Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je sice nejspíš člověk na svém místě, ale po několikaleté zkušenosti s ní jsem toho názoru, že plně nevyužívá všech možných léčebných postupů a omezuje se pouze na předepisování prášků. Empatie a vstřícnost se jí však upřít nedají.

Po dvou letech intenzivní péče se můj stav díky profesionálnímu a lidskému přístupu paní doktorky o mnoho zlepšil.Předepsané léky mi plně vyhovují-zkrátka profesionál na svém místě.Děkuji paní pani doktorko Alexej

Doporučuji

Paní doktorka sice asi každému nesedne a vypadá, ALE skvěle člověka vede, nevnucuje mu žádné své myšlenky, nesnaží se cpát léky za každou cenu, vyslechne i se vyjádří.. Přestože mi uplně nesedla, naprosto mi pomohla! Za 3 roky léčby jsem se uplně vrátila do pohody.. Mohu jí jen poděkovat.

Sama mi připadá, že má neurozu. Neustále mi tvrdila to víte jste neurotik...

Paní doktorka je velmi příjemná a pohodová. Doporučuji.

Paní doktorka je jako trabant poslouží, ale nenadchne. Předepíše léky, ale nějaký jiný druh léčby???

Paní doktorka je skvělá hlavně v tom, že mi nikdy nenutila léky, které mi nevyhovovaly, naopak se se mnou snažila najít ty nejvhodnější. To bohužel u lékařů její specializace není samozřejmostí, setkala jsem se s přístupem, že ačkoliv jsem si neustále stěžovala, moje někdejší doktorka mi medikaci nezměnila.