Fakulní nemocnice Na Bulovce
Budínova 2, Praha

B.K. Pani doktorka me rodila v roce 2008. Porod mi vyvolavali 5 dni, pani doktorka prisla na sal poprve a naposledy na "vypuzovaci" fazi, hned, jak byla dcera na svete, pani doktorka odesla, vse ostatni dokoncila porodni asistentka, vcetne vylouceni luzka atd..., sestra mi take rekla, ze mne pani doktorka nestacila nastrihnout, takze jste: tady, tady a tady a jeste tady potrhana, tak curejte do sprchy. Na to luzko se pak za doprodu primare prisel podivat medik...:D Bohuzel, vsichni vynikajici lekari uz jsou z Bulovky mnoho let pryc.

Paní doktorka Zmrhalová je velmi milá, vstřícná a byla jsem s ní velice spokojena. Stejně jako s doktorkou Menclovou!
Na Bulovce jsou ale jiné doktorky, které jsou arogantní, nepříjemné, neochotné ... např MUDr. Mikysková Iva! Měla jsem tu čest se s ní setkat za poslední dva roky dvakrát a byla to pokaždé tedy síla!!!!

mohu paní doktorku jen a jen doporučit odrodila mou dceru a na porod mám díky ní krásné vzpomínky. Martina K.

paní doktorka je moc hodná a milá a vše vysvětlí!Ivana

Byla jsem u paní doktorky jen jednou na ambulanci, byla moc milá, vše mi před vyšetřením řekla a vysvětlila. Výborný přístup.

Paní doktroku mohu jen a jen doporučit. Jako prvorodička jsem k ní na Bulovku docházela od 36tt a každá kontrola byla vždy perfektní bezbolestná a důkladná, následně mě paní doktroka odrodila a porod byl naprosto perfektní i když byl vyvolaný cca za 6 hodin od prvních bolestí byl malý na světě a následná péče též bez chybičky. Vše co se chystala paní doktroka udělat mi vždy předem vysvětlila. Prostě je to velmi milá a pečlivá paní doktorka a druhé mimi bych chtěla určitě rodit opět jedině s ní, děkuji Vám, s pozdravem Jana Ch.
PS: S hodnocením paní Marty NAPROSTO NESOUHLASÍM!!!!!!

Tato paní je velice agresivní a necitlivý člověk. Práci chce mít rychle odbytou a s pacienty se nemazlí. Její přístup je tragický a v dnešní době již naštěstí nevídaný. Všechno jí obtěžuje a pokud si přesto dovolíte na něco se zeptat. Místo vysvětlení Vás zpraží a udělá z Vás pitomce. Je ostudou Bulovky i každého potencionálního zaměstnavatele. Marta

moc milá a příjemná paní doktorka