Ostrovského 5, Praha 3 , Praha
Mgr. Boris Štepanovič, psycholog (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod
605 72.....

Individuální psychoterapie • od 800 kč

Psychologické konzultace • od 800 kč

Psychologické poradenství • od 800 kč +1 Více

Psychoterapie • od 800 kč

Pomáhám hledat řešení v problémech ve vztazích – partnerských, rodinných, pracovních a ve vztahu k sobě samému, který patří k nejdůležitějším v našem ...

• vyčerpanost, únava

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Psychoterapie

Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog rodinné psychoterapie

Pan Štěpanovič je dle mého názoru velký profesionál. V průběhu našich sezení naslouchal a pomohl mi podívat se na problém novou optikou, aby bylo jednodušší moji situaci vyřešit co nejlépe. Vážím si jeho diskrétního přístupu, který umožnil, že jsem důvěru získala opravdu rychle a netrvalo dlouho dostat se k jádru problému.

Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog

S panem magistrem Štěpanovičem jsem byl velice spokojený. Díky jeho pomoci jsem snadno překonal své těžké období, které jsem prožíval. Velmi oceňuji jeho vstřícnost a výborný přístup.

Panovi Štepanovičovi som velmi vďačna za pomoc vo velmi narocnej situacii ktorej som sa ocitla. Som clovek dost racionalne založeny, v jednej naročnej životnej etape som čelila silnej smršti pocitov z ktorych som bola zmatena, bezradna a utrapena. Behom jednoho sedenia sa panovi Štepanovičovi podarilo rozklučovat a spravne pojmenovať kde je ´ pes ´ zakopany. Je velmi priamy,konstruktivny, vie sa naladiť na klienta a nasledne tak viest i cely rozhovor. Cielom pre mna bolo zistiť co sa vo mne deje a po sedeni som odchadzala s pocitom že zo ma ´spadol balvan ´. Velké dakujem a pana Štepanoviča vrele doporučujem

Panu Štepanoviči vděčím za mnohé. Zejména za pomoc v nalezení mého opravdového já, které jsem postupem času upozadil a nechal zapadnout pod tíhou nevyřešených problémů, dilemat, negativních zážitků, obav a nejistot plynoucích z mé vlastní budoucnosti. Tyto veškeré negativní emoce se ve mě hromadily celá léta a já se jimi nechal pohltit. Až v bodě, kdy se vše uvnitř i v okolí mé osoby proměnilo v jednu velkou šeď, jsem si uvědomil, že je načase vyhledat pomoc a začít se sebou něco dělat. Toto rozhodnutí nebylo nikterak jednoduché, ale zpětně jej musím označit za jedno z nejlepších v mém životě. Toto rozhodnutí mi nezaručilo vyřešení mých problémů lusknutím prstu, ale zapříčinilo, že se věci daly konečně do pohybu. Do pohybu, který v minulosti ustrnul, a který se mi dlouhou dobu nedařilo znovu oživit. Pan Štepanovič mi svým přístupem podal pomocnou ruku a ukázal druhou stranu mých problémů. Díky němu jsem se na řadu věcí podíval doslova jinou optikou a to mi poskytlo odpovědi na spoustu dosud nevyřešených otázek. I když je budoucnost již jen v mých rukách, přesto jsem vděčný za duchaplnou asistenci a podporu při restartu sebe samotného. Je totiž jednoduché, se rychle propadnout pod led tvořený vrstvou nevyřešených problémů a dalších negativních, dříve neventilovaných emocí, ale dostat se zpět vlastními silami, to už může být velice těžké. Děkuji Vám za Vaši pozornost, naslouchání a pomoc, která se proměnila v ten správný impuls pro rekonstrukci mého já. A Vám, kteří jste se ocitli v nesnázi či se cítíte ztraceni, mohu jen doporučit, abyste se nebáli požádat o pomoc odborníka. Uvidíte, že poté bude vše daleko snadnější.

Spolupráce s panem doktorem pro mne byla velmi přínosná. Začal jsem ho navštěvovat v době, kdy jsem procházel partnerskou a osobnostní krizí, s oběma mi velmi pomohl. Velmi jsem na něm oceňoval, že si pamatuje i detaily z předchozích sezení a spolupráce je tedy kontinuální. Naslouchá, nepodbízí se lacinými radami k rychlému řešení situace, ale naopak vede člověka k podstatě problému, což vede k dlouhodobému pochopení sebe sama a každodenních situací a pocitů. Dokáže se na události podívat z mnoha úhlu pohledů, člověka podpořit nebo naopak popíchnout k řešení. Moc děkuji za pomoc.

Na pana Štepanoviče jsem dostala doporučení o kamarádky, když jsem řešila problémy v manželství, po té, co jsem zjistila, že mě manžel (bohužel) dlouhodobě podvádí. věřím, že z velké části i kvůli němu jsem byla schopna zachránit naše dvanáctileté manželství. Bylo to těžké období - spolu jsme probírali situaci, dívali se na ní z různých úhlů, probírali jsme různé zkušenosti, hledali jsme možnosti řešení, dostala jsem rady, jak s manželem mluvit... i k pláči došlo. Pan psycholog je velmi chápavý a životem zkušený člověk, cítila jsem se, jako když mluvím s dlouholetým přítelem a vždy odcházela silnější. Mohu ho jen doporučit všem, kdo mají nějaké trápení s manželstvím - ta úleva stojí za to.

• vyčerpanost, únava
  • špatné zvládáni stresu, deprese