Adresa

ORL - dětská ambulance, Nemocnice Motol
V Úvalu 84, Praha 5, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Take jsme byly s dcerou na pohotovosti a predvedla perfektni praci! Prijemna moc nebyla, ale kdo by byl ve 3 rano. Ocenuji hlavne jeji odbornost a to ze dceri pomohla! Dekujeme

P
Ověřený profil

Udivují mě ty úžasné komentáře, paní doktorka asi zrovna při naší návštěvě neměla svůj den. Byla jsem strašně naštvaná, že někdo takový může léčit děti. Určitě je výborná lékařka, co se týče odbornosti, ale ochotu, trpělivost, vstřícnost a milý přístup jsem u ní hledala marně. Soudím tak z jediné návštěvy na pohotovosti, třeba to bylo opravdu výjimečné, ale nerada bych se s paní doktorkou ještě někdy setkala.

P
Ověřený profil

Velmi dobrá, pečlivá a ochotná paní doktorka.. :-) Dělá svou práci na jedničku, stará se o všechny mé dítka. Takže, paní doktorko, děkuji. Mé díky patří, samozřejmě, i milé sestřičce. Ještě jednou děkujeme a ať se daří. Rozhodně doporučuji.


M

Nejlepší doktorka jakou jsem si kdy mohla přát. Léčí mne už odmalička, vždy ochotně poradí a pomůže, je trpělivá, příjemná, moc milá. Jen škoda že budu muset brzy přejít na oddělení pro dospělé, péče paní doktorky mi bude chybět :)


Z

velmi ochotná ,vstřícná ,spolehlivá ,ví o své práci ,kterou dělá poctivě


Z

Paní doktorka je pečlivá a milá, sestřička také. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání