Psychologická poradna Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Běžný termín

Diagnostické vyšetření • 700 Kč

Grafologické rozbory písma • 1 000 Kč +4 Více

Konzultace přes Skype

Psychologické konzultace • 600 Kč

Párová psychoterapie • 700 Kč

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomo...

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy

600 Kč

Párová psychoterapie

700 Kč

Psychologická poradna Brno

Přednášková činnost ( cena podle dohody )

Psychologická poradna Brno

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno diagnostické vyšetření

Pani magistre moc dekuji,ze nam pomohla vyresit dlouhodoby psychosomaticky problem u ditete,ktery jsme s lekari resili pres dva roky a nevyresili. Jsem ji za to moc vdecna.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní psycholožka je moc příjemná, sympatická, empatická a chápavá. Odcházela jsem s moc dobrým pocitem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Velmi milá paní doktorka, bezva přístup k dítěti. Po návštěvě paní doktorky jsem odcházela s pocitem, že bude vše zas tak jak má. Dekuji za takové odborníky, kterým paní doktorka je.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Byla jsem velice spokojená. Paní doktorka je člověk na svém místě. Mám z návštěvy dobrý pocit a to je hodně důležité. Moc děkujeme!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

S dětima jsem u paní Šimkové byla již po druhé. Opět byla moc příjemná a naslouchava, vše vysvětlila a snažila se pomoct a poradit. Děti chodí k ní rádi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Milá, empatická, prostě fajn lékařka. Vyslechne si Vás, popovídá si s vámi a odborně Vám poradí ;-).

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní psycholožka byla velmi milá a vstřícná, trpělivě mě vyslechla a kladla dobré doplňující otázky. Cítila jsem se v její přítomnosti příjemně a mohla jsem se bez problému otevřít. Trochu mi u ní chybí špetka cynismu a konstruktivní kritiky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Přístup paní doktorky byl velmi profesionální, měl jsem možnost vypovídat se ze všeho kvůli čemu jsem na konzultaci přišel. Paní doktorka dává velký prostor tomu, aby člověk mohl říct vše do nejmenších detailů a tento přístup mi vyhovuje. Určitě doporučuji. Stav po konzultaci se velmi zlepšil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Přístup paní doktorky byl velmi příjemný. Odcházela jsem z dobrým pocitem, že se dá s problémem pracovat. Ráda se znovu na paní doktorku obrátím. Mohu vřele doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní psycholožka se snažila pomoci, s manželem nás vyslechla, po odchodu jsem se cítila lépe. Názor nestranného člověka mi pomohl.

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem