme byly s dcerou na pohotovosti a predvedla perfektni praci! Prijemna moc nebyla, ale kdo by byl ve 3 rano. Ocenuji hlavne jeji odbornost a to ze dceri pomohla! Dekujeme

Udivují mě ty úžasné komentáře, paní doktorka asi zrovna při naší návštěvě neměla svůj den. Byla jsem strašně naštvaná, že někdo takový může léčit děti. Určitě je výborná lékařka, co se týče odbornosti, ale ochotu, trpělivost, vstřícnost a milý přístup jsem u ní hledala marně. Soudím tak z jediné návštěvy na pohotovosti, třeba to bylo opravdu výjimečné, ale nerada bych se s paní doktorkou ještě někdy setkala.

Velmi dobrá, pečlivá a ochotná paní doktorka.. :-) Dělá svou práci na jedničku, stará se o všechny mé dítka. Takže, paní doktorko, děkuji. Mé díky patří, samozřejmě, i milé sestřičce. Ještě jednou děkujeme a ať se daří. Rozhodně doporučuji.

Nejlepší doktorka jakou jsem si kdy mohla přát. Léčí mne už odmalička, vždy ochotně poradí a pomůže, je trpělivá, příjemná, moc milá. Jen škoda že budu muset brzy přejít na oddělení pro dospělé, péče paní doktorky mi bude chybět :)

velmi ochotná ,vstřícná ,spolehlivá ,ví o své práci ,kterou dělá poctivě

Paní doktorka je pečlivá a milá, sestřička také. Mohu jen doporučit.