Mařákova 4, Praha 6, Praha 6, Praha

Párová terapie • 1 600 Kč +3 Více

Rodinná psychoterapie • 1 600 Kč

Skupinová psychoterapie • 400 Kč

Terapie • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 600 Kč

1 600 Kč

400 Kč

Psychoterapeutické centrum Mařákova - Hradčanská

Jsem psycholog a psychoterapeut. Klientům se ve své praxi věnuji více než deset let. V současné době přijímám nové klienty do individuální, párové a s...

• psychoterapie
  • klinická psychologie
  • psychiatrie

Umístění: Ordinace klinické psychologie Párová terapie

Velice dobrá zkušenost. Toto byla moje první párová terapie a velice mi pomohla porozumět tomu, jak správně komunikovat a pracovat s pocity ve vztahu. Potřebovali jsme někoho, kdo by nám pomohl překonat obtížnosti ve vztahu s respektem k sobě samým i našemu vztahu. Paní doktorka má vynikající schopnost porozumět potřebám klientů a vést je k jejich vlastnímu štěstí.

K paní Doubkové jsem chodila na intenzivní terapii půl roku. Přicházela jsem s nulovým sebevědomím a pocitem, že žít vlastní spokojený život si nezasloužím. Paní Doubková mi pomohla pochopit, že jsem svobodná bytost, která se může rozhodovat sama za sebe a v sebe věřit. Vytvořila pocit bezpečí, ve kterém jsem se nebála naplno projevit a objevit hloubku svých problémů.

K paní psycholožce Doubkové jsme docházeli na párové terapie, které mi pomohly nahlédnout, jak na tom náš vztah vlastně je.

Osobně mohu paní doktorku jen doporučit. Pomohla mi srovnat si v hlavě příčiny a důsledky řady věcí v mém životě.

U paní psycholožky Doubkové si cením osobní a zároveň profesionální přístup. Dokázala rychle pochopit a popsat podstatu situace, ve které jsem se já sama těžko orientovala. V terapii jsem se rozhodla pokračovat, i když problémy, se kterými jsem přišla, už jsem si v podstatě vyřešila. Nyní mi terapie pomáhá být spokojenější a v nových situacích si dokázat lépe poradit.

Konzultace u paní psycholožky Doubkové mi pomohly rozhodnout se v náročné osobní situaci. Ulevilo se mi.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

potřebovala bych psychologický posudek do lázní pro syna 6 let zajímalo by mě kolik se za něj platí děkuji

psychologické posudky bohužel nevypracovávám, doporučuji obrátit se na některého z kolegů pracujících na pojišťovnu, mohu doporučit například kolegy z psychologické ordinace Karlín, Thámova 24.
S pozdravem
Dagmar Doubková

PhDr. Dagmar Doubková

Mám problém si vybrat psychologa, nikdy jsem u žádného jakoby nebyl a nejspíš bych potřeboval na mojí pojišťovnu MV. Možná bych byl i schopný si zaplatit kolem těch 500 -, za jedno sezení. A chodil bych pravidelně.
Můj problém se týká: úzkosti a panicke poruchy, mám trochu problém s komunikaci už od malička. Posledních asi 4 měsíce se moje úzkost vyšplhala snad na maximum, jakobych se už přestal snažit a všechno zahodil. Ale moje problémy trvaji přes šest nebo sedm let. Nikdy jsem se nepokusil je řešit a teď mám velký zájem. Byl jsem tento týden na krizovém centru,protoze jsem měl pro mně těžký panicky záchvat, ve FN Brno a vážně se mi u pana doktora líbilo a chtěl bych si s někým promluvit. Teď jsem na neurolu 0,25 a začal jsem brát Zoloft zatím mi bylo doporučeno brát týden po 25mg. Děkuji moc za přečtení
S pozdravem Michal, 22

Z toho, co píšete jsem pochopila, že jste z Brna, já pracuji v Praze. Proto bych vám doporučila někoho z kolegů. Podívejte se na webstránky například terapeuta Romana Hlouška, Ondřeje Ženky nebo Jakuba Koutného a zkuste se s někým z nich domluvit.
S pozdravem
Dagmar Doubková