Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o. Jiný

Kvalitní péče, dobrý a odborný přístup. Veškeré problémy řešeny pečlivě na místě, případně doporučením na odborné lékaře.

Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o.

Byla jsem u pana doktora Bartoviče před týdnem s přetíženou kyčlí ze sportu. I když mně napsal poukaz na vyšetření ke specialistovi, sám mě podrobně vyšetřil páteř, postavení nohou i rotace a možné pohyby v kloubu. Přišla jsem ráno a čekala asi 35 min. Přede mnou byli dva pacienti. Sestřička si chystala karty podle příchodu lidí. Za mne hodnocení výborné. A že je s panem doktorem někdy sranda to je výhoda ještě navíc. Bohumila

Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o.

Všechny kladné komentáře co tu jsou byly pravda, pan doktor býval vtipný, dokázal poradit, chodil jsem za ním rád i přes to, že jsem se odstěhoval a musím k němu dojíždět.
To už ale bohužel neplatí. Za poslední rok je pan doktor stále více náladový, naváží se do pacientů, uráží čekající v čekárně a zda se mi, že i hledání a řešení anamnéz už jej taky moc nebere.
Vše začalo v době, kdy odešla dlouholetá sestra, a následovalo dělení se o ordinaci ve dvou lekařích.
Nyní už nejsou ranní odběry zvlášť, ale berou se zároveň s pacienty co čekají kvůli nemoci. Ordinační doba pro nemocné jsou tři hodiny od 7mi do 10ti.
Přijdete li na sedmou, je plná čekárna směsi nemocných a čekajících na odběry, ti se berou napřed, takže vás pořád přebíhají a pěkně se načekáte. Přijdete li na osmou, je fakt dost plná čekárna nemocných, kteří přibývali díky odběrům. Dojdete li ale po deváté, spraží vás pan doktor urážkami, sarkazmem nechutí a přijdete si, že strašně otravujete, a ikdyz vysvetlite, že bydlíte dál a ještě vodite syna do školky, vůbec to nebere v potaz a stejně má narážky snad každou druhou větu..
V den, kdy má chvíli ordinační hodinu odpoledne raději za ním vůbec nechodit, raději přetrpět bolest do dalšího dne.
Měl jsem pana doktora rád a rád jsem za ním dojížděl, bohužel teď už mám i odpor k němu s čímkoliv jet a "obtěžovat ho"

pan doktor Mudr. Bartovič je praktický lékař, kterého by měli chtít všichni. Odborník, pečlivý, důkladný. Nic nenech náhodě a o pacienta se postará nejlépe jak může. Přešla jsem k panu doktorovi od dětské lékařky už před deseti lety a nikdy bych neměnila. Ty hrůzy jak se chovají jiní lékaři to mi úplně stačí. Sestřička je možná trošičku svéráz, je potřeba se trochu odemocnit, ale člověk si časem zvykne, mám jedinou výhradu a to je její odběr krve, všechno v pohodě, ale tohle fakt neumí, jehly mi nevadí, jsem dárce krve, odběry mívám pravidelně na endokrinologii každý půlrok, ale od ní to teda fakt fest bolí

K tomu to doktorovi chodím asi od roku 1997. Čtu tady že setra je nepříjemná, mě to zas tak nepřijde. Doktor je náladový, ale co jsem zažila 14.11 to už bylo opravdu moc. Doktor je odborník to jo, ale ta jeho náladovost to už je přes čáru. Za ty roky řekla bych, že se to zhoršuje.
Ze sestrou jsem mluvila po telefonu a ptala jsem se na to, že potřebuji výpis ze zdrav karty. Domluvila, řekla jsem, že pro něj přijdu v pondělí odpoledne. V pondělí odpoledne je ordinační doba 13-14, přišla jsem tam ve 13:35, když na mě konečně přišla řada ve 14:10, tak mě doktor vyhodil, že mám přijít další den mezi 8-9h. Nebyla jsem jsem sama, koho vyhodil, přede mnou byl jedem muž toho vyhodil taky, že má přijít jindy a po mě byl taky jeden muž a toho zřejmě vyhodil taky. Doktor to zdůvodnil, že bych do obchodu taky nešla tak, pozdě pro rohlíky, klidně bych šla do obchodu 25 min před zavřením i kratší dobu před zavřením jsem byla v obchodě a nebyli na mě hnusní.
Když už mě doktor nechtěl vzít, tak mohl hned něco říct, a ne mě tam nechat čekat 40min a pak mi řekne, že mám přijít jindy. Mám to k němu pěkně daleko, ale nechala jsem si jej, protože je to odborník, ale toto chování to už je moc, končím u něj a hledám nového doktora.
Doporučuji lidem kteří k němu chodí, na ten odpolední čas zapomenout a ordinační doba 13-14 jako by neexistovala. taky je dobré se vyhnout času před 10h, pokud přijdete v 9:30 může se stát že do 10h se nestihnete dostat do ordinace a to budete mít taky smůlu.

pan doktor je člověk na svém místě, nemohla jsem si vybrat lepšího, vždy příjemný, důkladný a pečlivý, jedinýá výhrada je k sestřičce, ale tam už jsem si asi aji zvykla :) ale úsměv by občas nezaškodil

Ač jsem u tohoto lékaře jen velmi zřídka, z žádné návštěvy jsem neodcházel otráven... ba naopak. Vše potřebné vysvětlil jasně a srozumitelně. Nemohu si v nejmenším stěžovat.

Lékař je někdy trochu náladový, ale celkem v pohodě. Ale sestra mně osobně připadá dost nepříjemná, dalo by se říct i arogantní. Připadá mně to tak, že ani nemá zájem pořádně vyslechnout, co chce pacient vlastně říct a že je vztahovačná. Rozhodně ale nedoporučuju řešit tam něco před koncem pracovní doby a to raději ani v případě, že člověk se chce jen na něco zeptat.

Velmi dobrý lékař, věcný, má přehled a jako bonus je s ním i sranda. Sestra je možná trochu drsnější, nemusí sednout každému, ale mě třeba naopak jo :-)

Výborný lékař který se ve svém oboru vyzná, vyslechne a je ochotný problémy řešit.
Sestra je občas na pohled naštvaná, ale není se čemu divit (sama dělám zdrav. sestru). Jinak se s ní dá i normálně popovídat, je milá a sympatická.