Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je sice moc hodná a milá, ale v čekárně si posedíte i několik hodin, i když jste objednaní. Nyní jsem přešla k jinému zubaři, protože ona ani po roce mi nebyla schopná zpravit ani jeden zub, došlo to až k zánětu a příšerným bolestem. Kvůli ní se teď bojím jakéhokoliv zákroku, protože špatné zážitky jsou opravdu silné. Kdykoliv mi dělala těžší zákrok, vždy jsem skončila se zánětem nebo něčím podobným.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Po dlouhém pobytu v zahraničí jsem hledal zubaře, ke kterému bych se mohl zapsat a paní doktorka Čelišová mi byla doporučena. Musím uznat, že se jedná o moc milou a ohleduplnou paní, která vám všechno předem vysvětlí a padesátkrát se vás zeptá, jestli zákrok nebolí :-). Opravdu milá a hodná paní doktorka. Doporučuji všem, kdo mají se svým zubařem špatné zkušenosti a všem, kteří se zubařů bojí, protože u této paní doktorky vás strach přejde a zákrok nebolí. :-)


R
Ověřeny pacient

Hodná a šikovná. Hlavně bezbolestně


Paní doktorka je moc hodná, rád tm chodím a nebojím se ošetření


Nejlepší paní doktorka.U ní jsem se přestala bát zubařů a dnes chodím pravidelně na prohlídky bez strachu.Mooc hodná a milá paní doktorka.Všem mooc a moooc doporučuji!!!!!!!!!!


Ověřeny pacient

Nejhodnejsi zubarka,kterou znam.Nemenila bych ani nahodou.


S

nejhodnější zubařka


Něžná dáma vhodná pro ty, co se chtějí zbavit strachu ze zubařů. Na běžnou péči skvělá, na obtížnější zákroky ale radši jinam.


B

K paní doktorce chodím již 15 let. Je to ta nejlepší a nejhodnější zubařka. Můj syn měl hrůzu ze zubaře a ona ho odnaučila se bát.Chodíme k ní celá rodina.


V

Velmi dobry pristup k lidem,mila, prijemna, jemna. Citi s vami veskerou bolest a vcas nabidne jeji predchazeni pred neprijemnym vykonem. O jeji profesionalite nelze pochybovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti