Gynbus, Praha

Už nikdy víc!!! Už roky se léčím s myomy , nějaká cysta, vše má paní dr.v kartě. (Po mém dr.,ktery odešel do důchodu) Prvni návštěva v pořádku, u druhé uz si nejsem s paní dr úplně jistá ,že je na správném místě. Diagnóza paní dr , nemocná střeva, nevím co s vámi je . Sice hodně vysvětlí, ale je i hodně arogantní ....až po mém vysvětlení,s čím se roky léčím, najednou zjistila , že to střeva nejsou a začala vysvětlovat co vše umi myom .... přístup má zvláštní,,vše umí, vše ví,, ( viz.diagn.streva)

Perfektní lékařka s perfektním přístupem. Sestřičku si také vybrala skvěle. Kéž by se člověk v roli pacienta všude cítil tak bezvadně. Díky!

Paní doktorka je odbornice na svém místě, chodím k ní více jak 10 let, prošla se mnou obě moje těhotenství a mohu se jí zeptat na cokoliv. Odstěhovala se na Barrandov, tak teď chodím tam.
Jednoznačně doporučuji

Chtěla bych touto cestou paní doktorce poděkovat. Přicházela jsem na prevenci trochu s obavami, neboť jsem ji neznala. Převzala ordinaci po mém původním gynekologovi. Z vyšetření mám však velice dobrý dojem. Poznala jsem, že paní doktorka je vysoce erudovaná, empatická, prostě odborník, jak má být. Nejen, že vše vysvětlí, ale před odchodem se vás zeptá, zda potřebujete ještě něco vědět. Celou dobu s vámi hovoří klidným, příjemným hlasem. Prostě vás ujistí, že je tady a teď právě a jenom pro vás. A tak to má být. Přeji paní doktorce hodně spokojených pacientek, jako jsem spokojená já.

K pani doktorce chodim 10 let a i kdyz se prestehovala,nevahala jsem ani minutu. Jednoduse receno,ma moji 100% duveru.

U paní doktorky jsem byla poprvé, protože můj lékař šel do důchodu. Měla jsem strach, protože předchozí lékařka byla strašná a pan doktor super, ale musím říct, že paní doktorka je ještě lepší než on! Byla jsem na prevemci, ale i po naší konverzaci vše podrobně vysvětlila, navrhla řešení. Vyšetření nebolelo, naopak mi přišlo, že je hodně pečlivá. Jedním slovem SUPER. Jediné mínus, že jsem šla na řadu po 40min od objednání. Ale je tam od ledna nová, tak smad to bude příště lepší.

Umístění: Ordinace

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, převzala ordinaci po mém gynekologii, který eel do důchodu. Kvůli stěhování jsem chtěla v budoucnu gynekologa změnit, ale ani náhodou to dělat nebudu, raději si k paní doktorce dojedu. Komplexně přistupuje k problémům, snaží se vidět souvislosti a dělá maximum!!! Opravdu jsem byla velmi mile překvapená!! Můžu jen doporučit

Byla jsem u paní doktorky coby u zástupu za jejího kolegu a byla vždy výborná, vysvětlila, uklidnila. A natočila nám super 3D video miminka :o)

Paní doktorka je naprosto báječná. Citlivá, má pochopení, je vstřícná, po medicínské stránce nikdy žádný problém, absolutně se na ni spoléhám.

Velmi příjemná paní doktorka s citlivým přístupem k pacientům. A vyšetření u ní nebolí, toho si taky velmi cením. Objednává na určitou hodinu a tu dodržuje (pokud není něco mimořádného), což opravdu není běžné.Mohu jedině doporučit.