Blanka Šimková, psycholog Brno

přijímá nové pacienty

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Více

44 objednaných návštěv během 30 dní

Psychologická poradna Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomo...

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem
  • Zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

800 Kč

800 Kč

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Terapie mi pomohla, změnila mi způsob myšlení a doufám, že techniky, které mě naučila paní psycholožka mi budou pomáhat. Velice doporučuji. Paní psycholožka je příjemná, sympatická a hlavně se snaží opravdu pomoct! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Paní Šimková je velice milá a empatická, již ve dveřích nás vítala s úsměvem (i přes naše zpoždění).V ordinaci jsme se cítily příjemně, bez problémů jsme navázaly komunikaci. Cítila jsem se jako "na kafi s dobrou kamarádkou" a čas rychle ubíhal. Uvolněná atmosféra a schopnost naslouchat se sice u psychologa očekává, ne vždy tomu tak ale opravdu je...kladné recenze zde nejsou náhodou a pokud budu mít v budoucnu jakékoliv další otázky či problémy, nebudu váhat a na paní Šimkovou se obrátím. Ani děti nemusí mít strach, dcera ač stydlivá si spokojeně a bez problémů po dobu konzultace hrála. Odcházela jsem s pocitem, že návštěva nebyla zbytečná. Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní psycholožka byla příjemná, vyslechla problémy a snažila se pomoci-poradit, dát příslušné informace. Byla velmi empatická a milá. Hodina sezení byla dostačující. Všem vřele doporučuji.

Paní magistra Šimková byla profesionální. Dcera byla spokojená a říkala, že si s paní psycholožkou dobře popovídala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Dcera (14) řešila s paní doktorkou úzkosti. Byla velice spokojená, paní doktorka je velmi milá, citlivá a trpělivá. Vše důkladně a v klidu vysvětlila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní psycholožka je velmi empatická a dokázala velmi dobře navázat kontakt s dcerou, která je velmi uzavřená.

Moc paní Mgr. Šimkové děkujeme, dceři pomohla a pomáhá. Jsme ji vděčni. Navázání vztahu mezi dcerou a pí.psycholožkou nebyl problém, z toho jsem měla dopředu strach,protože dcera je spíše uzavřená. Takže důvěryhodná osoba i pro teenagera.

Již po druhé se obrátím na paní doktorku a pokaždé dostávám podrobné vysvětlení zvláštnosti chování a sociálním vývojem v období prepuberty a puberty u děti, a dostávám odbornou radu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní magistru jsem s dcerou navštívila na základě doporučení a rozhodně nelituji. Paní magistra to s dětmi opravdu umí - dcera normálně nekomunikuje s někým koho vidí poprvé a tady neměla problém. Paní magistra je velice příjemná, vstřícná, empatická, prostředí také velice příjemné. Mohu jenom doporučit.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno

Empaticka pani doktorka, ukazala cviceni, ktere se synem mame praktikovat. Vyzkousela s nami primo v ordinaci. Mlady byl pred navstevou nervozni, po ni to pochvaloval. Dekuji

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem