Mgr.

Blanka Šimková

Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 57 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti a dospělé. Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů.
    Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomoc pro děti a dospělé.
    Pomoc při řešení konfliktů, depresí, úzkostí, stresu, krizí, vztahových a jiných problémů. Zaměření na diagnostiku, grafologii, komunikaci, asertivitu, školní a výchovné problémy.

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Nemoci

• zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • trpíte dlouhodobým stresem
  • zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí
  • se vytratí radost ze života
  • cítíte se slabý, v psychické nepohodě
  • má pocit, že mu ostatní nerozumí
  • chcete něco v životě změnit a neví, jak na to
  • procházíte náročným životním obdobím

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Paní doktorku vřele doporučuji. Byla velice milá s citlivým přístupem k naší dceři. Nasměrovala nás správným směrem. Moc nám to pomohlo.

Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Konzultace se ctyrletym synem

Paní psycholožka byla moc milá, cítili jsme se jako v domácím prostředí. Vše proběhlo velmi přirozeně. Děkujeme

Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Paní Šimkovou rozhodně doporučuji, dozvěděl jsem se informace, které jsem potřeboval a hlavně tedy informace, které mi umožní postupně vyřešit můj problém. :)

Umístění: Psychologická poradna Brno

Velmi milá pani a odborníčka v obore. Z návštevy som bola nadmieru spokojná a dalo mi to veľa do života. Vizuálne mi vysvetlila v čom je problém a vďaka praktickému cvičeniu som si vyskúšala ako sa dá riešiť. Naozaj jej zo srdca ďakujem.

Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Paní psycholožka naprosto úžasná .. hrozně příjemná a přátelská .
    Poradila nám a i dcerka ji natolik důvěřovala, že si s ní bez problémů povídala, objímala ji a i myslím nějaká pusa na tvář padla :-) dokonaly přístup ..
    Doporučuji .. pokud budeme mít nadále problem, už nikoho jiného hledat nebudeme a půjdeme rovnou k ní .. Timto ještě jednou moc děkujeme

Umístění: Psychologická poradna BrnoSlužby: Běžný termín

Velmi milá paní,poradila nám se synem,přestože podle jejího názoru nepotřebujeme žádnou další návštěvu,pokud budeme v budoucnu potřebovat poradit,určitě zase u paní Mgr.Šimkové.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Strasne mila a ochotna pani. Vrele doporucujeme. Opravdu uprimny clovek co se snazi pomoct. Byla jsem se synem.V pripade dalsi potreby uz jedine k ni

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prijemne posezeni, pani magistra nam opravdu pomohla. Urcite k ni zavitame az budeme resit jiny problem.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistru mohu vřele doporučit. Citlivý přístup k dospělým i dětem. Umí poradit a pomoct. Je velmi příjemná a ochotná.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná, empatická, pomohla nám nad očekávání, malý byl po návštěvě u ní nadšený. Velice nám pomohla.