Blanka Šimková, psycholog Brno

přijímá nové pacienty

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Více

636 návštěv profilu během 30 dní

Psychologická poradna Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomo...

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem
  • Zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

800 Kč

800 Kč

1 000 Kč

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Paní doktorka moc milá a empatická, poradila mi, kam dál. Takový přístup, jako je ten její se málo kde vidí

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Návštěva proběhla v pořádku, milá vstřícná komunikace, jasné pojmenování problémů a navržení dalšího postupu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Vstřícná, milá paní. Příjemné povídání. Všechno probíhalo ve velmi milé a uvolněné atmosféře. Mohu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Paní doktorka je citlivá a zkušená odbornice. Z její ordinace jsme odcházeli uklidnění, s radami a tipy, co delat do budoucna.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní je velice milá, sympatická, empatická, naše dcera se nebála ani nestyděla a spolupracovala. Určitě doporučuji.

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Příjemné prostředí, naprosto profesionální a zároveň lidský přístup, návštěva mě nabila novou energií a dokázala mě přimět pozitivně přemýšlet o dalších krocích.

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Je vidět, že paní Šimková má dlouholeté zkušenosti a ví, o čem mluví. Byli jsme na konzultaci s manželkou ohledně naší malé dcery.

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Velmi empatická paní doktorka. Je z ní cítit zkušenost a praxe. Syn neměl problém se jí otevřít, nestyděl se.

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní Šimková je velmi empatická, milá, příjemná paní. Mluví klidným hlasem, naslouchá a dokáže podat pomocnou ruku. Návštěva v její ordinaci měla smysl. Děkuji moc.

Nasměrovala mojí budoucí cestu se snahou o vnímání dopadů na ostatní, s tím jak vše vnímá a bude ovlivňovat mého malého syna.

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem