Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mgr. Boris Štepanovič, psycholog
Na Poříčí 1041/12, Praha 5, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické konzultace • Od 1 500 Kč

Psychologické poradenství • Od 1 500 Kč

Psychoterapie • Od 1 500 Kč


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Na Poříčí 1041/12, Praha

Od 1 500 Kč

Mgr. Boris Štepanovič, psychologNa Poříčí 1041/12, Praha

Od 1 500 Kč

Mgr. Boris Štepanovič, psycholog

Ostatní služby


Na Poříčí 1041/12, Praha

Od 1 500 Kč

Mgr. Boris Štepanovič, psycholog

Zkušenosti

O mně

Pomáhám hledat řešení v problémech ve vztazích – partnerských, rodinných, pracovních a ve vztahu k sobě samému, který patří k nejdůležitějším v našem ...

Více

Léčené nemoci

  • Vyčerpanost, únava
  • Špatné zvládáni stresu, deprese
  • Sebepřijetí
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

  • Filozofická fakulta Univerzity J.A. Komenského, Bratislava, Slovensko

Ceny ZnamyLekar.cz


Specializace

  • psychoterapie

Certifikáty


Fotografie


Znalost jazyků

  • Čeština,
  • Slovenština

Účty sociálních médií

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog psychoterapie

Rád bych se podělil o svou velmi pozitivní zkušenost s panem Štepanovičem. Když jsem zažíval těžkou krizi ve vztahu, rozhodl jsem se vyhledat odbornou pomoc formou individuální terapie. Pan Štepanovič mě okamžitě zaujal svým empatickým a profesionálním přístupem.

Od prvního setkání jsem se cítil vyslyšen a pochopen. Terapeut mi poskytl bezpečný prostor, kde jsem mohl otevřeně mluvit o svých pocitech a problémech. Díky jeho vedení a cenným radám jsem se naučil efektivněji komunikovat a lépe chápat potřeby svého partnera.

S jeho pomocí jsem postupně překonal naše neshody a znovu našel cestu ke zdravému vztahu. Jeho terapie mi pomohla nejen zachránit náš vztah, ale také ho výrazně posílit. Cítíme se teď jako silnější a jednotnější pár než kdy dříve.

Paní Štepanovič je vynikající odborník, ktery pracuje s opravdovým nasazením a upřímnou snahou pomoci. Moc mu děkuji za vše, co pro mě udělal, a vřele ho doporučuji každému, kdo hledá kvalitního a soucitného psychologa.

V
Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog psychoterapie

Pan Štěpanovič mi pomohl, když mi bylo nejhůř. Terapie mi pomohla cítít se lépe a snáz překonat depresy. Doporučuji.

K
Ověřený profil
Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog psychoterapie

“Pojďte dál, dobrý den” jsou slova, která začínala mou hodinou práci na sobě. Děkuji Borisovi, že mi pomohl vyrovnat se se spoutou zkušeností a zážitků, které jsem si nosila, dal mi rady, které si pamatuji, myslím na ně každý den a opakuji je nahlas v určitých situacích i svým dětem. Děkuji za všechno a naprosto doporučuji všem


I
Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog psychologické konzultace

K panu Štěpanovičovi mne přihlásila moje žena, která mne přesvědčila, že dlouhodobé noční budění se ze spánku je skutečně problém. Na první sezení jsem šel s nedůvěrou, ale na každé další jsem se těšil. Část tehdejšího stresu ze mne spadla pokaždé po větě "Dobrý den, pojďte dál.", se kterou Boris otevírá dveře u výtahu.

Rozebrali jsme spolu prakticky celý můj dosavadní život, dotkli se všech problémů. Sezení mi "otevřela" oči, že na svoje jednání nemusím být tak sebekritický, problémy mají téměř vždy více možností řešení a dílčí vlastní neúspěch není totální selhání, z kterého se zboří svět. Pan Štěpanovič byl navíc vždy připravený, takže jsme vždy mohli navázat na témata z uplynulých sezení, pokud to bylo třeba.

V případě, že váháte s návštěvou odborníka, mohu vám pana Borise Štěpanoviče vřele doporučit.


A
Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog psychoterapie

Mgr. Štěpanovič splňuje vše, co se od terapeuta očekává. Přišel jsem zoufalý, po roce odešel spokojený. Chce to čas, ale funguje to. Mohu jen doporučit.


M
Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog psychoterapie

Dobrý den
Rád bych jednoduše doporučil služby pana Šťepanoviče. Terapie mi dala přesně to, co jsem potřeboval a rád se na něj obrátím, pokud bych zase v budoucnu cítil, že je to potřeba. Ale teď cítím, že to dlouho potřeba nebude :) Děkuji ;)


V
Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog psychoterapie

Spousta věci v mém životě se změnila díky terapii a jsem za to neskutečně vděčná. Ještě před dvěmi lety jsem byla ztracena a nevěděla kudy kam.

Postupem času, díky terapiím se začala měnit, uzavírat věci, kterým jsem se vyhýbala, získávat nové úhly pohledů a hlavně vyřešit v sobě to, co mě dlouhodobě trápilo. Nyní se cítím opravdu dobře.

Moc Vám děkuji za profesionální přístup.
Dalo mi to neskutečně moc!


M
Ověřený profil
Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog Individuální psychoterapie

S pánom Štepanovičom som sa po prvýkrát stretla pred dvoma rokmi kvôli kríze v partnerstve. Aj vďaka jeho postrehom, objektívnym pohľadom, trpezlivosti a nadhľade som stále so svojim manželom. Veľmi si cením jeho prístup. Najviac má asi fascinovali otázky, vďaka ktorým som sa uberala svojim vlastným smerom a nie niekoho iného. Pán Štepanovič je veľmi pozorný a láskavý človek a vďačím mu za veľa. Aj za to, že som o kúsok bližšie k sebe samej aj za svoju dcérku, ktorá sa nám s manželom podarila. Terapie som mala aj v tehotenstve, za ktoré som nesmierne vďačná. Odporúčam každému, kto sa akokoľvek necíti byť sám sebou. Z každého sedenia som si odniesla kúsok (seba)poznania. Je to skúsenosť na nezaplatenie. Ešte raz veľké ďakujem.


M
Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog psychoterapie

Vždy jsem byl odpůrcem terapií. Nicméně životní situace mne dovedla až k Borisovi. Asi není potřeba rozepisovat čeho se můj problém týkal....důležité je, že jsem v Borisovi našel člověka, který si Váš příběh vyslechne, svou přirozeností si získá Vaši důvěru - a v tom je kouzlo jeho osobnosti. Profesionál každým coulem, který Vám nenutí jeho názory - snaží se abyste se na problém podívali z jiného úhlu pohledu a takto by to mělo být. Myslím, že správný terapeut by měl takto fungovat. Na terapie jsem docházel nakonec po dobu dvou let a nelituji ani jediného sezení. Pokud o terapii uvažujete, tak Borise můžu jedině doporučit!


Z
Umístění: jiné místo Jiný

S panem Stepanovicem jsem se setkavala temer pul roku na skype, kazdy tyden na 1 hodinu. Byl mi byl velkou oporou. Zkontaktovala jsem ho, kdyz jsem se potrebovala vyporadat s mnoha zmenami najednou i pocity nejistoty z budoucnosti. Jeho profesionalita se ukazala v tom, ze mi nerikal, co presne bych mela delat, ale nabizel jine uhly pohledu, podporoval me v sebeprijeti a zdravemu sebevedomi, coz mi nasledne pomohlo dane situace ustat. Pan Stepanovic vystupuje jako velmi zkuseny terapeut, je snadne mu zacit plne duverovat. Tuto pulrocni terapii beru jako jednu z mych nejlepsich rozhodnuti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu