Blanka Šimková, psycholog Brno

přijímá nové pacienty

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Více

13 objednaných návštěv během 30 dní

Psychologická poradna Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Běžný termín

Diagnostické vyšetření • 700 Kč

Grafologické rozbory písma • 1 000 Kč +4 Více

Konzultace přes Skype

Psychologické konzultace • 600 Kč

Párová psychoterapie • 700 Kč

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomo...

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem
  • Zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

700 Kč

1 000 Kč

600 Kč

700 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní psycholožka je velmi empatická a dokázala velmi dobře navázat kontakt s dcerou, která je velmi uzavřená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Moc milá pani psycholožka, hned odhadla, kde je problem a jak na nej zacilit. Rady byly věcné a pochopitelne

Velmi doporučuji, vždy nám sezení pomůže prolomit ledy. Odcházíme spokojeni. Paní magistra velmi empatická,přátelská.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní doktorka je úžasná žena, velmi milá a chápavá. Dcera, která má problém s cizími lidmi komunikovat z ní byla nadšená.

Od návštěvy paní psycholožky jsem neočekávali žádný prvotní efekt, nakonec jsme byli mile překvapeni, hlavně lidským milým přístupem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Úžasná paní doktorka. Občas zajdu s problémem, umí naslouchat. Děkuji mnohokrát za skvělého človíčka.

Paní psycholožka moc příjemný člověk ordinace je útulná a velice krásná určitě se
s dcerou budeme moc rádi vracet

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Konzultace přes Skype

Paní magistra Blanka Šimková je úžasná psycholožka.Empatie mi vyhovuje.Jsem nadšená z lidskosti.
Signál skype se sekal a nabídla,že dokončíme psychoterapie mobilním hovorem.Nejen v covid době,mně vážně,vzácně,speciálně,profesionálněpomohla.Jsem Vám vděčná paní doktorko.Děkuji.Věřím si.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Po dlouhém sbírání odvahy jsem paní magistru navštívila. Nebyla jsem na tom psychicky vůbec dobře a trochu mě přesvědčily kladné recenze. Paní Mgr. Šimková mě vyslechla, ale víceméně jediné, co mi poradila bylo, že se mám uvolnit a přijmou svoje pocity. Což není úplně odpověď, kterou chce slyšet člověk, který ztrácí chuť žít.
Nic paní magistře nezazlívám. Možná mě prostě špatně odhadla, což se může stát. Možná byl problém v tom, že je zaměřená jiným směrem.
Jsme lidi. Každopádně za mě zkušenost negativní. O pár měsíců později jsem se zhroutila a od té doby se léčím s těžkými depresemi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní psycholožka je moc příjemná a vlídná. Syn už nějakou dobu šíleně zlobil ve školce, tak jsme šli k ní pro radu a myslím, že nám poradila dobře. Doporučuju!

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem