Barbora Jahodová, psycholog Brno

Mgr. Barbora Jahodová

Psycholog, Psychoterapeut Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Václavská 12a, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem psycholožka a psychoterapeutka Nabízím vám podporu při práci na vašem osobním či profesním rozvoji prostřednictvím koučování a psychoterapie. P...

• Emoční poruchy
  • Závislosti
  • Hledání smyslu v životě

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Václavská 12a, Brno

800 Kč

Václavská 12a, Brno

800 Kč

3 názory pacientů

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je skvělá, i přesto, že moje terapie byla krátká, jsem jí velmi vděčná, pomohla mi a určitě doporučuji. Je empatická, milá, otevřená. Ta mě sto procent.

Umístění: Zázemí - terapeutické centrum Individuální psychoterapie (50 minut)

S paní Jahodovou jsem měla několik sezení. Vždy je velmi empatická, vstřícná, snaží se pomoct, dala mi několik tipů, jak na sobě pracovat. Je velmi flexibilní, snadná domluva. Pokud bych v budoucnu opět potřebovala pomoc, ráda se na ni znovu obrátím. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Zázemí - terapeutické centrum Individuální psychoterapie (50 minut)

Pani Jahodovou navstevuji pres rok. Je velmi chapava, podporujici a kazda terapie s ni, mi nesmirne pomaha. Urcite doporucuji!

• Emoční poruchy
  • Závislosti