Ctibor Dostál, pediatr Praha

MUDr. Ctibor Dostál

Pediatr Více

68 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • alergologie a klinická imunologie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Lovosická 440/40, Praha

Poliklinika Prosek a.s.Lovosická 440/40, Praha

Poliklinika Prosek a.s.Lovosická 440/40, Praha

Poliklinika Prosek a.s.Lovosická 440/40, Praha

Poliklinika Prosek a.s.

Názory

5

Obecné skóre
68 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
C
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Běžný termín

Setkal jsem se s názorem na klinice, že Dr. Dostál je nejlepší pediatr v ČR. Zkušenosti s léčbou našich dětí to potvrzují (jistě ale mi chybí srovnání se všemi ostatními pediatry). Velmi správně navedl na diagnostiku vývojové poruchy syna, zachránil ho před operací, rychlou a naprosto přesnou diagnózou zauzlení střev, když mě se synem opakovaně posílali z klinik domů, že jde jen o “ obyčejný průjem”. U dcery včas rozpoznal hrozící počínající bakteriální zánět mozkových blan a včasnou a správně zvolenou rychlou léčbou jí zachránil život. Velmi uvážlivě volí léčbu, necpe hned na vše antibiotika. Má obrovský rozhled, vhled i nadhled a hlavně individuální a lidský přístup. A hlavně když jde do tuhého velmi rychlé a správně situaci rozpozná a okamžiťě správně jedná, a tím zachraňuje životy dětí.Rovněž vynikající sestru. Jediná jeho nevýhoda je, že všichni chtějí k němu…Děkujeme Vám pane doktore, zachránil jste mi dvě děti!!! Děkujeme.


L

Názor přidán dne 20.09.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Bezne kontroli kojence

Rada bych napsala i já můj názor,protože jsem moc spokojena.Doktor je příjemný a dokáže se hezky chovat k detem.Synkovi jsou 4 mesice,a doktor ho vždycky pečlivě prohlidne, netrvá to zbytečně dlouho a hlavně je nenuceny.V jeho ordinaci máme pocit pohody a to je pro mne veliké plus.Ma tam velice zlatou sestricku,která se vždycky usmívá,a oba jsou sehrání a profesionální.Někomu třeba může vadit,ze pan doktor ma trošku specificky smysl pro humor,ale mne je to sympaticke,není strojeny,či umělý.Jsem rada ze k němu Alexik patri.Děkuji pane doktore.


N

Názor přidán dne 19.04.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


T

Názor přidán dne 19.12.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


A
Ověřeny pacient

U pana Dostála jsme byli na prohlídce po propuštění z porodnice. Byl velmi rozladěn, že ho syn počůral (při jeho praxi překvapující). Vzhledem k tomu, že bylo před víkendem, novorozeneckou žloutenku nám chtěl hodnotit podle MMS (již při propuštění z nemocnice měl hodnoty na hranici). Prohlídku vzal šmahem, s dobrým dnem jsme byli do čtyř minut venku. Nutno dodat, že šlo pouze o záskok.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem naprosto spokojená a proto bych i já ráda napsala svůj názor.
Po narození mého druhého syna byl do 4 měsíců pořád nemocný. Jen díky profesionalitě a odbornému úsudku pana doktora se zjistilo, že má můj syn vrozenou vadu na plicích. Poslal nás na odborné vyšetření, kde se názor pana doktora potvrdilo. Dokonce mi doporučil i léky, které nemohl napsat, ale mohli je napsat odborní lékaři. Který lékař má takové znalosti i z jiných odvětví lékařství?
Pan doktor nás (mě a mého syna) bere vždy přednostně. Chápu reakce hned v čekárně, ale maminky si musí uvědomit, že pro některé děti je opravdu velmi rizikové strávit i 1/2 hodiny v čekárně a já jako maminka nemám zapotřebí všem pobouřeným maminkám vysvětlovat co mému synovi je, když jde jako první na řadu. To je naše soukromí!!!!! Jen tak pro zajímavost. Kdykoliv jsem potřebovala, ať to byl večer, či sobota nebo neděle, vždy byl pan doktor na sms nebo e-mailu a poradil. Ukažte mi jiného doktora, který je tak ochotný i v soukromém životě se věnovat pacientům.
Dovětek: Každý má právo na volbu ošetřujícího lékaře, ale hanit profesionalitu doktorů není správné a svědčí to sugestivnímu pocitu.
Velké díky také patří sestřičce, která je věčně usměvavá a vstřícná, což je super pro vyčerpané maminky.


A
Ověřeny pacient

100% spokojenost s peci pana doktora Dostala. Mam 2 deti a u obou je pece vice nez dobra. I diky sestricce, ktera ma o vsem neskutecny prehled. Jsem rada, ze pan doktor automaticky nepredepisuje antibiotika na kazdou "rymu", jako tomu byva v jinych ordinacich. Pan doktor ma dle meho 6. smysl na rozeznani skutecneho problemu. S rymou a kaslikem k nemu nechodime :) Doporucuji


K

Názor přidán dne 18.08.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


L

Názor přidán dne 06.08.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • alergologie a klinická imunologie