Na Poříčí 1041/12, Praha 5, Praha
Mgr. Boris Štepanovič, psycholog

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické poradenství • od 1 200 kč

Individuální psychoterapie • od 1 200 kč

Psychologické konzultace • od 1 200 kč +1 Více

Psychoterapie • od 1 200 kč

Pomáhám hledat řešení v problémech ve vztazích – partnerských, rodinných, pracovních a ve vztahu k sobě samému, který patří k nejdůležitějším v našem ...

• Vyčerpanost, únava
  • Špatné zvládáni stresu, deprese
  • Sebepřijetí

Ukončené školy

• Filozofická fakulta Univerzity J.A. Komenského, Bratislava, Slovensko

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog Individuální psychoterapie

S pánom Štepanovičom som sa po prvýkrát stretla pred dvoma rokmi kvôli kríze v partnerstve. Aj vďaka jeho postrehom, objektívnym pohľadom, trpezlivosti a nadhľade som stále so svojim manželom. Veľmi si cením jeho prístup. Najviac má asi fascinovali otázky, vďaka ktorým som sa uberala svojim vlastným smerom a nie niekoho iného. Pán Štepanovič je veľmi pozorný a láskavý človek a vďačím mu za veľa. Aj za to, že som o kúsok bližšie k sebe samej aj za svoju dcérku, ktorá sa nám s manželom podarila. Terapie som mala aj v tehotenstve, za ktoré som nesmierne vďačná. Odporúčam každému, kto sa akokoľvek necíti byť sám sebou. Z každého sedenia som si odniesla kúsok (seba)poznania. Je to skúsenosť na nezaplatenie. Ešte raz veľké ďakujem.

Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog psychoterapie

Vždy jsem byl odpůrcem terapií. Nicméně životní situace mne dovedla až k Borisovi. Asi není potřeba rozepisovat čeho se můj problém týkal....důležité je, že jsem v Borisovi našel člověka, který si Váš příběh vyslechne, svou přirozeností si získá Vaši důvěru - a v tom je kouzlo jeho osobnosti. Profesionál každým coulem, který Vám nenutí jeho názory - snaží se abyste se na problém podívali z jiného úhlu pohledu a takto by to mělo být. Myslím, že správný terapeut by měl takto fungovat. Na terapie jsem docházel nakonec po dobu dvou let a nelituji ani jediného sezení. Pokud o terapii uvažujete, tak Borise můžu jedině doporučit!

Umístění: jiné místo Jiný

S panem Stepanovicem jsem se setkavala temer pul roku na skype, kazdy tyden na 1 hodinu. Byl mi byl velkou oporou. Zkontaktovala jsem ho, kdyz jsem se potrebovala vyporadat s mnoha zmenami najednou i pocity nejistoty z budoucnosti. Jeho profesionalita se ukazala v tom, ze mi nerikal, co presne bych mela delat, ale nabizel jine uhly pohledu, podporoval me v sebeprijeti a zdravemu sebevedomi, coz mi nasledne pomohlo dane situace ustat. Pan Stepanovic vystupuje jako velmi zkuseny terapeut, je snadne mu zacit plne duverovat. Tuto pulrocni terapii beru jako jednu z mych nejlepsich rozhodnuti.

Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog Individuální psychoterapie

Když jsem poprvé přišel do ordinace, vůbec jsem nevěděl co čekat. Věděl jsem akorát, že mi není dobře, mám úzkosti, které se stupňují a nemůžu spát. Po prvním sezení jsem došel k iluzi, že je vlastně všechno v pohodě a měl jsem tendenci terapii ukončit. Nebylo a pan Boris mě k tomu během druhého sezení velmi dobře dovedl. Čeho si cením nejvíc je, že má o lidi opravdový zájem. Celou dobu bedlivě poslouchá, přemýšlí a snaží se dávat věci do kontextu, hledat souvislosti. A nebojí se věci přesně pojmenovat, i když to nemusí být vždy příjemné - ale to bylo přesně to, co jsem potřeboval. Z každého sezení jsem odcházel s nějakým novým poznatkem, na kterém jsem si sám mohl dál pracovat a ke kterým jsme se dále také vraceli. Za sebe můžu říct, že i když jsem na terapii docházel jen něco přes dva měsíce, udělal jsem šílený posun a už se mi zase dobře dýchá a umím věci zase řešit s chladnější hlavou. Poznal jsem lépe sám sebe a vím, co můžu v jaké situaci očekávat. Pan Boris je naprostý profík, kterého můžu jen doporučit. Ještě jednou moc díky!

Umístění: jiné místo Jiný

Pan Boris Stepanovič mi velmi pomohl v nejtěžších životních chvílích. Je to velký profesionál, který dokáže člověka navést na lepší myšlenky a pomoc společně najít řešení i v situacích, které se zdají být bezvýchodné. Dále musím ocenit, jak si pan Boris Štěpanovič vše dobře pamatuje do nejmenších detailů, čímž vše skvěle analyzuje a pomáhá tak klientovi, aby na určité věci přišel sám. Děkuji za všechno.

Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog Individuální psychoterapie

Pana Stepanovice mohu doporucit pro jeho velmi profesionalni, vnimavy a nehodnotici postoj, citlivou zpetnou vazbu a nadhled. Pomohl mi najit zpusob jak se vyporadat s osobnimi problemy a velmi mi tim ulevil v nelehke zivotni situaci.

Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog rodinné psychoterapie

Pan Štěpanovič je dle mého názoru velký profesionál. V průběhu našich sezení naslouchal a pomohl mi podívat se na problém novou optikou, aby bylo jednodušší moji situaci vyřešit co nejlépe. Vážím si jeho diskrétního přístupu, který umožnil, že jsem důvěru získala opravdu rychle a netrvalo dlouho dostat se k jádru problému.

Umístění: Mgr. Boris Štepanovič, psycholog

S panem magistrem Štěpanovičem jsem byl velice spokojený. Díky jeho pomoci jsem snadno překonal své těžké období, které jsem prožíval. Velmi oceňuji jeho vstřícnost a výborný přístup.

Panovi Štepanovičovi som velmi vďačna za pomoc vo velmi narocnej situacii ktorej som sa ocitla. Som clovek dost racionalne založeny, v jednej naročnej životnej etape som čelila silnej smršti pocitov z ktorych som bola zmatena, bezradna a utrapena. Behom jednoho sedenia sa panovi Štepanovičovi podarilo rozklučovat a spravne pojmenovať kde je ´ pes ´ zakopany. Je velmi priamy,konstruktivny, vie sa naladiť na klienta a nasledne tak viest i cely rozhovor. Cielom pre mna bolo zistiť co sa vo mne deje a po sedeni som odchadzala s pocitom že zo ma ´spadol balvan ´. Velké dakujem a pana Štepanoviča vrele doporučujem

Panu Štepanoviči vděčím za mnohé. Zejména za pomoc v nalezení mého opravdového já, které jsem postupem času upozadil a nechal zapadnout pod tíhou nevyřešených problémů, dilemat, negativních zážitků, obav a nejistot plynoucích z mé vlastní budoucnosti. Tyto veškeré negativní emoce se ve mě hromadily celá léta a já se jimi nechal pohltit. Až v bodě, kdy se vše uvnitř i v okolí mé osoby proměnilo v jednu velkou šeď, jsem si uvědomil, že je načase vyhledat pomoc a začít se sebou něco dělat. Toto rozhodnutí nebylo nikterak jednoduché, ale zpětně jej musím označit za jedno z nejlepších v mém životě. Toto rozhodnutí mi nezaručilo vyřešení mých problémů lusknutím prstu, ale zapříčinilo, že se věci daly konečně do pohybu. Do pohybu, který v minulosti ustrnul, a který se mi dlouhou dobu nedařilo znovu oživit. Pan Štepanovič mi svým přístupem podal pomocnou ruku a ukázal druhou stranu mých problémů. Díky němu jsem se na řadu věcí podíval doslova jinou optikou a to mi poskytlo odpovědi na spoustu dosud nevyřešených otázek. I když je budoucnost již jen v mých rukách, přesto jsem vděčný za duchaplnou asistenci a podporu při restartu sebe samotného. Je totiž jednoduché, se rychle propadnout pod led tvořený vrstvou nevyřešených problémů a dalších negativních, dříve neventilovaných emocí, ale dostat se zpět vlastními silami, to už může být velice těžké. Děkuji Vám za Vaši pozornost, naslouchání a pomoc, která se proměnila v ten správný impuls pro rekonstrukci mého já. A Vám, kteří jste se ocitli v nesnázi či se cítíte ztraceni, mohu jen doporučit, abyste se nebáli požádat o pomoc odborníka. Uvidíte, že poté bude vše daleko snadnější.

• Vyčerpanost, únava
  • Špatné zvládáni stresu, deprese