Mgr.

Blanka Šimková

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

42 názorů +přidat

Objednat se 74 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti a dospělé. Pomoc při… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Psychologická poradna Brno

Jezuitská 13
    60200 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Služby

Diagnostické vyšetření 700 Kč
    Běžný termín
    Konzultace přes skype
    Párová psychoterapie 600 Kč
    Grafologické rozbory písma 1 000 Kč
    Přednášková činnost ( cena podle dohody )

Zkušenosti a dovednosti

• Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů.
    Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti a dospělé.
    Pomoc při řešení konfliktů, depresí, úzkostí, stresu, krizí, vztahových a jiných problémů. Zaměření na diagnostiku, grafologii, komunikaci, asertivitu, školní a výchovné problémy.

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Nemoci

• zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • trpíte dlouhodobým stresem
  • zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí
  • se vytratí radost ze života
  • cítíte se slabý, v psychické nepohodě
  • má pocit, že mu ostatní nerozumí
  • chcete něco v životě změnit a neví, jak na to
  • procházíte náročným životním obdobím

Fotografie

Hodnocení pacientů

Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Nepíši často recenze, ale tentokrát udělám výjimku. Snad proto, že je to tolik osobní záležitost. Každý si v případě potřeby musí toho svého psychologa najít sám a já ho našel v Mgr. Šimkové. Je to především osoba s obrovskou mírou empatie, lidského přístupu a porozumění, kterého je v tomto případě tolik zapotřebí. Lidský přístup, ochota naslouchat a snažit se poradit, to je to, proč se k paní Šimkové budu vždycky rád vracet, pokud si nebudu schopen poradit sám.

Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá, pomohla mi s problémem se synem, který řeším už nějakou dobu. Pořádně si mně vyslechla a pak mi vysvětlila, jak mám postupovat. už jsem navštívila jinou paní doktorku, která mi vysvětlila proč k tomu dochází, ale už nebyla schopna poradit co dělat. Paní doktorka Šimková mi jasně řekla co dělat a když jsem to praktikovala, tak to opravdu zabralo, takže já paní doktorku můžu jen doporučit.

• L
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Velmi prijemna pani doktorka. Bez problemu jsme navazaly kontakt. Poradila, zduvodnila, doporucila dalsi kroky. Dolorucuji.

• S
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Paní doktorku vřele doporučuji. Byla velice milá s citlivým přístupem k naší dceři. Nasměrovala nás správným směrem. Moc nám to pomohlo.

• R
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Konzultace se ctyrletym synem

Paní psycholožka byla moc milá, cítili jsme se jako v domácím prostředí. Vše proběhlo velmi přirozeně. Děkujeme

• P
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Paní Šimkovou rozhodně doporučuji, dozvěděl jsem se informace, které jsem potřeboval a hlavně tedy informace, které mi umožní postupně vyřešit můj problém. :)

Umístění: Psychologická poradna Brno

Velmi milá pani a odborníčka v obore. Z návštevy som bola nadmieru spokojná a dalo mi to veľa do života. Vizuálne mi vysvetlila v čom je problém a vďaka praktickému cvičeniu som si vyskúšala ako sa dá riešiť. Naozaj jej zo srdca ďakujem.

• A
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Paní psycholožka naprosto úžasná .. hrozně příjemná a přátelská .
    Poradila nám a i dcerka ji natolik důvěřovala, že si s ní bez problémů povídala, objímala ji a i myslím nějaká pusa na tvář padla :-) dokonaly přístup ..
    Doporučuji .. pokud budeme mít nadále problem, už nikoho jiného hledat nebudeme a půjdeme rovnou k ní .. Timto ještě jednou moc děkujeme

• V
    Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Velmi milá paní,poradila nám se synem,přestože podle jejího názoru nepotřebujeme žádnou další návštěvu,pokud budeme v budoucnu potřebovat poradit,určitě zase u paní Mgr.Šimkové.

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Strasne mila a ochotna pani. Vrele doporucujeme. Opravdu uprimny clovek co se snazi pomoct. Byla jsem se synem.V pripade dalsi potreby uz jedine k ni