Endoskopie

Komplexní služby v celé oblasti orl

Ušní mikroskopie +2 Více

Audiologie

Tympanometrie

druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů včetně z klinického pracoviště i soukromé praxe

• nádory hlavy

Ušní mikroskopie

Audiologie

Tympanometrie

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Sympatická paní doktorka s opravdu profesionálním přístupem, a především rozsáhlými zkušenostmi. Alespoň tak mohu usoudit na základě mé první návštěvy, kdy se pečlivě prošla osobní anamnéza, z ní se vyvodily možné a logické příčiny potíží, a až poté se pokračovalo k vyšetřením. Zde máte pocit, že jste ve správných rukou.

Souhlasím, skvělá lékařka. Dokáže vše vysvětlit, i to co ostatní lékaři odbydou a nebo to nevědí. Pomohla mi ze všech nejvíce. Skutečný odborník!

super pristup, mila a ma prax, vysvetli vsetko.................................................

Moc milá,cilivá ,vše vysvětlí.Výborná lékařka

Byla mi doporučena a musím jen konstatovat, že je to výborná doktorka. Pečlivá.

Milá a ochotná paní doktorka s velmi pečlivým a poctivým přístupem k pacientům, která nejprve důkladně diagnostikuje a teprve potom předepisuje léky, což (kupodivu) v naší zemi stále nebývá příliš zvykem. Výborně to umí s dětmi. Prostě lékařka s velkým L, jakých je dnes málo.

Celý měsíc pečlivě řešila moje problémy se zánětem středního ucha, nikdy mě neodbyla když jsme se vyptávala na vše možné, já osobně nesnáším když lékař jen nasadí antibiotika a ani vám nevysvětlí co vám je. Tohle se mi u MUDr. Viplerové nikdy nestalo. Pečlivě sleduje můj zdravotní stav, nevybírá poplatky za každou návštěvu a je celkově velice ochotná a snaží se přijít na to co vám doopravdy je.

Paní doktorku hodnotím velice pozitivně, pomohla mě při dlouhotrvajících problémech se zánětem mandlí. Hodnotím kladně také proto, že pacienta neodbyde nasazením antibiotik, ale spíše dlouhodobým léčením pomocí inhalací problém odstranit. Doporučuji

Paní doktorka je vždy velmi milá a ochotná, stejně tak sestřička. Má velmi lidský přístup, navíc odhalí i skryté problémy, na které ostatní doktoři v mém případě nepřišli.... Má informace o nových přípravcích, je dobré s ní konzultovat jakýkoli problém. mohu jen doporučit.

Vřele doporučuji, velmi milá ochotná a ví co dělá. Vždy mi dobře poradila.

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu