Barbora Urbanová, neurolog Praha

MUDr. Barbora Urbanová

Uložit

Neurolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

FN Motol, Praha 3, pražský, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

MUDr. Barbora Urbanová se ujala našeho tatínka na pohotovosti ve FN Motol. Vyšetření trvalo více než 2 hodiny, paní doktorka i ostatní personál FN Motol nás průběžně informoval o výsledcích. Vyšetření bylo tak důkladné, jakého se tatínkovi ještě nedostalo. Nejsem lékař, a tak nemohu posoudit profesionální kvality paní doktorky odborně - ale podle toho, co mohu posoudit, je MUDr. Barbora Urbanová svým přístupem k pacientům i k jejich problémům vynikajícím lékařem na svém místě.


M
Ověřeny pacient

Dnes jsem se vrátila od paní doktorky dost v šoku - před půl rokem mi diagnostikovali trombózu splavů, stav se do dnešního dne nezlepšil, uvnitř splavů se vytvořila granulace a pani doktorka došla k závěru, že warfarin není k ničemu, vysadila mi ho a na další obtíže, které jsem popisovala jen v podstatě mlčela. Udělala závěr, že granulace se tam ukládala zřejmě déle, a neobtěžuje mi, takže proč jsem ještě na PN? Bolesti hlavy, ztrátu stability a ost. považuje za běžný jev. Prostě jsem ze sekundy na sekundu zdráva!!!?? Jestě mi přijala na plánovanou prohlídku na odd. JIP, kartu mě nechala shánět po celém Motole, a když se nenašla, nenechala se odradit ve své diagnóze i když nevěděla přesně výsledky trombofilních mutací (kde jen z PC karty věděla, že je zvýšená hladina!!!). Prostě se karta ztratila, tak co? Navíc ordinovala silně nachlazena, a v klidu se pohybovala na oddělení JIP. To mi lidově řečeno "hlava nebere". Domů jsem jela s pláčem, co víc dodat....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Velmi dobré, profesionál, příjemná, nic neponechává náhodě (kolektiv ve FN Motol obecně). Velmi sympatická mladá doktora!!!


Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá a příjemná.Už jsem mi dělaly jednou neurologické vyšetření a tam mě spíš odbyla je vidět že to umí :-) Všem doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti