Femina Sana s.r.o., Gynekologie
Koněvova 221/2495, Praha

Umístění: Femina Sana s.r.o., Gynekologie Jiný

Při běžné preventivní prohlídce, po sdělení informace, že mám týden po prvním neúspěšném pokusu umělého oplodnění mi doktorka oznámila, že bude lepší, když si nechám preventivně odstranit vejcovody a rovnou mi cpala vizitku, kam mám jít na operaci. Jeden vejcovod mám dle vyšetření neprůchozí a druhý z části. Dle ostatních odborných názorů naprosto zbytná operace. Když jsem se rozbrečela, ironicky poznamenala, že teda psychicky asi ještě nejsem tak v pořádku, jak tvrdím. Už ji nechci nikdy potkat a rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Femina Sana s.r.o., Gynekologie Jiný

S paní doktorkou jsem moc spokojena. Chodím k ní už řadu let a vždy vše bez problému.

Umístění: Femina Sana s.r.o., Gynekologie Jiný

Po první návštěvě této gynekologie jsem byla spokojená. Krásné a čisté prostředí. Paní doktorka i sestra byly velmi ochotné a vstřícné. Měla jsem možnost se objednat sama na jejich stránkách a vybrat si termín, který mě vyhovoval. Doporučuji.

Umístění: Femina Sana s.r.o., Gynekologie Jiný

Paní doktorka je bez pochyby velice zkušená lékařka, ale jak již někdo zmiňoval, jakmile se objeví komplikace tak pociťuji neochotu je řešit. Po návštěvě jiné gynekoložky už neplánuji se ka paní doktorce vracet.

Umístění: Femina Sana s.r.o., Gynekologie Jiný

Paní doktorka je profesionálka s mnoha zkušenostmi. Naprosto ji důvěřuji. Sestra je velmi milá a nic pro ni není problém. Dojíždím k paní doktorce přes 50km, ale k jinému doktorovi nechci. Děkuji za vaši péči.

Umístění: Femina Sana s.r.o., Gynekologie Jiný

Jsem naprosto spokojena. Paní doktorka je velmi milá, příjemná, profesionální, stejně jako sestřička. Vše ochotně vysvětlí. Při vyšetření je velmi jemná. Jsem moc ráda, že chodím k nim. Návštěva je pro mne vždycky nervák, asi jako pro každou. Ale paní doktora je velice "uklidňujícím" lékařem takže za chvíli se uklidním a slibuji si, že se příště už bát nebudu. (samozřejmě budu) Moc děkuji ze jste sestřičko a paní doktorko. Kéž by bylo takových citlivých profíků víc.

Jak už tu bylo napsáno několikrát, dokud jsem poslušně zobala antikoncepci a neměla žádný problém, paní doktorka byla velice milá a vřele bych ji doporučila. Ovšem jen co se objevil první problém, vše se změnilo. Zvláště ženám, které mají vlastní mozek a dovolí si o některých tvrzeních paní doktorky polemizovat, vřele nedoporučuji. A o homeopatii, čínské medicíně nebo bylinkách se raději nikdy nezmiňujte.

Nevyhovovala mi dlouhá čekací doba od objednání k vyšetření, nepříjemná sestra. Přišla jsem na čas o menstruaci po vysazení antikoncepce a paní doktorka mi udělala testy včetně krve a naordinovala mi hormonální léčbu. Nepomáhalo to a po pár měsících můj obvodní lékař udělal úplně základní krevní test a zjistil že jsem prostě chudokrevná a proto nemenstruuju. Po transfuzích železa bylo vše zase ok. Nechápu, proč taková základní věc nenapadla i gynekoložku, ušetřila by mi měsíce s hormonálními injekcemi a prášky, které byly velmi nepříjemné. Od té doby jí nedůvěřuji.

Y

Vřele doporučuji. Jen čekací doba od objednání k vyšetření je poněkud delší než by mě vyhovovalo..

Občas trochu nepříjemná, ale jinak hodná. :-) Řekla bych, že tomu opravdu rozumí. Sestřičku mám strašně ráda.