Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Běžný termín

Krevní test

Očkování +1 Více

Preventivní prohlídky

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Běžný termín

Krevní test

Očkování

Preventivní prohlídky

Poliklinika Prosek a.s.

Názor přidán dne 20.09.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Bezne kontroli kojence

Rada bych napsala i já můj názor,protože jsem moc spokojena.Doktor je příjemný a dokáže se hezky chovat k detem.Synkovi jsou 4 mesice,a doktor ho vždycky pečlivě prohlidne, netrvá to zbytečně dlouho a hlavně je nenuceny.V jeho ordinaci máme pocit pohody a to je pro mne veliké plus.Ma tam velice zlatou sestricku,která se vždycky usmívá,a oba jsou sehrání a profesionální.Někomu třeba může vadit,ze pan doktor ma trošku specificky smysl pro humor,ale mne je to sympaticke,není strojeny,či umělý.Jsem rada ze k němu Alexik patri.Děkuji pane doktore.

Názor přidán dne 19.04.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 19.12.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

U pana Dostála jsme byli na prohlídce po propuštění z porodnice. Byl velmi rozladěn, že ho syn počůral (při jeho praxi překvapující). Vzhledem k tomu, že bylo před víkendem, novorozeneckou žloutenku nám chtěl hodnotit podle MMS (již při propuštění z nemocnice měl hodnoty na hranici). Prohlídku vzal šmahem, s dobrým dnem jsme byli do čtyř minut venku. Nutno dodat, že šlo pouze o záskok.

S panem doktorem jsem naprosto spokojená a proto bych i já ráda napsala svůj názor.
Po narození mého druhého syna byl do 4 měsíců pořád nemocný. Jen díky profesionalitě a odbornému úsudku pana doktora se zjistilo, že má můj syn vrozenou vadu na plicích. Poslal nás na odborné vyšetření, kde se názor pana doktora potvrdilo. Dokonce mi doporučil i léky, které nemohl napsat, ale mohli je napsat odborní lékaři. Který lékař má takové znalosti i z jiných odvětví lékařství?
Pan doktor nás (mě a mého syna) bere vždy přednostně. Chápu reakce hned v čekárně, ale maminky si musí uvědomit, že pro některé děti je opravdu velmi rizikové strávit i 1/2 hodiny v čekárně a já jako maminka nemám zapotřebí všem pobouřeným maminkám vysvětlovat co mému synovi je, když jde jako první na řadu. To je naše soukromí!!!!! Jen tak pro zajímavost. Kdykoliv jsem potřebovala, ať to byl večer, či sobota nebo neděle, vždy byl pan doktor na sms nebo e-mailu a poradil. Ukažte mi jiného doktora, který je tak ochotný i v soukromém životě se věnovat pacientům.
Dovětek: Každý má právo na volbu ošetřujícího lékaře, ale hanit profesionalitu doktorů není správné a svědčí to sugestivnímu pocitu.
Velké díky také patří sestřičce, která je věčně usměvavá a vstřícná, což je super pro vyčerpané maminky.

100% spokojenost s peci pana doktora Dostala. Mam 2 deti a u obou je pece vice nez dobra. I diky sestricce, ktera ma o vsem neskutecny prehled. Jsem rada, ze pan doktor automaticky nepredepisuje antibiotika na kazdou "rymu", jako tomu byva v jinych ordinacich. Pan doktor ma dle meho 6. smysl na rozeznani skutecneho problemu. S rymou a kaslikem k nemu nechodime :) Doporucuji

Názor přidán dne 18.08.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 06.08.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Pan doktor Dostál je velmi milý, jsem s ním spokojená, syn podstoupil plno vyšetření a nikdo nevěděl, co s ním je. Přestěhovali jsme se do Prahy a přihlásili jsme se k tomuto panu doktorovi, který během několika sekund kápnul na to, která asi bije a odeslal nás na vyšetření, kde se jeho podezření potvrdilo a syn se mohl začít léčit. Velmi panu doktorovi děkuji. Vždy mě vyslechne a vyjde vstříc. Velký dík patří i paní sestřičce, milá, hodná, usměvavá, vstřícná..

• alergologie a klinická imunologie