Centrum léčebné rehabilitace s.r.o.
Viniční 235/4049, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Mám problémy se zády. S p. doktorem Koukalem jsem se osobně nesetkal, procedury mi předepsal Mudr. Spodjenko.

K centru obecně:

- Sestry na recepci jsou docela "přísné" ale vzhledem k objemu lidí který centrem denně projde to asi ani jinak nejde. Organizace zvládnuta skvěle.

- ano, objem lidí je opravdu velký, procedurami se nešetří, když pojišťovna platí tak proč taky :)

- cvičení v tělocvičně - slečny fyzioterapeutky vždy krásně předcvičují, vše dobře vysvětlí, pokud někdo něco dělá špatně tak pomohou. Skoro každou hodinu předcvičuje někdo jiný takže se navíc neokoukají :)

- individuální cvičení - mě se věnovala Jana Koláčková Dis - osobní přístup s opravdouvou snahou pomoci.

- elektroléčba, interferenční proudy - jak na běžícím pásu, žádné zdržování (a tak to tuším má být)

Shrnutí: pokud neradi čekáte, nevadí vám neosobní přístup, chcete vidět krásná děvčata (která se s vámi ale nebudou moc, příp. vůbec vybavovat) pak je tahle rehabka pro vás.

Pan doktor ignoruje to, co předepíše doporučující lékař, a navíc ignoruje i pacienta. Regulační poplatek 30 Kč za klinické vyšetření je vybrán již v recepci, ale pan doktor se zpoza počítače na vás ani nepodívá. Dokonce se nepodívá ani na FT poukaz od odesílajícího lékaře, který vás poctivě vyšetřil. MUDr. Koukal sedí u počítače a vymýšlí diagnózy doslova z břicha. Když protestujete, arogantně vás odbije. Přijdete tam s páteří a loktem, s doporučenými procedurami, které vám on ale nenapíše, jelikož jsou u personálu nepopulární (např. měkké techniky). Na druhé straně vám napíše vše možné, jste dle něj nemocni od hlavy po paty včetně kolen a kyčelí a napíše vám třeba rehabilitační kolo. Dle mého soudu se jedná o arogantní vysávání zdravotních pojišťoven.

Já bohužel nemám s tímto centrem dobré zkušenosti, nejhorší zkušenost s doktorem, který mě ani nevyšetřil a řekl, že mám rehabilitovat, na namitku zda mě nechce alespon vyšetřit mi bylo řečeno, co by jako viděl a co po něm vůbec chci...procedůry a procedůry...peníze, peníze..co nejvíc procedur aby z nás bylo co nejvíc peněz..na individuálu mě byly ukázány cviky, na dalším setkání, když jsem si stěžovala na zhoršení mi bylo řečeno, že to co jsem cvičila již cvičit nemám, že to byly špatně zvolené cviky, které mi spíš ublížili..Prostě neuvěřitelné..Navšíliva jsem pak jinou lékařku, která mě okamžitě poslala na rentgen a hle vyhřezlé plotýnky - nemám slov.

rehabilitace probihaji rychle bez cekani, dobra organizace, doporucuji, vsichni byli spokojeni a pomohlo vsem, osobni pristup je na individualech, nemuze byt po celou dobu rehabilitace, to je nesmysl, viz.predchozi komentare. Ciste prostredi proste o.k. na to co clovek potrebuje.

Chodím do tohoto rehabilitačního centra opakovaně. Vždy mi velmi pomohli a jsem s jejich odbornou péči i přístupem nadmíru spokojena. Chodila jsem v Brně i na jiné rehabilitace, ale žádná se nedá srovnat. Perfektně zorganizované, bez čekání....doporučuji!!!!!!!

S rehabilitační péčí jsem velmi spokojená, rehabilitace je psána individuálně po vyšetření lékařem, oceňuji také vstřícnost při plánování procedur. Cvičení jsem měla pokaždé s jinou sestřičkou, tudíž bylo zajímavé a měla jsem možnost vybírat ze cviků, kreré mi dělaly dobře na záda. Mohu jen doporučit a myslím že Centrum léčebné rehabilitace nabízí péči, jakou v Brně nikdo jiný nenabízí.

Dobrý den, bohužel můj dojem z téhle RHB byl spíše zklamáním. Chápu:není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Bohužel ale musím říct, že zde naprosto chybí individuální přístup k pacientovi,což je důležitý, ne-li nejdůležitější bod v úspěšné léčbě. Nejsem v žádném případě chronický stěžovatel, protože sama vím, jak je práce s lidmi namáhavá a občas velice vyčerpávající, především pořád dokola a dokola vysvětlovat to stejné, ale když mě po skončení RHB sestra na příjmu nebyla schopna říct ani nashledanou, přičemž já poděkovala a pozdravila jako první, to bylo na mě trochu silný kafe!Individuální cvičení: taky opravdu neuvěřitelné!!!K tomu bych jen dodala toto: dejte si trochu pozor, co píšete do dokumentace, tedy spíše do zprávy o průběhu RHB. Pac. k nim mají přístup a to co se z nich občas dozvědí je polituhodné, co tam o pac. některé sestry píší. Až by člověk brečel fakt!!!Jinak doktoři jsou sice "trochu vzadu", ale chování k pacientům je mnohem lepší.

Přeji všem hezké svátky a pevné nervy do Nového roku 2009

Super přístup k pacientům.Žádné dlouhé čekání,ochota a vstřícnost fyzioterapeutů.Sestry na příjmu rovněž velice příjemné.Doporučuji všem!!!!!!!!!!!!!!

Chodím do tohoto reabilitačního centra čtvrtý měsíc.Na jaře s krční páteří a nyní po úrazu
zlomeniny obratle.Jsem velice spokojena s veškerou péčí jak doktorů,tak všech fyzioterapeutů.Poctivě s námi cvičí a ne jen vykřikují povely jak na vojně.
Chválím i recepci,kde je vše dobře zorganizované,že na procedury se nikde nečeká,tak jako jinde.Vše vysvětlí a jsou celý den usměvaví a milí.