Umístění: Cytogyn s.r.o., gynekol.,onkol.prevence

K panu lékaři mne odeslala má gynekoložka, ve stěrech jsem měla nález. Chodila jsem k panu doktorovi asi 5 let. Pan doktor hned u první návštěvy mi řekl, že je tam těžký nález a odebral biopsii. Tou se ale nic neprokázalo, pan doktor říkal, že to nechápe a při příští návštěvě provedl další a tak to šlo v podstatě celých 5 let, nejprve v intervalu co 3 měsíce, pak půl roku. Mezitím jsem stihla porodit i dítě. Pan doktor je příjemný, vše vysvětlí, ukáže, odpoví pokud se na cokoli zeptáte. Totéž sestra, příjemná, pokud se zapomenete v termínu objednat sama zavolá a připomene vám to, což je obrovské plus. Chování tedy příjemné, bohužel mi vadilo neustále provádění biopsie, se žádným závěrem, nezdálo se mi to a tedy jsem změnila svou gynekoložku i onkogynekologa. Nová lékařka mě odeslala k jinému onkogynekologovi. Prostředí moderní, o biopsii jsem ani nevěděla, že lékař provádí, nástroje moderní, závěr - těžký přednádorový stav, ten nějtěžší, nutná ihned konizace. Takže po 5 letech u pana doktora se nic nedělo, přitom jsem měla CIN III. Tohoto lékaře tedy jako onkogynekologa doporučit nemohu. A jsem naštvaná, že všude na vás tlačí choďte na preventivní prohlídky, vy chodíte a stejně to k ničemu není, pokud narazíte na špatného lékaře.

K panu doktorovi chodím už 14 let a nemám k němu žádné výhrady. Maximálně bych přivítala, kdyby mi podával o mém zdravotním stavu více informací.
Kdo je ale ostudou jeho ordinace je jeho zdravotní sestra. Nevím, jakou s ní mají zkušenost ostatní pacientky, ale pro mě je to nepříjemná a VELMI NEOCHOTNÁ paní. I v případě akutních potíží mě odmítala objednat a diskutovala se mnou v telefonu "že tohle se neléčí". Byla bych vděčná, kdyby léčení nechala na doktorovi.
Bohužel musím říct, že tato zdravotní sestra bude zřejmě důvod mého odchodu od jinak dobrého pana doktora.

Pan doktor Dvořáček je velice příjemný,hodný človíček.Aje velice citlívý.Ne jako ostatní doktoři když jsem tam natrefila na zástup byla tam nějáka doktorka,neměla žádný cit a jen mě pak vše bolelo na to že jsem těhotná.Pan doktor se choval s citem i mi vše vysvětlil co jsem potřebovala vědět.Pan doktor je supr.Doporučuji

K panu doktorovi chodím přes 20let. Za tu dobu mi musel mnohokrát sdělit moc špatné zprávy. Ale s tak citlivým a dobrým přístupem jsem se u nikoho jiného nesetkala. Prostě špičkový lékař a super člověk.

Chodila jsem od 18 let k paní doktorce Brabencové...ale po mnoha letech odešla ze své ordinace a nevěděla jsem kde,tak jsem začla chodit k panu doktorovi Dvořáčkovi.Po nějakém čase jsem si všimla,že na proti jeho ordinaci ordinuje taky paní doktorka Brabencová...ale už jsem to nechtěla měnit a chodím nadále k panu doktorovi.Chci říct,že paní doktorka Brabencová byla moc hodná,příjemná a k pacientům se chovala moc hezky(aspoň ke mně vždycky)a vždy měla dobrou náladu.Chodívala jsem k ní já i moje matka.Pan doktor Dvořáček je taky moc hodný lékař..chodím k němu asi 14 let a neměnila bych.Chodí k němu taky moje matka i dcera a všichni jsme spokojeni.Prostě je to specialista.Sestřičky jsou taky moc hodné.....a úplně ta nejlepší byla sestřička Lančová.....

Chodím k panu doktorovi již několik let a jsem nadmíru spokojena!!!!!! Určitě doporučuji....... M. Hrmelová

Velmi dobrý lékař i v přístupu k pacientkám.

Ka panu doktorovi Dvořáčkovi chodím již 10. rokem. Byl mi doporučen mámou, chodí k němu i tety a snad i chodila babička.
Bylo mi řečeno, že pan doktor je co se týče odbornosti skutečně republiková kapacita a ze své dosavadní zkušenosti tomu věřím.
Jeho přístup ke mě je vždy profesionální. Taky nepatří k těm doktorům co se snaží na pacientech vydělat, což bylo pro mne jako dosud studující také velkou výhodou.
Někdy mě jen mrzí, že mi toho více nesdělí, jsem člověk, který potřebuje více informací a o vše se zajímá důkladně. To mně trošku mate. Protivné sestřičky už vyměnil za klidnější, takže je to lepší. Děkuji moc, doufám, že další péče budeš pokračovat stejně dobře.

Sestra Berková Vám sdělí pouze že neberou nové pacientky, případně pouze dcery svých stávajících pacientek a pacienty jiných lékařů na doporučení. Zkoušela jsem to dvakrát a pokaždé stejný výsledek.
Ani moje sdělení, že potřebuji gynekologicou operaci a chtěla bych o ni požádat pana doktora mi nepomohlo/což je pravda/.
K tomu lze dodat pouze: V našem zdravotnicví je pacient už na posledním místě. Lidé plaťte si drahé zdravotní pojištění ale neslibujte si od toho, že vás budeme léčit - máme plno.
Takže zase půdu podepsat revers svému gynekologovi v důchodovém věku, jelikož operace od anonymního lékaře a nebo důchodce se bojím více než rizika rakoviny.

Chodím k panu doktorovi 25 let, v pohodě, bez stresu. Je vždy příjemný, milý, naslouchá, v ordinaci se cítím naprosto přirozeně.
Několik let k němu chodí i má dcera, která si rovněž pana doktora velmi pochvaluje.