MUDr.

Dana Viplerová

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• L

Souhlasím, skvělá lékařka. Dokáže vše vysvětlit, i to co ostatní lékaři odbydou a nebo to nevědí. Pomohla mi ze všech nejvíce. Skutečný odborník!

• Zkušenosti a dovednosti

• druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů včetně z klinického pracoviště i soukromé praxe

Nemoci

• nádory hlavy
    • poruchy sluchu
    • dětská orl onemocnění
    • nádory krku
    • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Služby

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Klánovická 487/2a, 198 00 Praha, hl. město Praha

Endoskopie
    Komplexní služby v celé oblasti orl
    Ušní mikroskopie
    Audiologie
    Tympanometrie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• S

super pristup, mila a ma prax, vysvetli vsetko.................................................

• I

Moc milá,cilivá ,vše vysvětlí.Výborná lékařka

• Byla mi doporučena a musím jen konstatovat, že je to výborná doktorka. Pečlivá.

• Milá a ochotná paní doktorka s velmi pečlivým a poctivým přístupem k pacientům, která nejprve důkladně diagnostikuje a teprve potom předepisuje léky, což (kupodivu) v naší zemi stále nebývá příliš zvykem. Výborně to umí s dětmi. Prostě lékařka s velkým L, jakých je dnes málo.

• Celý měsíc pečlivě řešila moje problémy se zánětem středního ucha, nikdy mě neodbyla když jsme se vyptávala na vše možné, já osobně nesnáším když lékař jen nasadí antibiotika a ani vám nevysvětlí co vám je. Tohle se mi u MUDr. Viplerové nikdy nestalo. Pečlivě sleduje můj zdravotní stav, nevybírá poplatky za každou návštěvu a je celkově velice ochotná a snaží se přijít na to co vám doopravdy je.

• Paní doktorku hodnotím velice pozitivně, pomohla mě při dlouhotrvajících problémech se zánětem mandlí. Hodnotím kladně také proto, že pacienta neodbyde nasazením antibiotik, ale spíše dlouhodobým léčením pomocí inhalací problém odstranit. Doporučuji

• Paní doktorka je vždy velmi milá a ochotná, stejně tak sestřička. Má velmi lidský přístup, navíc odhalí i skryté problémy, na které ostatní doktoři v mém případě nepřišli.... Má informace o nových přípravcích, je dobré s ní konzultovat jakýkoli problém. mohu jen doporučit.

• Vřele doporučuji, velmi milá ochotná a ví co dělá. Vždy mi dobře poradila.

• L

Mám s tímto lékařem výborné zkušenosti, zejména při léčbě mých dětí, ale i sebe. Vždy plná péče, vždy vše vyléčeno, lépe než u dětské lékařky.