Jezuitská 13, Brno
Psychologická poradna Brno (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
607 19.....

Psychologické konzultace • 600 Kč

Párová psychoterapie • 700 Kč

Diagnostické vyšetření • 700 Kč +4 Více

Grafologické rozbory písma • 1 000 Kč

Běžný termín

Přednášková činnost ( cena podle dohody )

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomo...

• zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • trpíte dlouhodobým stresem
  • zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno

Byla to moje první návštěva psycholožky a bohužel jsem odcházela s horší náladou než s jakou jsem tam přišla. Možná jsem měla mylná očekávání, ale poté jsem zjistila, že i někdo z mé rodiny u ní kdysi byl a měl pocity stejné. Paní Šimková mě nechala hodně mluvit a v podstatě mi jen přitakávala. Nakonec mi dala 1 radu, kterou jsem ale asi buď nepochopila nebo nevím, jak mi to může pomoct. A že pokud budu potřebovat, ať dojdu za měsíc. Já ale potřebuju začít své problémy intenzivně řešit, vypovídat se můžu komukoli, ale ostatní lidi mi nemusejí dát dobré rady, čekala jsem, že psycholog mi jich dá plno nebo pokud si semnou nebude vědět rady, pošle mě jinam. Možná že jsem nepopsala své problémy dostatečně, ale od toho je psycholog, aby mi kladl otázky, aby se dobral nějakého možného řešení. No, příště se bohužel objednám jinam. Koneckonců každý hned napoprvé nejspíš nepotká někoho, kdo mu sedne.

Dobrý den.
Paní psycholožku Mgr. Šimkovu určitě doporučuji.
Velice profesionální a citlivý přístup paní psycholožky.
Ještě jednou děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Velmi dobrá psycholožka, chápavá, vstřícná, racionální, s velmi rozumným a vyváženým pohledem na problémy dětí - doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

S paní magistrou jsem byl spokojen.. Byla milá, vystupovala příjemně a konzultace byla pohpodová. Mohu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní psycholožka mi velmi pomohla, hned po sezení s ní jsem se cítila mnohem, ale mnohem líp. Je empatická a v její společnosti se cítíte v bezpečí a klidu s pocitem, že na to nejste sami. Doporučuji:)

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

K paní ŠimkovEva hodím už více než rok. Mám spoustu věcí kterých mám řešit a prožit a myslím že bez paní terapeutky to bych ne šlo vůbec. Jsem moc ráda a vděčna za pomoc a názor. Cesta sebepoznání není snadna a jednoducha a občas poznávám o sobe věci které nemám vůbec rada, ale jde to lepší když mám vedle sobe člověka který říka že jsem v pohodě a "drží me za ruku".

Olga Popova

Umístění: Psychologická poradna Brno poradenství pro rodiče

K paní doktorce jsme šli s velkým očekáváním, ale její reakce nás velmi zaskočila, rada typu ,,ignorujte dítě, když je zlé a zlobí" dle mého názoru není v pořádku. Po 45 min nám řekla, jestli nám to takto stačí, že má další klientku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Ukázala mi jak se se svým problémem vypořádat. Byla velmi milá, příjemné vystupování. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní doktorku mohu vřele doproučit. Vyzařuje z ní klid a pohoda a dokáže vyslechnout a pomoct. Byli jsme u ní podruhé se synem a vždy jsme odcházeli se sklidněnou myslí. Je to člověk na svém místě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Zatím jsem byla u paní doktorky na jednom sezení, ale opravdu jsem odcházela s dobrým pocitem. Paní doktorka opravdu naslouchá, dala mi dobré rady, je velmi empatická. Na sezení jsem se cítila velmi dobře a mohu jenom doporučit.

Psychologické konzultace

1 000 Kč

1 000 Kč

Běžný termín

Psychologická poradna Brno

Přednášková činnost ( cena podle dohody )

Konzultace přes Skype

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno

Dobrý den.
Paní psycholožku Mgr. Šimkovu určitě doporučuji.
Velice profesionální a citlivý přístup paní psycholožky.
Ještě jednou děkuji.

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín