Cytogyn s.r.o., gynekol.,onkol.prevence

70300 , Ostrava , moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• Ema Dvořáčková

Gynekolog, MUDr.

• Paní doktorka,je skvěla nemám zaporné věci v žádném případě.Vřele doporučuji!!!Jsem spokojena pokud by bylo známkování jako ve škole ma 1.Skvělá,lidská,no užasná lékařka.Spozdravem Míša S.

• M

Krásná, mladá, příjemná a profesionální. Měla jsem na ni štěstí u porodu, od příjmu až do konce (šití). Ikdyž šití bylo pro mě velmi bolestivé a trochu jsem zlobila tzn. že jsem se kroutila a paní doktorka nemohla pořádně šít, byla milá a chápavá.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Čestmír Dvořáček

Gynekolog, MUDr.

• J
      Umístění: Cytogyn s.r.o., gynekol.,onkol.prevence

K panu lékaři mne odeslala má gynekoložka, ve stěrech jsem měla nález. Chodila jsem k panu doktorovi asi 5 let. Pan doktor hned u první návštěvy mi řekl, že je tam těžký nález a odebral biopsii. Tou se ale nic neprokázalo, pan doktor říkal, že to nechápe a při příští návštěvě provedl další a tak to šlo v podstatě celých 5 let, nejprve v intervalu co 3 měsíce, pak půl roku. Mezitím jsem stihla porodit i dítě. Pan doktor je příjemný, vše vysvětlí, ukáže, odpoví pokud se na cokoli zeptáte. Totéž sestra, příjemná, pokud se zapomenete v termínu objednat sama zavolá a připomene vám to, což je obrovské plus. Chování tedy příjemné, bohužel mi vadilo neustále provádění biopsie, se žádným závěrem, nezdálo se mi to a tedy jsem změnila svou gynekoložku i onkogynekologa. Nová lékařka mě odeslala k jinému onkogynekologovi. Prostředí moderní, o biopsii jsem ani nevěděla, že lékař provádí, nástroje moderní, závěr - těžký přednádorový stav, ten nějtěžší, nutná ihned konizace. Takže po 5 letech u pana doktora se nic nedělo, přitom jsem měla CIN III. Tohoto lékaře tedy jako onkogynekologa doporučit nemohu. A jsem naštvaná, že všude na vás tlačí choďte na preventivní prohlídky, vy chodíte a stejně to k ničemu není, pokud narazíte na špatného lékaře.

• E

K panu doktorovi chodím už 14 let a nemám k němu žádné výhrady. Maximálně bych přivítala, kdyby mi podával o mém zdravotním stavu více informací.
      Kdo je ale ostudou jeho ordinace je jeho zdravotní sestra. Nevím, jakou s ní mají zkušenost ostatní pacientky, ale pro mě je to nepříjemná a VELMI NEOCHOTNÁ paní. I v případě akutních potíží mě odmítala objednat a diskutovala se mnou v telefonu "že tohle se neléčí". Byla bych vděčná, kdyby léčení nechala na doktorovi.
      Bohužel musím říct, že tato zdravotní sestra bude zřejmě důvod mého odchodu od jinak dobrého pana doktora.

Podívejte se na všechny názory (51) na lékaře