Mgr.

Blanka Šimková

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 47 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti a dospělé. Pomoc ... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 
 • Psychologická poradna Brno Combined ShapeCreated with Sketch.

  Jezuitská 13
  60200 Brno, jihomoravský

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Bankovní převod

  Služby

  Diagnostické vyšetření 700 Kč
  Běžný termín
  Konzultace přes skype
  Párová psychoterapie 600 Kč
  Grafologické rozbory písma 1 000 Kč
  Přednášková činnost ( cena podle dohody )

  Více

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů.
  Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti a dospělé.
  Pomoc při řešení konfliktů, depresí, úzkostí, stresu, krizí, vztahových a jiných problémů. Zaměření na diagnostiku, grafologii, komunikaci, asertivitu, školní a výchovné problémy.

Specializace

 • psychoterapie
 • dětská psychologie

Nemoci

 • zažívání úzkosti, nejasné obavy
 • trpíte dlouhodobým stresem
 • zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí
 • se vytratí radost ze života
 • cítíte se slabý, v psychické nepohodě
 • má pocit, že mu ostatní nerozumí
 • chcete něco v životě změnit a neví, jak na to
 • procházíte náročným životním obdobím
Více

Fotografie

Hodnocení pacientů:

27 názorů

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Paní magistru Šimkovou jsem vybrala na základě kladných recenzí a musím konstatovat, že tohoto výběru nelituji. Paní Šimková získala moji důvěru, ale co je důležitější, získala důvěru mé dcerky, kterou jsem k ní objednávala. Po rozhovoru s dcerkou i se mnou nám doporučila další postup, se kterým se ztotožňujeme. Každopádně sezení u p. Šimkové hodnotíme s dcerkou a velmi přínosné a paní Šimkovou, jako psycholožku vřele doporučuji. Jana

 • Potřebovala jsem s paní doktorkou zkonzultovat zdravotní stav mé dcerky. Paní doktorka byla milá, střícná, vyslechla mě a poradila mi. Určitě doporučuji. Lucka

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Děkuji za příjemný rozhovor, ujistila mě v mých názorech na řešení problému, pomohla mi najít i další, děkuji

 • Děkuji za příjemný pohovor. Paní Šimková byla velice pozorná a nebál jsem se jí svěřit se všemi problémy které jsem měl. Těším se na další setkání a věřím, že se má situace bude jen a jen zlepšovat.
  Rozhovor mi pomohl posunout se nejen v osobním, ale i v profesním životě.
  Konzultace u paní magistry mohu na základě osobních zkušeností doporučit.
  Matěj

 • Paní psycholožku Šimkovou doporučuji každému, kdo hledá kvalitní,profesionální službu založenou na velmi osobním přístupu, který bohužel i v tomto oboru není vždy samozřejmostí. Docházela jsem k paní magistře před nějakou dobou na dlouhodobou terapii a byla jsem velmi spokojená. Teď jsem její služby potřebovala využít znovu a úroveň neklesla ani trošku. Velmi se mi líbí, že je jako terapeut velmi empatická, umí naslouchat a nerozdává tzv."obecné rady",které si člověk může kdekoliv přečíst, či je slyší ve svém okolí, naopak je člověku průvodcem při hledání jeho osobní cesty k řešení, či docílení toho, co potřebuje. Jen si asi každý rozumný člověk musí uvědomit, že nejde vše vyřešit za jedno sezení..a nečekat, že přijde vždy jen na to, co chtěl slyšet... O tom to vše není...a to je dobře.

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Ráda bych zde sdílela zkušenost s Mgr. Šimkovou. Docházím k ní příležitostně již přes rok. Vždy mi profesionálně pomohla najít cestu, jak se postavit k aktuálním problémům. Také jsem řešila končící mnohaletý náročný vztah, kdy byl celý zdlouhavý proces velice nepříjemný, bolavý. Vzhledem k faktu, že jsem žila v zahraničí, požádala jsem o několik konzultací přes skype, kde mi ochotně a pohotově poradila. Doprovázela mne, ale dala prostor především mně, abych rozhodla o svém životě. Mám v ní naprostou důvěru i nadále. Jana K.

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Chtěl bych poděkovat paní magistře Šimkové, za to, že mi velmi pomohla v mé nelehké životní situaci. Její empatický a podporující přístup mně vyhovoval. Určitě bych ji doporučil ostatním, kteří hledají pomoc.

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Málokdy se člověk setká s tak příjemným přijetím, profesionalitou a vlídným prostředím. K paní magistře Šimkové docházím na konzultace již delší dobu a vždy mi dokázala poradit, najít cestu. Jsme ji vděčni i za pomoc s naším dospívajícím synem. Paní Šimkovou mohu jen doporučit. pacientka Jana

 • Pani Mgr. je mila osoba, ovsem z profesniho hlediska TOTALNE selhala. Pokud klient vylozi tzv. karty na stul, rekne, co ho trapi a odezva je ve smyslu, ze se v tom psycholog nevyzna... Ze je toho pro psychologa moc... A ze dalsi navstevu odmita z jeji strany... Ani to vic rozebirat tady nema smysl. VUBEC NEDOPORUCUJI! (Hodnoceni "velmi slaby" je prehnane kladne)

 • K paní Šimkové jsme šli kvůli partnerské krizi. Potřebovali jsme pomoct zlepšit ve vztahu důvěru a komunikaci. Návštěva proběhla v podstatě tak, že k ní jsme se vedli za ruce a po její terapii definitivně skončili. Během terapie nás nechala rozvykládat a když jsme skončili a čekali, že nám ukáže nějakou cestu a směr, tak nám v podstatě jinými slovy řekla že neví co s námi a že za dveřmi už čeká další klient a musíme končit. Takže pouze rozevřela staré rány, které jsme už měli celkem uzavřené, pak nás zkasírovala a tím skončila její péče a posléze i náš vztah. Její návštěvu jsem bral hodně vážně, vybral ji i na základě zde uvedených referencí. Tak nevím, jestli neměla svůj den, nám nebylo už pomoci nebo si ty reference zde píše sama.

  Mgr. Blanka Šimková2016-04-22

  Dobrý den pane Radku, mrzí mě, že jste naše společné sezení takto vnímal. Bohužel ne vše se dá během hodiny vyřešit. Přeji vám vše dobré.