Psychologická poradna Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod
607 19.....

Běžný termín

Diagnostické vyšetření • 700 Kč

Grafologické rozbory písma • 1 000 Kč +4 Více

Konzultace přes Skype

Psychologické konzultace • 600 Kč

Párová psychoterapie • 700 Kč

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomo...

• zažívání úzkosti, nejasné obavy

600 Kč

Párová psychoterapie

700 Kč

Psychologická poradna Brno

Přednášková činnost ( cena podle dohody )

Psychologická poradna Brno

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Přístup paní doktorky byl velmi profesionální, měl jsem možnost vypovídat se ze všeho kvůli čemu jsem na konzultaci přišel. Paní doktorka dává velký prostor tomu, aby člověk mohl říct vše do nejmenších detailů a tento přístup mi vyhovuje. Určitě doporučuji. Stav po konzultaci se velmi zlepšil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Přístup paní doktorky byl velmi příjemný. Odcházela jsem z dobrým pocitem, že se dá s problémem pracovat. Ráda se znovu na paní doktorku obrátím. Mohu vřele doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní psycholožka se snažila pomoci, s manželem nás vyslechla, po odchodu jsem se cítila lépe. Názor nestranného člověka mi pomohl.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno

Přátelský přístup, cením si naslouchání a jejího přístupu, který respektuje mou osobu. Můžu jenom doporučit.

Umístění: Psychologická poradna Brno

Paní magistra je velice příjemná a milá. Její rady nám velmi pomohly.
Doporučuji návštěvu, určitě pomůže.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno partnerská psychoterapie

Z důvodu krize ve vztahu jsme se s partnerem rozhodli vyhledat odbornou pomoc a radu nezávislé osoby. Na doporučení známého, který byl s paní magistrou Šimkovou spokojen, jsme se rozhodli obrátit na ni. Navštěva psychologického poradce pro nás oba byla novou zkušeností, ale i přesto jsme se u paní Šimkové po celou dobu cítili velmi příjemně. Vzhledem ke spoustě informací, které jsme na ni střídavě "sypali", se paní psycholožka rychle orientovala, průběžně se nám snažila vysvetlit jak pochopit situace, které jsme jí popisovali a závěrem nám dala radu, kterou myslím si vystihla to nejpodstatnější na co bychom se aktuálně měli zaměřit. Odcházeli jsme s dobrým pocitem a svědomitě tentýž den začali plnit zadaný "úkol" a uvidíme jaký posun ve vztahu to přinese. Po rozhovoru s partnerem a zhodnocením sezení jsme se shodli, že v případě potřeby paní magistru Šimkovou opět rádi navštívíme.
Děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů K+R

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno

Paní doktorku jsem navštívila poprvé. Je velmi empatická, cítila jsem se u ní příjemně. Pomohla mi najít klíč k mým problémům a návod, jak se naučit zvládat určité situace. Teď už je to především na mě, jak s tím budu pracovat. Odcházelo se mi s příjemným pocitem, že mi to pomohlo a můžu se sebou něco udělat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Úzkostné stav

Jsem s přístupem velmi spokojena. Na konzultaci jsem byla přijata včas. Paní magistra je milá a hlavně nesoudí.
Na můj problém se snažila pohlédnout racionálně a brala ho vážně.
Dala mi radu, jak problém zvládat a uvidím, jak to v příštích týdnech pomůže. Každopádně ale plánuji další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno

Velmi milá a sympatická paní magistra. Trpělivě vyslechla a poradila, následovat bude povídání
s dcerou.

Umístění: Psychologická poradna Brno Problémy syna (12let)

Paní Šimková je moc milá, vnimava a snaží se synovi opravdu pomoci.Syn se na její návštěvy doslova těší. Hodnotím velice pozitivně.

• zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • trpíte dlouhodobým stresem