Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
607 19.....

Běžný termín

Diagnostické vyšetření • 700 Kč

Grafologické rozbory písma • 1 000 Kč +4 Více

Konzultace přes Skype

Psychologické konzultace • 600 Kč

Párová psychoterapie • 700 Kč

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomo...

• zažívání úzkosti, nejasné obavy

600 Kč

Párová psychoterapie

700 Kč

Psychologická poradna Brno

Přednášková činnost ( cena podle dohody )

Umístění: Psychologická poradna Brno

Paní magistra je velice příjemná a milá. Její rady nám velmi pomohly.
Doporučuji návštěvu, určitě pomůže.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno partnerská psychoterapie

Z důvodu krize ve vztahu jsme se s partnerem rozhodli vyhledat odbornou pomoc a radu nezávislé osoby. Na doporučení známého, který byl s paní magistrou Šimkovou spokojen, jsme se rozhodli obrátit na ni. Navštěva psychologického poradce pro nás oba byla novou zkušeností, ale i přesto jsme se u paní Šimkové po celou dobu cítili velmi příjemně. Vzhledem ke spoustě informací, které jsme na ni střídavě "sypali", se paní psycholožka rychle orientovala, průběžně se nám snažila vysvetlit jak pochopit situace, které jsme jí popisovali a závěrem nám dala radu, kterou myslím si vystihla to nejpodstatnější na co bychom se aktuálně měli zaměřit. Odcházeli jsme s dobrým pocitem a svědomitě tentýž den začali plnit zadaný "úkol" a uvidíme jaký posun ve vztahu to přinese. Po rozhovoru s partnerem a zhodnocením sezení jsme se shodli, že v případě potřeby paní magistru Šimkovou opět rádi navštívíme.
Děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů K+R

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno

Paní doktorku jsem navštívila poprvé. Je velmi empatická, cítila jsem se u ní příjemně. Pomohla mi najít klíč k mým problémům a návod, jak se naučit zvládat určité situace. Teď už je to především na mě, jak s tím budu pracovat. Odcházelo se mi s příjemným pocitem, že mi to pomohlo a můžu se sebou něco udělat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Úzkostné stav

Jsem s přístupem velmi spokojena. Na konzultaci jsem byla přijata včas. Paní magistra je milá a hlavně nesoudí.
Na můj problém se snažila pohlédnout racionálně a brala ho vážně.
Dala mi radu, jak problém zvládat a uvidím, jak to v příštích týdnech pomůže. Každopádně ale plánuji další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno

Velmi milá a sympatická paní magistra. Trpělivě vyslechla a poradila, následovat bude povídání
s dcerou.

Umístění: Psychologická poradna Brno Problémy syna (12let)

Paní Šimková je moc milá, vnimava a snaží se synovi opravdu pomoci.Syn se na její návštěvy doslova těší. Hodnotím velice pozitivně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Pani doktorku sem navštívila minuly tyden a musim rict,ze je to velmi vnimavy a hodny clovek,dela svou praci dobre,je prijemna a urcite ji doporucim dal..

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno

Byla to moje první návštěva psycholožky a bohužel jsem odcházela s horší náladou než s jakou jsem tam přišla. Možná jsem měla mylná očekávání, ale poté jsem zjistila, že i někdo z mé rodiny u ní kdysi byl a měl pocity stejné. Paní Šimková mě nechala hodně mluvit a v podstatě mi jen přitakávala. Nakonec mi dala 1 radu, kterou jsem ale asi buď nepochopila nebo nevím, jak mi to může pomoct. A že pokud budu potřebovat, ať dojdu za měsíc. Já ale potřebuju začít své problémy intenzivně řešit, vypovídat se můžu komukoli, ale ostatní lidi mi nemusejí dát dobré rady, čekala jsem, že psycholog mi jich dá plno nebo pokud si semnou nebude vědět rady, pošle mě jinam. Možná že jsem nepopsala své problémy dostatečně, ale od toho je psycholog, aby mi kladl otázky, aby se dobral nějakého možného řešení. No, příště se bohužel objednám jinam. Koneckonců každý hned napoprvé nejspíš nepotká někoho, kdo mu sedne.

Dobrý den.
Paní psycholožku Mgr. Šimkovu určitě doporučuji.
Velice profesionální a citlivý přístup paní psycholožky.
Ještě jednou děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Velmi dobrá psycholožka, chápavá, vstřícná, racionální, s velmi rozumným a vyváženým pohledem na problémy dětí - doporučuji!

• zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • trpíte dlouhodobým stresem