Jezuitská 13, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Od 1 000 Kč

1 000 Kč

Od 1 200 Kč

Psychologická poradna Brno

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů.
Poskytuji psychologickou a terapeuticko...

Léčené nemoci

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem
  • Zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie
  • psychoanalýza

Fotografie

Umístění: Psychologická poradna Brno

Paní Simkova se nám plně věnovala, vysvetlila,jak se pokusit zvládat problém, doporučila metody,jak postupovat,aby se situace zlepšila,byla velmi milá,cítili jsme se dobře v průběhu terapie i po ní.Vsem doporučuji

Umístění: Psychologická poradna Brno

Velmi spokojen. Moje první návštěva u psychologa. Páni doktora mi pomohla. Určitě se ještě někdy objednám páni Šimkové. Moc příjemná a sympatická osoba. Můžu doporučit.

Umístění: Psychologická poradna Brno

Milá, profesionální pristup, příjemné prostředí, vstřícný přístup, uklidňující dojem, snaha pomocí, ráda doporučím, známým a přátelům

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Libil se mi klidný přístup a vysvětlení mého problému.Také cviky na uvolnění mysli jsou pro mně nové.Budu je provádět a časem uvidím .

Umístění: Psychologická poradna Brno

Příjemná lékařka, prostředí a hlavně přístup. Jsem ráda za návody k vlastnímu tréninku zlepšení psychiky. Doporucuji.

Umístění: Psychologická poradna Brno

Pani magistre moc dekuji,ze nam pomohla vyresit dlouhodoby psychosomaticky problem u ditete,ktery jsme s lekari resili pres dva roky a nevyresili. Jsem ji za to moc vdecna.

Umístění: Psychologická poradna Brno

Paní psycholožka je moc příjemná, sympatická, empatická a chápavá. Odcházela jsem s moc dobrým pocitem.

Umístění: Psychologická poradna Brno

Velmi milá paní doktorka, bezva přístup k dítěti. Po návštěvě paní doktorky jsem odcházela s pocitem, že bude vše zas tak jak má. Dekuji za takové odborníky, kterým paní doktorka je.

Umístění: Psychologická poradna Brno

Byla jsem velice spokojená. Paní doktorka je člověk na svém místě. Mám z návštěvy dobrý pocit a to je hodně důležité. Moc děkujeme!

Umístění: Psychologická poradna Brno

S dětima jsem u paní Šimkové byla již po druhé. Opět byla moc příjemná a naslouchava, vše vysvětlila a snažila se pomoct a poradit. Děti chodí k ní rádi.