Gynekologie a porodnictví
Podolská 10a/1485, Praha

I would like to thank Doctor Svoboda and his team in VFN. They performed my surgery and take good care of me during the COVID pandemic! They speak English, very helpful and professional. I highly recommend him and his team!

Umístění: Gynekologie a porodnictví Těhotenství

Dovoluji si touto cestou poděkovat.
Pan docent přivedl na svět mého syna Alexe. Nesmírně si ho vážím jako vynikajícího odborníka a kapacity ve svém oboru . Vyzdvihnout musím také jeho lidskost , galantnost a přátelskou povahu s jakou ke mne jako pacientce přistupuje.Děkuji též , že několikrát zachránil život členům mé rodiny.

Obdivuji jeho rozsáhlý záběr činností.
S úctou
MgA. Eliška Brožková Pospíšilová DiS.

nejlepší :) , vstřícný , ochotný, dokáže poradit, má dlouhodobé zkušenosti . Je vidět, že žije pro svou práci.

Moc prosím o sdělení, kdy bych mohla pana docenta Svobodu v Praze navštívit v ordinaci. Nemyslím ve Vinohradské nemocnici, raději bych v jeho soukromé praxi. Děkuji Petra Vodová

Pan doktor je velmi ochotný. moje doktorka která složí v tatéž ordinaci měla plno tak mě vzal on, když jsem zjistila že jsem těhotná, dělal mi testy, apod.. Ja se toho bala byla v nervech a on byl velmi mily,hodny,poradil, uklidnoval me. proste fajn chlap. nevim na co si tu ostatni stezujou... jestli ste byly arogantni vy na nej tak se nedivte ze on na vas.. doporucuji..

Slávku, jste vážně třída! Nedovedu si představit, že bych měla jednou jít k jinému gynekologovi a nechápu, kde berete energii na tolik aktivit. Doufam, ze Vam nektere zdejsi negativni a neospravedlnitelne prispevky nevezmou usmev na rtech, kterym stale oplyvate! Drzte se a at Vam v zivote vse vychazi presne tak, jak si prejete.

Jana

Vynikající lékař

Do péče pana docenta Svobody jsem se dostala před rokem ve stavu, kdy už začínalo být pozdě. Jeho vysoce profesionální chirurgický zákrok mi zachránil život a nedá se nepřipomenout i lidský a chápající přístup k pacientům nejen jeho, ale i personálu Vinohradské nemocnice pod jeho vedením. Pan docent Svoboda je opravdu odborník na svém místě.

S panem doktorem Svobodou jsem spokojená, vždy je milý a přátelský, ale přesto se chystám přejít k jinému lékaři. Objednací lhůty v jeho ordinaci jsou totiž cca 14 dní a na výsledky odběrů se čeká 3 týdny! Při stále častěji se vracejících zánětech, což je i můj problém, člověk za těchto podmínek nemá šanci efektivní léčby. Jelikož se mé problémy opakují v současné době už téměř každý měsíc a přitom trvá 5 týdnů, než dostanu léčbu, měním lékaře. Vím, že jinde se čeká na výsledky maximálně týden. Jednou byly mé potíže opravdu vážné a pan doktor mi s úsměvem na tváři řekl, ať si zavolám za 3 týdny. Teprve když jsem se ho zeptala, jestli mám v tomhle stavu čekat na výsledky bez léčby 3 týdny, mi doporučil, co si mám koupit v lékárně. Závěr: pokud chodíte jednou ročně na prevenci a nejste náchylná k různým zánětům, pak pana doktora doporučuji (i když čekací doba se u něj vyhoupne někdy až na 3 hodiny - a to při objednání na určitý čas!), pokud máte potíže a chcete se efektivně léčit, pak rozhodně nedoporučuji!

Pana docenta Svobodu jsem měla u porodu svých dvou dětí a jsem velmi ráda,že to byl právě on.Jeho péče předporodní,během porodu i po porodu samotném byla vždy vynikající.Pane docente pokud tyto stránky čtete tak ještě jednou za obě děti moc děkuji.