Koněvova 221/2495, Praha
Femina Sana s.r.o., Gynekologie (mapa)

Jak už tu bylo napsáno několikrát, dokud jsem poslušně zobala antikoncepci a neměla žádný problém, paní doktorka byla velice milá a vřele bych ji doporučila. Ovšem jen co se objevil první problém, vše se změnilo. Zvláště ženám, které mají vlastní mozek a dovolí si o některých tvrzeních paní doktorky polemizovat, vřele nedoporučuji. A o homeopatii, čínské medicíně nebo bylinkách se raději nikdy nezmiňujte.

Nevyhovovala mi dlouhá čekací doba od objednání k vyšetření, nepříjemná sestra. Přišla jsem na čas o menstruaci po vysazení antikoncepce a paní doktorka mi udělala testy včetně krve a naordinovala mi hormonální léčbu. Nepomáhalo to a po pár měsících můj obvodní lékař udělal úplně základní krevní test a zjistil že jsem prostě chudokrevná a proto nemenstruuju. Po transfuzích železa bylo vše zase ok. Nechápu, proč taková základní věc nenapadla i gynekoložku, ušetřila by mi měsíce s hormonálními injekcemi a prášky, které byly velmi nepříjemné. Od té doby jí nedůvěřuji.

Y

Vřele doporučuji. Jen čekací doba od objednání k vyšetření je poněkud delší než by mě vyhovovalo..

Občas trochu nepříjemná, ale jinak hodná. :-) Řekla bych, že tomu opravdu rozumí. Sestřičku mám strašně ráda.

Paní doktorka mi již při první návštěvě diagnostikovala to, co předchozí dva gynekologové neobjevili a díky její perfektně odvedené práci se po letech objasnila i spousta souvisejících zdravotních obtíží, které mne do té doby trápily. Chovala se ke mně příjemně, byla jsem dotázána, zda chci kovová či jednorázová zrcadla, vyšetření komentovala, abych věděla, co se děje a po vyřčené diagnóze, kdy jsem nebyla schopná zakrýt zklamání, mne přátelsky povzbudila. Dle mne profesionálka na svém místě.
Co se týče sestřičky, ta je opravdu velmi ochotná. Vše vysvětluje, jedná velmi příjemně a snaží se vyjít vstříc.
Poplatek není malý, ale pokud to pomůže ordinaci, kam chodím a práce paní doktorky i sestry bude stále minimálně na této úrovni, pak jsem ochotná jej zaplatit.
Jediná chyba ordinace je to, že sestra občas ve spěchu řeší s pacientkami i osobní a citlivé otázky na chodbě, čemuž nezřídka naslouchají i jiní lidé v čekárně. Bohužel, diskrétnost je důležitá součást zdravotnické péče, proto dávám jednu hvězdičku dolů a snad se i toto povede do budoucna odstranit ;)

Š

Skvělá doktorka i sestra chodím tam moc ráda.Ráda vše vysvětlí,poradí.SUPR.

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé! Příjemné, taktní přístup k pacientce, paní doktorka je jemná, vstřícná. Vysvětlí co je třeba. Jsem velmi spokojena. Díky za to, že jsou ještě takové ordinace, kam se nemusím bát vstoupit. Paní doktorko, sestřičko, ať Vám sluníčko svítí! Hezké dny a děkuji za přijetí!

Dobrá doktorka i sestra na mě je milá

Pokud se jedná o běžnou, kontrolu a pacientka je objednána, vše je OK. Nesmí ovšem nastat komplikace, které se řeší na chodbě do všech podrobností a člověk si připadá, že obtěžuje, sestra je velice nepříjemná. Pokud se dostanete do ordinace máte vyhráno, i když i tam občas panuje špatná nálada:)