Fakultní nemocnice Na Bulovce, Praha 8 - Libeň
Budínova 2, Praha

Vyšetření u dr. Sehnala ve FNKV iniciovala moje gynekoložka, aby zjistil „zmizení“ jednoho vaječníku. Přes max. snahu se toto paní doktorce nezdařilo. Její vyšetření bylo citlivé, minimálně bolestivé… Dr. Sehnal nejenže vaječník nenašel ani po 20 minutovém nesmírně bolestivém vyšetřování, navíc neprojevil ani náznak empatie, porozumění, citlivosti, zájmu. Žádný oční kontakt, žádná slova povzbuzení, kamenný výraz v obličeji. Jediné, co pronesl, bylo: „to vás to tak bolí?“ - reagoval na stažené svaly, neboť jsem jinak ani nehlesla.Výsledkem byl dotaz, zda paní doktorka vaječník našla? (Samozřejmě ne, jinak by mě do nemocnice nedoporučila.) Z ordinace jsem se doslova vypotácela; psychicky zdeptaná, cítila jsem se ponížená, jako kus hmoty, se kterou lékař může nakládat dle své libosti. Sdílím svou negativní zkušenost, abych upozornila na chování a jednání dr. Sehnala všechny ženy, které jeho ordinaci budou muset navštívit. Nemluvím o jeho odborných schopnostech – ty posoudit nedokážu.

Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce, Praha 8 - Libeň gynekologické laparoskopie

Pan doktor je velký profesionál.Diky nemu to vse bylo o 100% lehčí.A je i velmi lidský,vse vysvětlil a od začátku do konce se velmi pekne staral.

K panu doktorovi jsem byla odeslána na biopsii děložního čípku. Musím uznat, že jsem měla opravdu velký strach a snažila jsem se to panu doktorovi dát najevo, ale i přes to se mnou vůbec nekomunikoval a o to byl můj strach větší, nakonec se mi udělalo až špatně, což podle pana doktora a sestry není uplně normální. Když jsem se na to ptala jiných lékařů, říkali mi, že to normální je, tak těžko říct, kde je pravda :)
Jinak ale nechci pana doktora hodnotit negativně, biopsii udělal velmi dobře, po biopsii se mi dal prostor, že se mohu zeptat na co chci. Další konzultaci jsme měli po telefonu, kde byl pan doktor velice ochotný a vše mi vysvětlil.
Celkově si tedy myslím, že pan doktor je pečlivý a dobrý lékař.

Dr. Sehnal je velmi empatický a vstřícný lékař, má moji plnou důvěru. Oceňuji jeho rozvážnost a efektivnost, se kterou jedná. Během mého prvního těhotenství mi velmi pomohl, díky němu jsem prožila poslední 4 měsíce v klidu. Za to mu jsem velmi vděčná a ráda se vrátim.

Dobrý den,píši zde za svoji mamku,která si zatím ještě nepotykala s internetem ☺ Každopádně mám napsat veliké poděkování panu primáři Bořku Sehnalovi,který mamku minulý týden operoval. Od prvního vyšetření po operaci a následné péče byl pan doktor opravdu profesionál,vše vysvětlil,operaci provedl výborně a nebyla to zrovna jednoduchá operace a poo péče také vyborná. Takže díky pane doktore ☺ PS: Ale abychom byli spravedlivý tak skvělá péče byla také od sester na gynekologickém oddělení.

P. Sehnal mě sice rodil už v roce 2008, ale naprostá spokojenost... Ráda vzpomínám i s úsměvem! A je mi líto, že už bydlím úplně jinde a nebudu se mu moct svěřit s dalším porodem....

Na pana primáře Sehnala nemohu říct ani slůvko špatného. Byla jsem přijata na Bulovku k ukončení těhotenství na konci 2.semestru kvůli VVV a pan primář byl chápající, hodný, příjemný. Neustále mě chodil kontrolovat a opravdu se mi věnoval.

Pan primář není žoviální typ člověka a možná se na vás nebude usmívat od ucha k uchu hned, jak vstoupíte do dveří, ale jeho slova dávají smysl, je to vynikající odborník a chirurg, skutečný profesionál. Týden po komplikované operaci mám pocit, že bych mohla na diskotéku. Jsem velmi vděčná, že mě operoval právě on.

Dobrý den
Pana doktora Sehnala mohu jen doporučit, z mé strany naprostá spokojenost, velice ohleduplný, vstřícný, v klidu zodpoví všechny otázky, všechna vyšetření proběhla naprosto v pohodě.
Jana

Díky totální neschopnosti doktora Sehnala mi prasklo šití po obrovské operaci. Neragoval na mé naléhání, že břicho je oteklé a bolí a poslal mne domů. Za pár hodin mne vezla záchranka zpět , okamžitá nová operace a já si v nemocnici poležela s otevřeným břichem, ve kterém byla bakterie a nehojilo se to.. Tolik k tomu lékaři. Navíc jeho arogantní přístup byl nepřijatelný, reagoval podrážděně a chybu nepřiznal. Ani přes mé naléhání nebyl za tuto fatální chybu potrestán vedením nemocnice. Takže z mého pohledu - vyhněte se mu.!!