Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů včetně z klinického pracoviště i soukromé praxe Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Klánovická 487/2a
    198 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Endoskopie
    Ušní mikroskopie
    Tympanometrie
    Komplexní služby v celé oblasti orl
    Audiologie

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů včetně z klinického pracoviště i soukromé praxe

Nemoci

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu
  • dětská orl onemocnění
  • nádory krku
  • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Hodnocení pacientů:

• super pristup, mila a ma prax, vysvetli vsetko.................................................

• Moc milá,cilivá ,vše vysvětlí.Výborná lékařka

• Byla mi doporučena a musím jen konstatovat, že je to výborná doktorka. Pečlivá.

• Milá a ochotná paní doktorka s velmi pečlivým a poctivým přístupem k pacientům, která nejprve důkladně diagnostikuje a teprve potom předepisuje léky, což (kupodivu) v naší zemi stále nebývá příliš zvykem. Výborně to umí s dětmi. Prostě lékařka s velkým L, jakých je dnes málo.

• Celý měsíc pečlivě řešila moje problémy se zánětem středního ucha, nikdy mě neodbyla když jsme se vyptávala na vše možné, já osobně nesnáším když lékař jen nasadí antibiotika a ani vám nevysvětlí co vám je. Tohle se mi u MUDr. Viplerové nikdy nestalo. Pečlivě sleduje můj zdravotní stav, nevybírá poplatky za každou návštěvu a je celkově velice ochotná a snaží se přijít na to co vám doopravdy je.

• Paní doktorku hodnotím velice pozitivně, pomohla mě při dlouhotrvajících problémech se zánětem mandlí. Hodnotím kladně také proto, že pacienta neodbyde nasazením antibiotik, ale spíše dlouhodobým léčením pomocí inhalací problém odstranit. Doporučuji

• Paní doktorka je vždy velmi milá a ochotná, stejně tak sestřička. Má velmi lidský přístup, navíc odhalí i skryté problémy, na které ostatní doktoři v mém případě nepřišli.... Má informace o nových přípravcích, je dobré s ní konzultovat jakýkoli problém. mohu jen doporučit.

• Vřele doporučuji, velmi milá ochotná a ví co dělá. Vždy mi dobře poradila.

• Mám s tímto lékařem výborné zkušenosti, zejména při léčbě mých dětí, ale i sebe. Vždy plná péče, vždy vše vyléčeno, lépe než u dětské lékařky.

• Velice ochotná a příjemná paní doktorka jen škoda,že takových není více.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online