Mgr.

Blanka Šimková

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 54 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti a dospělé. Pomoc ... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů.
    Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti a dospělé.
    Pomoc při řešení konfliktů, depresí, úzkostí, stresu, krizí, vztahových a jiných problémů. Zaměření na diagnostiku, grafologii, komunikaci, asertivitu, školní a výchovné problémy.

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Nemoci

• zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • trpíte dlouhodobým stresem
  • zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí
  • se vytratí radost ze života
  • cítíte se slabý, v psychické nepohodě
  • má pocit, že mu ostatní nerozumí
  • chcete něco v životě změnit a neví, jak na to
  • procházíte náročným životním obdobím

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prijemne posezeni, pani magistra nam opravdu pomohla. Urcite k ni zavitame az budeme resit jiny problem.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistru mohu vřele doporučit. Citlivý přístup k dospělým i dětem. Umí poradit a pomoct. Je velmi příjemná a ochotná.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná, empatická, pomohla nám nad očekávání, malý byl po návštěvě u ní nadšený. Velice nám pomohla.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemná paní psycholožka se vstřícným přístupem, naslouchající, ale také umí poradit. Doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Můžu jen vřele doporučit. Navštěvuji kvůli osobnímu rozvoji a jsem nadmíru spokojený.Paní Šimková mi nic nenutí, je to celé o mě. Pokaždé odcházím s nějakým posunem vpřed.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistru Šimkovou jsem vybrala na základě kladných recenzí a musím konstatovat, že tohoto výběru nelituji. Paní Šimková získala moji důvěru, ale co je důležitější, získala důvěru mé dcerky, kterou jsem k ní objednávala. Po rozhovoru s dcerkou i se mnou nám doporučila další postup, se kterým se ztotožňujeme. Každopádně sezení u p. Šimkové hodnotíme s dcerkou a velmi přínosné a paní Šimkovou, jako psycholožku vřele doporučuji. Jana

• L

Potřebovala jsem s paní doktorkou zkonzultovat zdravotní stav mé dcerky. Paní doktorka byla milá, střícná, vyslechla mě a poradila mi. Určitě doporučuji. Lucka

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji za příjemný rozhovor, ujistila mě v mých názorech na řešení problému, pomohla mi najít i další, děkuji

• M

Děkuji za příjemný pohovor. Paní Šimková byla velice pozorná a nebál jsem se jí svěřit se všemi problémy které jsem měl. Těším se na další setkání a věřím, že se má situace bude jen a jen zlepšovat.
    Rozhovor mi pomohl posunout se nejen v osobním, ale i v profesním životě.
    Konzultace u paní magistry mohu na základě osobních zkušeností doporučit.
    Matěj

• K

Paní psycholožku Šimkovou doporučuji každému, kdo hledá kvalitní,profesionální službu založenou na velmi osobním přístupu, který bohužel i v tomto oboru není vždy samozřejmostí. Docházela jsem k paní magistře před nějakou dobou na dlouhodobou terapii a byla jsem velmi spokojená. Teď jsem její služby potřebovala využít znovu a úroveň neklesla ani trošku. Velmi se mi líbí, že je jako terapeut velmi empatická, umí naslouchat a nerozdává tzv."obecné rady",které si člověk může kdekoliv přečíst, či je slyší ve svém okolí, naopak je člověku průvodcem při hledání jeho osobní cesty k řešení, či docílení toho, co potřebuje. Jen si asi každý rozumný člověk musí uvědomit, že nejde vše vyřešit za jedno sezení..a nečekat, že přijde vždy jen na to, co chtěl slyšet... O tom to vše není...a to je dobře.